1980: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''October''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''October''' | ||
|- | |||
||18||Het Landelijk Bureau wordt geopend in Leusden | ||18||Het Landelijk Bureau wordt geopend in Leusden | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[categorie:Geschiedenis]] | [[categorie:Geschiedenis]] |