2013: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (r2.7.5+) (Robot: toegevoegd: da:2013) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||.. || ..... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||6|| Uitreiking TO3/TO4-kwalificaties (Conferentieoord De Poort, Groesbeek) | |||
|- | |||
||?||[[Scout-In]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |