Gebruiker:Mlh 8861: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 67: | Regel 67: | ||
|- | |- | ||
|[[Bestuur#Het Regiobestuur|Bestuurslid trainingen]]||[[Regio Fryslân]]||Leeuwarden||2012-heden | |[[Bestuur#Het Regiobestuur|Bestuurslid trainingen]]||[[Regio Fryslân]]||Leeuwarden||2012-heden | ||
|- | |||
|Adviseur dienstverlening||[[Scouting Nederland]]||Leusden||2013-heden | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 21 nov 2013 16:04
|
Algemeen
Melle van der Heide is al bijna zijn leven lang scout. Hij is in het dagelijks leven ambtenaar. Momenteel is hij actief bij de regio Fryslân. Omdat zijn levensmotto dat van Baden-Powell is, wil hij graag een bijdrage leveren aan Scoutpedia. Zijn specialismen zijn (op inhoud) Harlinger groepen, de regio Fryslân en Scouting Academy en (op vorm) eenvoudig en klantgericht Nederlands schrijven en taalkundige zaken.