2001: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Jaar gevuld) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|| ||"[[Lange Doener]] in alle staten" is het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] | || ||"[[Lange Doener]] in alle staten" is het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 jan 2007 20:37
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 |
Algemeen | |
Scouting Nederland zet de districten en gewesten om in een structuur met regio's | |
"Lange Doener in alle staten" is het thema van de Bever-Doe-Dag | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |