1934: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| || [[Waterscoutinggroep de Bevers]] opgericht | || || [[Waterscoutinggroep de Bevers]] opgericht | ||
|- | |||
|| || [[Scouting Gillesa]] opgericht | || || [[Scouting Gillesa]] opgericht | ||
|- | |- |
Versie van 24 apr 2007 20:20
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
Waterscoutinggroep de Bevers opgericht | |
Scouting Gillesa opgericht | |
Juli | |
3 | De koninklijk commissaris Prins Hendrik overlijdt |