1951: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Wijzigingen door 145.53.91.60 (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Bot egel) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||Tekenaar Carl Barks bedenkt "[[Jonge Woudlopers|De Jonge Woudlopers]]", een soort scoutingvereniging waar Kwik, Kwek en Kwak lid van zijn | || ||Tekenaar Carl Barks bedenkt "[[Jonge Woudlopers|De Jonge Woudlopers]]", een soort scoutingvereniging waar Kwik, Kwek en Kwak lid van zijn | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
|| ||De zevende [[Jubeldag]] vindt plaats in Lunteren. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' |
Versie van 29 apr 2012 15:08
1950 - 1951 - 1952 - 1953 - 1954 - 1955 - 1956 - 1957 - 1958 - 1959 |
Algemeen | |
Tekenaar Carl Barks bedenkt "De Jonge Woudlopers", een soort scoutingvereniging waar Kwik, Kwek en Kwak lid van zijn | |
April | |
De zevende Jubeldag vindt plaats in Lunteren. | |
Augustus | |
De zevende Wereldjamboree vindt plaats van 3 tot en met 13 augustus. Deze wordt gehouden bij Bad Ischl in Oostenrijk. |