1955: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||..||... | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Pasen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Pasen''' | ||
|- | |- | ||
|| ||De eerste [[HIT]] wordt gehouden in Harderwijk. | || ||De eerste [[HIT]] wordt gehouden in Harderwijk. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| ||Waterscoutinggroep [[Duco van Martena]] uit Leeuwarden wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' |
Versie van 6 jan 2007 18:57
1950 - 1951 - 1952 - 1953 - 1954 - 1955 - 1956 - 1957 - 1958 - 1959 |
Algemeen | |
.. | ... |
Pasen | |
De eerste HIT wordt gehouden in Harderwijk. | |
Mei | |
Waterscoutinggroep Duco van Martena uit Leeuwarden wordt opgericht. | |
Augustus | |
De achtste Wereldjamboree vindt plaats van 18 t/m. 28 augustus. Deze wordt gehouden bij Niagara on the Lake in Canada. |