Scouts en Gidsen Gisco Regenboog: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 57: | Regel 57: | ||
|} | |} | ||
== Kampen == | |||
{| class="prettytable" | |||
|- | |||
! Scoutsjaar | |||
! Kapoenen | |||
! Welpen/Kabouters | |||
! Jongverkenners/Jonggidsen | |||
! Verkenners/Gidsen | |||
! Jin | |||
|- | |||
| 1991-1992 | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1993-1994 | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1994-1995 | |||
| Genk | |||
| Genk | |||
| Genk | |||
| Genk | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1995-1996 | |||
| ??? | |||
| De Pinte (Moerkensheide) | |||
| Zeilkamp (Nederland) | |||
| Vogezen (Frankrijk) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1996-1997 | |||
| Lichtaart | |||
| Lichtaart | |||
| Lichtaart | |||
| Lichtaart | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1997-1998 | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1998-1999 | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| Gorges du Tarn (Frankrijk) | |||
| Marteltall (Italië) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 1999-2000 | |||
| Hulst (Nederland) | |||
| Hulst (Nederland) | |||
| Hulst (Nederland) | |||
| Hulst (Nederland) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 2000-2001 | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| Visegrad (Hongarije) | |||
|- | |||
| 2001-2002 | |||
| Herentals (De Brink) | |||
| Herentals (De Brink) | |||
| Herentals (De Brink) | |||
| Herentals (De Brink) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 2002-2003 | |||
| Westmalle (Drieboomkensberg) | |||
| Westmalle (Drieboomkensberg) | |||
| Westmalle (Drieboomkensberg) | |||
| Westmalle (Drieboomkensberg) | |||
| Moerkensheide (De Pinte) | |||
|- | |||
| 2003-2004 | |||
| Zedelgem (Hoogveld) | |||
| Zedelgem (Hoogveld) | |||
| ??? | |||
| Flamboree (De Kluis) | |||
| Flamboree (De Kluis) | |||
|- | |||
| 2004-2005 | |||
| Kinrooi (Woutershof) | |||
| Kinrooi (Woutershof) | |||
| Kinrooi (Woutershof) | |||
| Kinrooi (Woutershof) | |||
| ??? (Tjechië) | |||
|- | |||
| 2005-2006 | |||
| De Pinte (Moerkensheide) | |||
| De Pinte (Moerkensheide) | |||
| ??? (Duitsland) | |||
| Lechtal (Oostenrijk) | |||
| Lechtal (Oostenrijk) | |||
|- | |||
| 2006-2007 | |||
| Groepskamp | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| Sint-Joris-Weert (De Kluis) | |||
| nvt | |||
|- | |||
| 2007-2008 | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
| ??? | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Scoutinggroep in Gouw Noordzee]] | [[Categorie:Scoutinggroep in Gouw Noordzee]] |
Versie van 12 mrt 2007 18:21
Scouts en Gidsen Gisco Regenboog is een scoutinggroep in het West-Vlaamse Gistel, aangesloten bij de Scouts en Gidsen Vlaanderen.
Geschiedenis[bewerken | brontekst bewerken]
Gisco Regenboog is ontstaan uit de assen van de ter ziele gegane onafhankelijke zeescoutsvereniging "Overstag". In 1991 besloot de resterende leiding van "Overstag" zich aan te sluiten bij VVKSM en zo een officiële (land)scoutsgroep te worden. De naam werd gewijzigd in Gisco Regenboog om met een schone lei te kunnen herbeginnen. GISCO staat voor Gistelse SCOutsgroep. REGENBOOG symboliseert de verscheidenheid van deze scoutsgroep, de deuren van de scoutswerking staan open voor jongeren van alle culturen, rassen, geloofsovertuigingen,...
Eenmaal begonnen nam Gisco Regenboog een vliegende start. Op enkele jaren tijd groeiden ze uit tot de tweede grootste jeugdvereniging in Gistel. Ter ondersteuning van de leidingsploeg werd een oudercomité opgericht en ook een stamwerking (oud-leiding) werd opgericht. Een rem op de groei was jarenlang de erbarmelijke staat van het toenmalig, tevens veel te kleine, lokaal.
