Patrouillekleur: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Tekst vervangen - "class="prettytable" door "class="prettytable table table-striped table-hover") |
(toevoegen egel en jaguar) |
||
Regel 35: | Regel 35: | ||
|- | |- | ||
|Eekhoorn||style="background:Gray;"|Grijs||style="background:Red;"|Rood | |Eekhoorn||style="background:Gray;"|Grijs||style="background:Red;"|Rood | ||
|- | |||
|Egel||style="background:Green;"|Groen||style="background:Red;"|Rood | |||
|- | |- | ||
|Ekster||style="background:Black; color:White;"|Zwart||style="background:DarkBlue; color:White;"|Donkerblauw | |Ekster||style="background:Black; color:White;"|Zwart||style="background:DarkBlue; color:White;"|Donkerblauw | ||
Regel 61: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
|Ijsvogel||style="background:LightBlue;"|Lichtblauw||style="background:LightBlue;"|Lichtblauw | |Ijsvogel||style="background:LightBlue;"|Lichtblauw||style="background:LightBlue;"|Lichtblauw | ||
|- | |||
|Jaguar||style="background:Purple;"|Paars||style="background:Orange"|Oranje | |||
|- | |- | ||
|Jan-Van-Gent||style="background:Yellow;"|Geel||style="background:DarkBlue; color:White;"|Donkerblauw | |Jan-Van-Gent||style="background:Yellow;"|Geel||style="background:DarkBlue; color:White;"|Donkerblauw |
Versie van 13 mei 2017 08:51
De scoutingprincipes van Robert Baden-Powell:
- Scoutingprincipes Scoutingmethode Symbolisch raamwerk Patrouillekleur
Patrouilles worden vaak onderscheiden door de diverse patrouillekleuren en dieren. De kleuren worden onder andere gebruikt voor de patrouillelinten en soms ook voor patrouillevlaggen. De keuze van de kleuren is vrij, maar hier geven we ter inspiratie de lijst zoals opgesteld in 'Scouting for Boys'
Patrouillenaam | Lint Buiten | Lint Binnen |
---|---|---|
Alligator | Groen | Grijs |
Antilope | Blauw | Wit |
Arend | Groen | Zwart |
Beer | Bruin | Zwart |
Bever | Blauw | Geel |
Bruinvis | Oranje | Bruin |
Buffel | Rood | Wit |
Bulldog | lichtblauw | Bruin |
Cobra | Oranje | Zwart |
Condor | Oranje | Lichtbruin |
Das | Beige | Wit |
Dolfijn | Bruin | Blauw |
Duif | Grijs | Wit |
Eekhoorn | Grijs | Rood |
Egel | Groen | Rood |
Ekster | Zwart | Donkerblauw |
Everzwijn | Grijs | Roze |
Fazant | Bruin | Geel |
Fuut | Rood | Grijs |
Geitemelker | Zwart | Bruin |
Haai | Zwart | Blauw |
Haan | Rood | Bruin |
Hamster | Bruin | Geel |
Havik | Roze | Roze |
Hert | Paars | Zwart |
Hond | Oranje | Oranje |
Houtduif | Blauw | Grijs |
Ijsvogel | Lichtblauw | Lichtblauw |
Jaguar | Paars | Oranje |
Jan-Van-Gent | Geel | Donkerblauw |
Kangeroe | Roze | Grijs |
Kasuaris (struisvogel) | Zwart | paars |
Kat | Grijs | Bruin |
Kauw | Zwart | Rood |
Kemphaan | Groen | Bruin |
Kievit | Groen | Wit |
Kiwi (snipstruis) | Zwart | Bruin |
Koekoek | Grijs | Grijs |
Korhoen | Donkerbruin | Lichtbruin |
Kraai | Blauw | Grijs |
Kwartel-koning | Paars | Grijs |
Kwikstaart | Lichtbruin | Zwart |
Leeuw | Geel | Rood |
Merel | Zwart | Beige |
Moeflon | Zwart | Groen |
Mongoes | Donkerbruin | Oranje |
Nijlpaard | Roze | Zwart |
Olifant | Paars | Wit |
Ooievaar | Blauw | Wit |
Otter | Bruin | Wit |
Paard | Zwart | Wit |
Panter | Geel | Geel |
Papegaaiduiker | Grijs | Geel |
Pauw | Groen | Blauw |
Pluvier | Oranje | Grijs |
Raaf | Zwart | Zwart |
Ram | Donkerbruin | Donkerbruin |
Ratelslang | Roze | Wit |
Reiger | Groen | Grijs |
Rinoceros | Blauw | Oranje |
Roerdomp | Grijs | Groen |
Smient | Beige | Beige |
Snip | Bruin | Beige |
Specht | Groen | paars |
Sperwer | Geel | Bruin |
Spreeuw | Zwart | Geel |
Springbok | Rood | Geel |
Stier | Rood | Rood |
Tafeleend | Bruin | Grijs |
Tapvit | Bruin | Donkerbruin |
Tijger | Paars | Paars |
Uil | Blauw | Blauw |
Valk | Bruin | Oranje |
Vleermuis | Lichtblauw | Donkerblauw |
Vos | Geel | Groen |
Wolf | Geel | Zwart |
Wulp | Groen | Groen |
Zeehond | Rood | Zwart |
Zeemeeuw | Blauw | Rood |
Zwaan | Wit | Rood |
Zwaluw | Donkerblauw | Donkerblauw |