Scoutpedia.nl:Zandbak: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 18: | Regel 18: | ||
Oh dat is jammer, het echo-apparaat doet het niet. | Oh dat is jammer, het echo-apparaat doet het niet. | ||
=Regio-overzicht= | |||
Testje van Melle voor de regio Fryslân | |||
{| class="prettytable table table-striped table-hover sortable collapsible" Width=100% | |||
|- | |||
!Plaats!! Groepsnaam !! Das !! Logo !! Jaar van oprichting !!Opmerkingen | |||
|- | |||
| Beetsterzwaag || [[Ba-Ow]] || [[Bestand:150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || || | |||
|- | |||
| Bolsward || [[Jambowa]] || [[Bestand:150px-Neckie_Jambowa.jpg]] || || || | |||
|- | |||
| Buitenpost || [[Brimzen]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Burgum || [[De Twirre]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Dokkum || [[De Granaet]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Drachten || [[De Wâldswalkers]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Drachten || [[Luchtscouting Drachten in oprichting]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Franeker || [[Andromeda]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Harlingen || [[Scouting Caspar di Robles|Caspar di Robles]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Harlingen || [[De Ontdekkers]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Harlingen || [[St. Michiel & Lioba]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Joure || [[Borgergroep]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Leeuwarden || [[Burmania]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Leeuwarden || [[De Esdoorn]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Leeuwarden || [[Duco van Martena]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Leeuwarden || [[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Schout bij Nacht Doorman]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Leeuwarden || het [[FRET]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Makkum || [[Burdine]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Oosterwolde || [[De Biezenhutters]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
|Heerenveen/Oranjewoud || [[Van Maasdijk]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Sneek || [[Greate Pier]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Sneek || [[Tibrag]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Surhuisterveen || [[Wikel]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || opgeheven 2013 || | |||
|- | |||
| Terschelling || [[Strandlopers]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || opgeheven 2017 || | |||
|- | |||
| Wolvega || [[Litjo]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
| Wolvega || [[De Linde]] || [[Bestand:Neckie_oranje_blauw.png/150px-Neckie_oranje_blauw.png]] || || || | |||
|- | |||
|} | |||
= Tekstopmaak - [[Kop groot onderstreept]] = | = Tekstopmaak - [[Kop groot onderstreept]] = |
Versie van 6 mrt 2017 17:56
Sjabloon:groep Sjabloon:Scouts en Gidsen Vlaanderen
Help! | |
Help | |
Diversen | |
Standaarden |
Welkom in de zandbak van de Scoutpedia, hier kun je spelen en testen. Verander wat aan deze pagina door bovenaan op -Bewerk- te klikken en zie wat er gebeurt.
--test--
Dit is een uiterst serieuze test
TEST! Oh dat is jammer, het echo-apparaat doet het niet.
Oh dat is jammer, het echo-apparaat doet het niet.
Regio-overzicht[brontekst bewerken]
Testje van Melle voor de regio Fryslân
Tekstopmaak - Kop groot onderstreept[brontekst bewerken]
(verschijnt in inhoud, zie boven)
Kop klein onderstreept[brontekst bewerken]
(verschijnt in inhoud, zie boven)
== even testen ==
Kop vet groot[brontekst bewerken]
(verschijnt in inhoud, zie boven) en hier ook ====Kop vet middel==== groupactive
==
Deelonderwerp[brontekst bewerken]
Deelonderwerp[brontekst bewerken]
(verschijnt in inhoud, zie boven)
2012 is over <daysuntil>1 January 2012</daysuntil> dagen.
Waar gaat de tekst ergens beginnen?
Waar gaat de tekst ergens beginnen?
Jammer dat de layout van deze site niet al te goed gelukt is.
Vet
Cursief
- Inspringen
- Nog meer inspringen
- Enz.
- Nog meer inspringen
- Asterix wordt een bullet.
(streep)
Links[brontekst bewerken]
Hoe maak ik die?
Binnen Scoutpedia[brontekst bewerken]
wat is dit dus een link? joepie!
Naar een website[brontekst bewerken]
En hoe werkt een externe link?
[1]
Aha, zo dus!
of zo http://www.granaet.nl
Of zo .... Scouting Cycloongroep Borulo
Tralalalaa
=Samenvatting?= (Onder de edit pagina)
Wat gebeurt er als ik daar iets invul???
Precies wat ik al verwachte! Je ziet de opmerking terug op de pagina; Recente wijzigingen.
--buxx 5 sep 2005 22:27 (CEST)<math>Lorem ipsum...</math>
Typ de naam in en druk op de knop[brontekst bewerken]
Jammer, dit werkt hier niet. test
Windstreek | Aantal graden |
---|---|
Noord | 0 ° |
Noord Noord Oost | 22 ° 30' |
Nederlands |
Engels |
Frans |
Duits |
---|---|---|---|
Achtknoop | Figure-eight knot | Nœud de huit | Endacht |
Het bewerken zou niet meer werken, even testen buxx * 6 feb 2007 10:14 (CET)
pagina[brontekst bewerken]
De eerste Nederlandse SCOUTING encyclopedie
grootte afbeeldingen[brontekst bewerken]
maximale beedte, maximale hoogte
test
Afkortingen/aabreviation[brontekst bewerken]
RSW doet het (ga maar op het woord staan met je cursor), RSW doet het wel, maar is dan meteen italic.