1988: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Gevuld met een beetje tekst) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
||Het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] is "buitenleven" | ||Het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] is "buitenleven" | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |