1979: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| ||27e World Scout Conference, Birmingham Engeland | ||1||27e World Scout Conference, Birmingham Engeland. | ||
|- | |||
||2||De vijftiende [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] die dit jaar gehouden zou worden, wordt afgelast ivm. de politieke situatie in Iran waar deze zou plaatsvinden. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |