1938: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Scouting Batenstein]] uit Vianen wordt opgericht. | || ||[[Scouting Batenstein]] uit Vianen wordt opgericht. | ||
|- | |||
|| ||[[Van Maasdijk]] uit Oranjewoud wordt opericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' |
Versie van 6 jan 2007 17:21
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
oprichting Nationale Padvindersraad | |
Scouting Peka 18 uit Utrecht wordt opgericht. | |
Scouting Batenstein uit Vianen wordt opgericht. | |
Van Maasdijk uit Oranjewoud wordt opericht. | |
Juni | |
18 | oprichting Verkennersgroep St. Hubertus |
oktober | |
12 | oprichting Hopman Masselmangroep |