1937: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| || De [[Katholieke Verkenners]] scheidden zich weer af van [[De Nederlandse Padvinders]]. | || || De [[Katholieke Verkenners]] scheidden zich weer af van [[De Nederlandse Padvinders]]. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting de Bataven]] uit Hengelo wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' |
Versie van 1 jun 2007 19:27
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
De Katholieke Verkenners scheidden zich weer af van De Nederlandse Padvinders. | |
September | |
Scouting de Bataven uit Hengelo wordt opgericht. | |
Juli | |
De vijfde Wereldjamboree vindt plaats van 31 juli t/m. 9 augustus. Deze wordt gehouden in Vogelenzang (nabij Bloemendaal) in Nederland. | |
September | |
Scouting Wilhelmina uit Utrecht wordt opgericht. |