1920: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (robot Erbij: de:1920) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
||11.||Voortrekkersstam "[[Delftsche Zwervers|De Delftsche Zwervers]]" wordt opgericht | ||11.||Voortrekkersstam "[[Delftsche Zwervers|De Delftsche Zwervers]]" wordt opgericht | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
||26.||Scoutinggroep "[[Die Kantanky's]]" wordt opgericht | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 9 sep 2010 09:27
1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 |
Algemeen | |
Robert Baden-Powell wordt benoemd tot Chief Scout of the World. | |
J.J. Rambonnet wordt benoemd tot Hoofdverkenner van het NPV. | |
Juli | |
30. | De allereerste Wereldjamboree gaat van start, en duurt tot en met 8 Augustus. Deze wordt gehouden bij Londen in Engeland. |
Oktober | |
11. | Voortrekkersstam "De Delftsche Zwervers" wordt opgericht |
November | |
26. | Scoutinggroep "Die Kantanky's" wordt opgericht |