Gebruiker:Nijtram1: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(sjabloon fix) |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|Geboortedatum=13 juli 1995 | |Geboortedatum=13 juli 1995 | ||
|Woonplaats=Gemert | |Woonplaats=Gemert | ||
|Groep=Scouting Willibrordus Gemert | |Provincie= | ||
|Land=Nederland | |||
|Groep=Scouting Willibrordus (Gemert) | |||
|Groepsdas=Dasgroengeel.GIF | |Groepsdas=Dasgroengeel.GIF | ||
|Email= | |Email= | ||
Regel 33: | Regel 35: | ||
|[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 1|Project 1]] | |[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 1|Project 1]] | ||
|Verwijzing naar doorverwijzing | |Verwijzing naar doorverwijzing | ||
|{{ | |{{Mislukt}} | ||
|- | |- | ||
|[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 2|Project 2]] | |[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 2|Project 2]] | ||
Regel 45: | Regel 47: | ||
|[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 4|Project 4]] | |[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 4|Project 4]] | ||
|Liedjes die nog van gitaarakkoorden voorzien moeten worden | |Liedjes die nog van gitaarakkoorden voorzien moeten worden | ||
|{{Gestopt}} | |||
|- | |||
|[[Gebruiker:Robotnijtram1/Projecten/Project 5|Project 5]] | |||
|Spellen indelen op ontwikkelingsgebied | |||
|{{Bezig}} | |{{Bezig}} | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:teerpoot]] | |||
[[Categorie:1 ster]] |
Huidige versie van 18 feb 2015 om 14:02
|
|||||||||
| |||||||||
Insignes van Nijtram1
| |||||||||
Insignes van Robotnijtram1
|
Nijtram1[bewerken | brontekst bewerken]
Mijn Scoutingloopbaan[bewerken | brontekst bewerken]
Welp | Helper |
Scout | Ploegleider |
Explorer |
Robotnijtram1[bewerken | brontekst bewerken]
Projecten[bewerken | brontekst bewerken]
Project 1 | Verwijzing naar doorverwijzing | Mislukt |
Project 2 | Doorverwijzing naar directe link | Uitgevoerd (Kan op verzoek opnieuw uitgevoerd worden) |
Project 3 | Externe links veranderen | Uitgevoerd (Kan op verzoek opnieuw uitgevoerd worden) |
Project 4 | Liedjes die nog van gitaarakkoorden voorzien moeten worden | Wordt niet meer aan gewerkt |
Project 5 | Spellen indelen op ontwikkelingsgebied | Wordt aan gewerkt |