Bewerken van 1983
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Jaar1980}} | {{Jaar1980}} | ||
{ | |||
{| style = 'width:100%' | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||..||... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| ||[[Dr. Saal van Zwanenberggroep]] wordt opgericht in Oss. | |||
|- | |||
||27||[[Scouting Vries]] wordt opgericht in Vries. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |||
|- | |||
||4 ||[[Scouting Nautilus]] wordt opgericht in Delft. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |||
|- | |||
|| ||De vijftiende [[Wereldjamboree]] vindt plaats van [[6 juli|6]] tot en met [[14 juli]]. Deze wordt gehouden bij Kananaskis Country in Canada. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
|| ||De [[Scout-In]] wordt gehouden in Ommen | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting Anne Frank]] uit IJsselstein wordt opgericht. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting Montfoort]] wordt opgericht. | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | ||
[[cs:1983]] | [[cs:1983]] | ||
[[da:1983]] | [[da:1983]] |