Evenemententerrein Walibi Holland: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 54: | Regel 54: | ||
|Weten wat je wilt | |Weten wat je wilt | ||
| | | | ||
|- | |||
|1999 | |||
|Scout-In | |||
|Absolutely Anders | |||
|[[Bestand:Scoutin 99.gif|60px]] | |||
|- | |- | ||
|2000 | |2000 | ||
|[[Nationale Jamboree]] | |[[Nationale Jamboree]] | ||
|Absolutely Anders | |Absolutely Anders | ||
|[[Bestand: | |[[Bestand:Nj2000.jpg|60px]] | ||
|- | |- | ||
|2003 - 2013 | |2003 - 2013 |
Versie van 2 apr 2015 20:30
Biddinghuizen is een dorp in de gemeente Dronten (Flevoland). Het dorp telt ruim 6000 inwoners. Het dorp kent landelijke bekendheid vanwege het grote aanbod aan evenementen. sinds 1990 worden er op het evenemententerrein aan de Spijkweg een uiteenlopend soort evenementen gehouden. Tussen 1990 en 2000 is ook Scouting een aantal maal te gast in Biddinghuizen. hoogte punt was de 18de Wereldjamboree in 1995. Zo'n 8 kilometer ten zuid-oosten van de dorpskern aan de Spijkweg (N306), staat het kunstwerk Universal Solidarity ter herinnering aan deze jamboree. Biddinghuizen ligt op de bodem van de voormalige Zuiderzee. Dit was voor de buitenlandse Scouts een erg raar idee. Het terrein wordt sinds 1993, ook gebuikt door de muziekfestivals, Lowlands, Defqon.1, Fields of Rock, Arrow Rock, AutoFest en andere.
Scouting Evenementen
Op het "Jamboreeterrein" zoals Scouts het kennen, werden tussen 1990 en 2000 verschillende Scoutingevenementen gehouden. Het terrein is gelegen naast het attractiepark Walibi waar tussen 2003 en 2013 de "Fundays" werden gehouden.
Jaar | Evenemten | Thema | Logo |
---|---|---|---|
1990 | Scout-In | Pioneren aan de toekomst | |
1992 | Scout-In | Net even wat meer... | |
1994 | 1ste Europese Jamboree | Join the Stars | |
1995 | 18de Wereldjamboree | The future is now | |
1995 | Scout-In | Jamboree-inn | |
1997 | Scout-In | Weten wat je wilt | |
1999 | Scout-In | Absolutely Anders | |
2000 | Nationale Jamboree | Absolutely Anders | |
2003 - 2013 | Scouting Fundays |