1963: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
||..||..... | ||..||..... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |||
|- | |||
||28||'''In Memoriam''': 24 leden van de Filippijnse Boy Scouts sterven in een vliegtuigongeluk voor de kust nabij Bombay, op weg naar de Wereldjamboree in Griekenland. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' |
Versie van 27 dec 2007 20:10
1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Juli | |
28 | In Memoriam: 24 leden van de Filippijnse Boy Scouts sterven in een vliegtuigongeluk voor de kust nabij Bombay, op weg naar de Wereldjamboree in Griekenland. |
Augustus | |
De elfde Wereldjamboree vindt plaats van 1 t/m. 11 augustus. Deze wordt gehouden bij Marathon in Griekenland. |