1935: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Herstel Vandalisme + standaard zaken) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
||De achtste [[World Scout Conference]] vindt plaats in Zweden | |||
|- | |||
||Scoutinggroep [[De Trekvogels]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[Scouting Sint Jan Baptist]] wordt opgericht in Tilburg | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 17 jul 2006 19:35
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
De achtste World Scout Conference vindt plaats in Zweden | |
Scoutinggroep De Trekvogels wordt opgericht | |
Scouting Sint Jan Baptist wordt opgericht in Tilburg |