1988: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||Het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] is "buitenleven" | || ||Het thema van de [[Bever-Doe-Dag]] is "buitenleven" | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |||
|- | |||
||20.||[[Scouting Azoelen]] (Den Ham - Vroomshoop) wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' |
Versie van 6 dec 2007 09:45
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Het thema van de Bever-Doe-Dag is "buitenleven" | |
Juli | |
20. | Scouting Azoelen (Den Ham - Vroomshoop) wordt opgericht. |
September | |
15. | De Wâldswalkers uit Drachten wordt opgericht. |
Oktober | |
Caspar di Robles uit Harlingen wordt opgericht. |