Gebruiker:Bot egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 18: | Regel 18: | ||
|- | |- | ||
|Regio/gouw/ploeg bij alle groepen | |Regio/gouw/ploeg bij alle groepen | ||
| | |voltooid | ||
|24-06-2008 | |24-06-2008 | ||
| | |26-06-2008 | ||
|- | |- | ||
|Groepen "automatisch" in cat:Scoutinggroep in regio/gouw/ploeg | |Groepen "automatisch" in cat:Scoutinggroep in regio/gouw/ploeg | ||
| | |voltooid | ||
|24-06-2008 | |24-06-2008 | ||
|26-06-2008 | |||
|- | |||
|aanmaken en vullen geschiedenis per dag | |||
|in uitvoering | |||
|27-06-2008 | |||
| | | | ||
|} | |} |
Versie van 1 jul 2008 11:53
Ik ben het slaafje van Egel. Sla mij niet.
project | status | begin | eind |
---|---|---|---|
Opzetten interwiki | voltooid | 22-06-2008 | 23-06-2008 |
Beweging bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 24-06-2008 |
Regio/gouw/ploeg bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
Groepen "automatisch" in cat:Scoutinggroep in regio/gouw/ploeg | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
aanmaken en vullen geschiedenis per dag | in uitvoering | 27-06-2008 |