Bij aanvang van het tienjarig bestaan kon Gisco Regenboog verhuizen naar een nieuw lokaal. In en rond de oude Rijkswachtkazerne beschikte de groep eindelijk over voldoende ruimte om naar hartelust te ravotten, knutselen,... Na een kleine dip in de groeicurve knoopte de scoutsgroep herpakte de groep zich vlak voor hun vijftienjarig bestaan. Om zoveel mogelijk de continuiteit te garanderen werd een overkoepelende vzw opgericht.
Takken[bewerken | brontekst bewerken]
De groep heeft de volgende speltakken:
- Kapoenen - 6 tot 8 jaar
- Welpen/Kabouters - 8 tot 11 jaar
- Jongverkenners/Jonggidsen - 11 tot 14 jaar
- Verkenners/Gidsen - 14 tot 16 jaar
- Jin - 16 tot 17 jaar
Groepsleiding[bewerken | brontekst bewerken]
Periode | Namen |
---|---|
1991-1993 | Chantal Metzler |
1993-1996 | Chantal Metzler en Eddy Beernaert |
1996-1997 | Jozua Velle, Veronique Maene en Nikolaas Vanhoucke |
1997-2002 | Jozua Velle en Veronique Maene |
2002-2003 | Bjorn Saelens en Jonas Montmorency |
2003-2004 | Bjorn Saelens en Michiel Detailleur |
2004-2006 | Sophie Halewyck, Stijn Simoen en Koen Gosseye |
2006-2007 | Sophie Halewyck, Stijn Simoen, Koen Gosseye en Ben Van Quaethem |
Kampen[bewerken | brontekst bewerken]
Scoutsjaar | Kapoenen | Welpen/Kabouters | Jongverkenners/Jonggidsen | Verkenners/Gidsen | Jin | |
---|---|---|---|---|---|---|
1991-1992 | ??? | ??? | ??? | ??? | nvt | |
1993-1994 | ??? | ??? | ??? | ??? | nvt | |
1994-1995 | Genk | Genk | Genk | Genk | nvt | |
1995-1996 | ??? | De Pinte (Moerkensheide) | Zeilkamp (Nederland) | Vogezen (Frankrijk) | nvt | |
1996-1997 | Lichtaart | Lichtaart | Lichtaart | Lichtaart | nvt | |
1997-1998 | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | nvt | |
1998-1999 | ??? | ??? | Gorges du Tarn (Frankrijk) | Marteltall (Italië) | nvt | |
1999-2000 | Hulst (Nederland) | Hulst (Nederland) | Hulst (Nederland) | Hulst (Nederland) | nvt | |
2000-2001 | ??? | ??? | ??? | Visegrad (Hongarije) | ||
2001-2002 | Herentals (De Brink) | Herentals (De Brink) | Herentals (De Brink) | Herentals (De Brink) | nvt | |
2002-2003 | Westmalle (Drieboomkensberg) | Westmalle (Drieboomkensberg) | Westmalle (Drieboomkensberg) | Westmalle (Drieboomkensberg) | Moerkensheide (De Pinte) | |
2003-2004 | Zedelgem (Hoogveld) | Zedelgem (Hoogveld) | ??? | Flamboree (De Kluis) | Flamboree (De Kluis) | |
2004-2005 | Kinrooi (Woutershof) | Kinrooi (Woutershof) | Kinrooi (Woutershof) | Kinrooi (Woutershof) | ??? (Tjechië) | |
2005-2006 | De Pinte (Moerkensheide) | De Pinte (Moerkensheide) | ??? (Duitsland) | Lechtal (Oostenrijk) | Lechtal (Oostenrijk) | |
2006-2007 | Groepskamp | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | Sint-Joris-Weert (De Kluis) | nvt |
2007-2008 | ??? | ??? | ??? | ??? | ??? |