1945: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(herstel vorige versie, schrijf eerst maar eens een artikel over de groep) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
||1. || In Enschede wordt [[Scouting Nanne Zwiep]] opgericht | ||1. || In Enschede wordt [[Scouting Nanne Zwiep]] opgericht | ||
|- | |||
||5. || In Heemstede wordt de [[zeeverkennersgroep]] de [[Spaarnegeuzen]] opgericht | |||
|- | |- | ||
||Na 5 mei||In Voorburg wordt de Hildegardgroep opgericht, volgens de overlevering "direct na de 2e wereldoorlog". Deze katholieke meisjesgroep fuseert in [[1989]] met de Sint Martinusgroep tot [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]. | ||Na 5 mei||In Voorburg wordt de Hildegardgroep opgericht, volgens de overlevering "direct na de 2e wereldoorlog". Deze katholieke meisjesgroep fuseert in [[1989]] met de Sint Martinusgroep tot [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]. |
Versie van 2 okt 2006 17:31
1940 - 1941 - 1942 - 1943 - 1944 - 1945 - 1946 - 1947 - 1948 - 1949 |
Mei | |
1. | In Enschede wordt Scouting Nanne Zwiep opgericht |
5. | In Heemstede wordt de zeeverkennersgroep de Spaarnegeuzen opgericht |
Na 5 mei | In Voorburg wordt de Hildegardgroep opgericht, volgens de overlevering "direct na de 2e wereldoorlog". Deze katholieke meisjesgroep fuseert in 1989 met de Sint Martinusgroep tot Scouting Sint Maarten-Hildegard. |
Juli | |
4. | De Nederlandse Gidsenbeweging wordt opgericht |