1995: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||..||... | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | ||
|- | |- | ||
|| ||De achttiende [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 11 Augustus. Deze wordt gehouden bij Biddinghuizen (Dronten) in Nederland. | || ||De achttiende [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 11 Augustus. Deze wordt gehouden bij Biddinghuizen (Dronten) in Nederland. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting Cliffort Reichert]] uit Lopik wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |