Zuwaka: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 17: | Regel 17: | ||
}} | }} | ||
Het '''ZuidWal Water Kamp''' of kortweg '''ZuWaKa''' is een jaarlijks kamp georganiseerd door | Het '''ZuidWal Water Kamp''' of kortweg '''ZuWaKa'''<ref>[http://www.zuwaka.nl/ Officiële website Zuwaka]</ref> is een jaarlijks kamp georganiseerd door activiteiten commissie van [[Admiraliteit 11 (Zuidwal)]]<ref>[http://www.admiraliteit11.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=17 Officiële website Admiraliteit 11]</ref> (RA 11) tijdens het Pinksterweekend. Het kamp is voor [[waterscouts]] in de leeftijd 11 t/m 23 ([[Zeeverkenners]] [[Wilde_vaart_(scouting)|Wildevaart]] en [[Loodsen]]) uit [[Admiraliteit 11 (Zuidwal)]]. | ||
==Grootte en opzet== | ==Grootte en opzet== | ||
Er zijn elk jaar ongeveer 500 deelnemers. Ook bedenkt de Activiteitencommissie ieder jaar een thema. | Er zijn elk jaar ongeveer 500 deelnemers. Ook bedenkt de Activiteitencommissie ieder jaar een thema. | ||
==Geschiedenis== | ==Geschiedenis== | ||
In | In 1974 zijn de groepen van de admiraliteit in september 2-daagse zeilwedstrijden gaan houden. Vanaf 1978 is dit weekend Zuwaka gaan heten. Diverse jaren is het kamp in september georganiseerd. Bij het 12,5 jaar jubileum in 1987 was er een speciale editie die JuPiKa werd genoemd, Jubileum PinksterKamp. Vanaf dat jaar werd het Zuwaka met Pinksteren georganiseerd. | ||
Het kamp heeft op verschillende locaties binnen de admiraliteit plaatsgevonden. | |||
==Deelnemende Groepen== | |||
Zuwaka word georganiseerd voor de waterscoutinggroepen <ref>[https://www.scouting.nl/organisaties/admiraliteiten/admiraliteit-11-zuidwal Groepen Admiraliteit 11]</ref> van [[Admiraliteit 11 (Zuidwal)]] aan de randmeren, van [[Lelystad]] tot [[Zeewolde]] en alle plaatsen aan de voormalige zuidwal die daar tussen liggen. | |||
{| class="wikitable" | |||
! Groepsnaam | |||
! Plaats | |||
|- | |||
| Bramzijger | |||
| [[Lelystad]] | |||
|- | |||
| Cay Noya | |||
| [[Amersfoort]] | |||
|- | |||
| Scouting Cornelis Lelygroep | |||
| [[Almere]] | |||
|- | |||
| De Eempad | |||
| [[Bunschoten-Spakenburg]] | |||
|- | |||
| Flevo | |||
| [[Huizen]] | |||
|- | |||
| Scouting Hannie Schaft | |||
| [[Almere]] | |||
|- | |||
| Jan Wandelaar | |||
| [[Zeewolde]] | |||
|- | |||
| Karel Doormangroep | |||
| [[Amersfoort]] | |||
|- | |||
| Kiliaen van Rensselaer II<ref>[http://www.kvr2nijkerk.nl/index.php?0=groepen&1=zeeverkenners Vermelding Zuwaka website KVR 2]</ref> | |||
| [[Nijkerk]] | |||
|- | |||
| Mango Kwane Wilco Jiskoot | |||
| [[Baarn]] | |||
|- | |||
| Scouting Pampus Muiden | |||
| [[Muiden]] | |||
|- | |||
| Paltz- en Eemgeuzen | |||
| [[Soest]] | |||
|- | |||
| Scouting Olav | |||
| [[Naarden]] | |||
|- | |||
|} | |||
==Edities== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Jaar | |||
! Plaats | |||
! Thema | |||
|- | |||
| 2004<ref>[https://web.archive.org/web/20040926050610/http://www.admiraliteit11.nl:80/ Vermelding 25e editie ](webarchief</ref> | |||
| [[Zeewolde]] ([[De_Zegge_(eiland)|Zegge]]) | |||
| 25 jaar jubileum | |||
|- | |||
| 2005 | |||
| [[Almere]] ([[Noorderplassen_(meer)|Noorderplassen]]) | |||
| Handel | |||
|- | |||
| 2006 | |||
| [[Almere]] ([[Noorderplassen_(meer)|Noorderplassen]]) | |||
| Duizend en een nachten | |||
|- | |||
| 2007 | |||
| [[Almere]] ([[Noorderplassen_(meer)|Noorderplassen]]) | |||
| Spionage | |||
|- | |||
| 2008 | |||
| [[Almere]] ([[Noorderplassen_(meer)|Noorderplassen]]) | |||
| De slag om Rome | |||
|- | |||
| 2009 | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| ZAPwaka | |||
|- | |||
| 2010<ref>[http://pampusgroep.nl/uploads/ZuWaKa%202010.doc.pdf Nieuwsbrief met vermelding Zuwaka]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Supermarkten, SuperZuwaka | |||
|- | |||
| 2011 | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| The Final Fantasy edition | |||
|- | |||
| 2012 | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Akawuz | |||
|- | |||
| 2013 | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Mission to Mars | |||
|- | |||
| 2014<ref> [https://drimble.nl/lokale-overheid/bekendmaking/587875/zeewolde-aanvraag-evenementenvergunning-zuwaka-zuidkamp.html Toewijzing vergunning 2014]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| The Spy Edition | |||
|- | |||
| 2015<ref> [https://www.zeewolde-actueel.nl/CMSDATA/Afbeeldingen/files/Gemeente%20Zeewolde%20week%2016%202015%20.pdf Vermelding van editie 2015 op gemeente pagina Zeewolde]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Atlantis | |||
|- | |||
| 2016<ref> [http://www.kareldoormangroep.nl/2016/03/13/zuwaka-pinksterkamp-verkenners-een-succes/ Vermelding van editie 2016 op website Karel Doorman]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Viva Las Vegas | |||
|- | |||
| 2017<ref> [https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2017-57591.html?zoekcriteria=%3fzkt%3dEenvoudig%26pst%3d%26vrt%3dzuwaka%26zkd%3dInDeGeheleText%26dpr%3dAfgelopenDag%26sdt%3dDatumBrief%26ap%3d%26pnr%3d1%26rpp%3d10&resultIndex=1&sorttype=1&sortorder=4 Toewijzing vergunning 2017]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| Z.....(Zombies) | |||
|- | |||
| 2018<ref> [https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2018-66587.html Toewijzing vergunning 2018]</ref> | |||
| [[Zeewolde]] (Wielewaal) | |||
| The wintereditie | |||
|} | |||
==Zie ook== | |||
* [[Scouting Nederland]] | |||
{{ | == Bronnen == | ||
{{Appendix}} | |||
[[Categorie:Scoutingevenement in Nederland]] | |||
[[Categorie:Waterscouting]] | |||
[[categorie:Admiraliteit Zuidwal]] | [[categorie:Admiraliteit Zuidwal]] |
Versie van 9 okt 2018 18:37
Het ZuidWal Water Kamp of kortweg ZuWaKa[1] is een jaarlijks kamp georganiseerd door activiteiten commissie van Admiraliteit 11 (Zuidwal)[2] (RA 11) tijdens het Pinksterweekend. Het kamp is voor waterscouts in de leeftijd 11 t/m 23 (Zeeverkenners Wildevaart en Loodsen) uit Admiraliteit 11 (Zuidwal).
Grootte en opzet[bewerken | brontekst bewerken]
Er zijn elk jaar ongeveer 500 deelnemers. Ook bedenkt de Activiteitencommissie ieder jaar een thema.
Geschiedenis[bewerken | brontekst bewerken]
In 1974 zijn de groepen van de admiraliteit in september 2-daagse zeilwedstrijden gaan houden. Vanaf 1978 is dit weekend Zuwaka gaan heten. Diverse jaren is het kamp in september georganiseerd. Bij het 12,5 jaar jubileum in 1987 was er een speciale editie die JuPiKa werd genoemd, Jubileum PinksterKamp. Vanaf dat jaar werd het Zuwaka met Pinksteren georganiseerd. Het kamp heeft op verschillende locaties binnen de admiraliteit plaatsgevonden.
Deelnemende Groepen[bewerken | brontekst bewerken]
Zuwaka word georganiseerd voor de waterscoutinggroepen [3] van Admiraliteit 11 (Zuidwal) aan de randmeren, van Lelystad tot Zeewolde en alle plaatsen aan de voormalige zuidwal die daar tussen liggen.
Groepsnaam | Plaats |
---|---|
Bramzijger | Lelystad |
Cay Noya | Amersfoort |
Scouting Cornelis Lelygroep | Almere |
De Eempad | Bunschoten-Spakenburg |
Flevo | Huizen |
Scouting Hannie Schaft | Almere |
Jan Wandelaar | Zeewolde |
Karel Doormangroep | Amersfoort |
Kiliaen van Rensselaer II[4] | Nijkerk |
Mango Kwane Wilco Jiskoot | Baarn |
Scouting Pampus Muiden | Muiden |
Paltz- en Eemgeuzen | Soest |
Scouting Olav | Naarden |
Edities[bewerken | brontekst bewerken]
Jaar | Plaats | Thema |
---|---|---|
2004[5] | Zeewolde (Zegge) | 25 jaar jubileum |
2005 | Almere (Noorderplassen) | Handel |
2006 | Almere (Noorderplassen) | Duizend en een nachten |
2007 | Almere (Noorderplassen) | Spionage |
2008 | Almere (Noorderplassen) | De slag om Rome |
2009 | Zeewolde (Wielewaal) | ZAPwaka |
2010[6] | Zeewolde (Wielewaal) | Supermarkten, SuperZuwaka |
2011 | Zeewolde (Wielewaal) | The Final Fantasy edition |
2012 | Zeewolde (Wielewaal) | Akawuz |
2013 | Zeewolde (Wielewaal) | Mission to Mars |
2014[7] | Zeewolde (Wielewaal) | The Spy Edition |
2015[8] | Zeewolde (Wielewaal) | Atlantis |
2016[9] | Zeewolde (Wielewaal) | Viva Las Vegas |
2017[10] | Zeewolde (Wielewaal) | Z.....(Zombies) |
2018[11] | Zeewolde (Wielewaal) | The wintereditie |
Zie ook[bewerken | brontekst bewerken]
Bronnen[bewerken | brontekst bewerken]
- ↑ Officiële website Zuwaka
- ↑ Officiële website Admiraliteit 11
- ↑ Groepen Admiraliteit 11
- ↑ Vermelding Zuwaka website KVR 2
- ↑ Vermelding 25e editie (webarchief
- ↑ Nieuwsbrief met vermelding Zuwaka
- ↑ Toewijzing vergunning 2014
- ↑ Vermelding van editie 2015 op gemeente pagina Zeewolde
- ↑ Vermelding van editie 2016 op website Karel Doorman
- ↑ Toewijzing vergunning 2017
- ↑ Toewijzing vergunning 2018