Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Marjan Schröder + (november 8, 1913)
- Miep de Wit-van de Stadt + (december 23, 1913)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (1914)
- Archipelgroep + (januari 1, 1914)
- M.s. De Volharding + (1914)
- Aloha Council + (1914)
- Jopie Visser + (januari 16, 1914)
- Dunnewold & Hendrick de Keyser + (april 18, 1914)
- Eddij Cornelia van de Waal + (april 28, 1914)
- Wil Baumans + (mei 7, 1914)
- Johan Bodegraven + (juli 3, 1914)
- Bert van der Burg + (juli 11, 1914)
- Jo Cals + (juli 18, 1914)
- Lange Wapper + (september 1, 1914)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (september 24, 1914)
- Scouting Derde Utrechtse + (oktober 13, 1914)
- Mien de Gooijer + (oktober 13, 1914)
- Ko Botden + (november 30, 1914)
- Girlguiding Isle of Man + (1915)
- Bart van Slobbe + (april 8, 1915)
- Jacques van Marsbergen + (april 30, 1915)
- Frits Venstra + (oktober 22, 1915)
- Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders + (november 8, 1915)
- Jan Wilmans + (december 2, 1915)
- De Nederlandse Padvinders + (december 11, 1915)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (1916)
- Tirso Sprockel + (januari 28, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (januari 31, 1916)
- André Peters + (maart 25, 1916)
- Utrechtsche Studentenclub van oud-Padvinders + (maart 30, 1916)
- Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 + (maart 31, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 24 april 1916)
- Charles Maclean + (mei 5, 1916)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (juni 15, 1916)
- Groep 2 (Wageningen) + (augustus 7, 1916)
- Simon Kranenburg + (september 19, 1916)
- Gerard Vogelezang + (december 8, 1916)
- Adriaan Hutzezon + (december 18, 1916)
- Asociación Scouts de Colombia + (1917)
- Scouting Westenenk + (januari 1, 1917)
- Girl Scouts of Hawai`i + (1917)
- Scouting Lutemgroep + (februari 22, 1917)
- Betty Clay + (april 16, 1917)
- De Voerman + (juli 1, 1917)
- McKenziegroep + (juli 1, 1917)
- Joodsch Nationale Padvinders Organisatie Haschomrim + (juli 9, 1917)
- Vereeniging Nederlandsch Indische Padvinders + (september 4, 1917)
- Baden Powell + (00:00:00, 20 oktober 1917)
- Homenetmen Scouts + (1918)
- Kralingsche Troep 10 + (januari 17, 1918)
- Arbeiders Jeugd Centrale + (maart 18, 1918)
- Bep Twaalfhoven + (maart 19, 1918)
- Scouting St. Vitus + (maart 26, 1918)
- Claske Franck-Berndes + (juli 24, 1918)
- Scouting Ferguson + (augustus 13, 1918)
- Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen) + (september 1918)
- Elly den Haan-Groen + (oktober 30, 1918)
- Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen + (november 16, 1918)
- Ati Toxopeus-Ufkes + (november 25, 1918)
- Gonnie Schotel + (december 11, 1918)
- De Groene Patrouille + (januari 18, 1919)
- De Soester Padvinders + (januari 19, 1919)
- Velpsche Woudloopers + (maart 6, 1919)
- Teun van Gelder + (april 9, 1919)
- Scouting Ragay Redoz + (juni 12, 1919)
- Gilwell Park + (juli 26, 1919)
- Dansk Spejderkorps Sydslesvig + (augustus 10, 1919)
- Federação de Bandeirantes do Brasil + (augustus 13, 1919)
- Ria Wijgerinck-Schelbergen + (augustus 14, 1919)
- Zuiderkruisgroep + (september 1, 1919)
- 1st Gilwell Park Scout Group + (september 8, 1919)
- Huysmangroep + (oktober 1, 1919)
- Ab Duijff + (oktober 5, 1919)
- Bob Blom + (december 14, 1919)
- Girl-Guides de Belgique + (december 17, 1919)
- 4e Sint-Joris + (december 19, 1919)
- Asociación de Scouts de Guatemala + (1920)
- M.s. Tsjerk Hiddes + (1920)
- Scoutsgroep Sint-Leo + (januari 1, 1920)
- Henk Bruntgroep + (januari 23, 1920)
- Scouting Erica + (februari 15, 1920)
- De Woudloopers (Loosduinen) + (mei 26, 1920)
- Heeromagroep + (juli 1, 1920)
- Wereldjamboree 1920 + (juli 30, 1920)
- Kindred of the Kibbo Kift + (augustus 18, 1920)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (00:00:00, 5 september 1920)
- Delftsche Zwervers + (oktober 11, 1920)
- Die Kantanky's + (november 26, 1920)
- Scoutinggroep LOAAH Deventer + (december 1, 1920)
- Ynze de Boer + (december 21, 1920)
- Emmy Dekkers-van Houten + (januari 5, 1921)
- Homenmen Scouts + (januari 21, 1921)
- Latvijas Skautu un Gaidu Centrālā Organizācija + (april 6, 1921)
- Gerard Huis in 't Veld + (juni 11, 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 11 juni 1921)
- John Hargrave + (00:00:00, 12 juni 1921)
- Dicksy van Beusekom + (juni 15, 1921)
- Wies IJsselmuiden + (augustus 29, 1921)
- Kik Potasse + (augustus 29, 1921)
- Hans G. Kresse + (december 3, 1921)
- Mango Kwane Wilco Jiskoot + (1922)