1945

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
1940 - 1941 - 1942 - 1943 - 1944 - 1945 - 1946 - 1947 - 1948 - 1949

begin
1 januari  Scheldezwervers wordt opgericht in Vlissingen (Zeeland) Nederland.
1 januari  Scouting Zevenbergen wordt opgericht in Zevenbergen (Noord-Brabant) Nederland.
1 januari  Scouting Bladel wordt opgericht in Bladel (Noord-Brabant) Nederland.
1 januari  St. Christinagroep (Eijsden) wordt opgericht in Eijsden (Limburg) Nederland.
16 februari  Scouting Pieter de Jong wordt opgericht in Tilburg (Noord-Brabant) Nederland.
1 maart  Ottawa groep / groep 1 wordt opgericht in Axel (Zeeland) Nederland.
10 maart  Scoutinggroep 'De Jaguars' wordt opgericht in Rijswijk (Zuid-Holland) Nederland.
1 april  BIM-bakennessergroep wordt opgericht in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
13 april  Scouting Dick van Toor wordt opgericht in Valkenswaard (Noord-Brabant) Nederland.
23 april  Scouting Sint Hubertus (Nuth) wordt opgericht in Nuth (Limburg) Nederland.
1 mei  Scouting Nanne Zwiep wordt opgericht in Enschede (Overijssel) Nederland.
1 mei  Kameleon Kinheim wordt opgericht in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
1 mei  Duco van Martena wordt opgericht in Leeuwarden (Fryslân) Nederland.
1 mei  St. Paulustroep (IJzendijke) wordt opgericht in IJzendijke (Zeeland) Nederland.
1 mei  Prins Bernhardgroep (Huizum) wordt opgericht in Huizum (Leeuwarden) (Fryslân) Nederland.
1 mei  Scouting Brigitta Valentijn wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1 mei  Scouting Leonardus wordt opgericht in Helmond (Noord-Brabant) Nederland.
3 mei  Pastoor Vroomansgroep wordt opgericht in Tilburg (Noord-Brabant) Nederland.
5 mei  Spaarnegeuzen wordt opgericht in Heemstede (Noord-Holland) Nederland.
7 mei  Prinses Irene Groep 45 wordt opgericht in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
10 mei  Claes Compaen groep wordt opgericht in Zaandam (Noord-Holland) Nederland.
12 mei  De Trappers (Kropswolde) wordt opgericht in Kropswolde (Groningen) Nederland.
20 mei  Tecumseh wordt opgericht in Haren (Groningen) Nederland.
22 mei  Woudlopers (Zeist) wordt opgericht in Zeist (Utrecht) Nederland.
30 mei  Scouting St. Stanislaus wordt opgericht in Culemborg (Gelderland) Nederland.
1 juni  Fakkeldraagsters wordt opgericht in Soest (Utrecht) Nederland.
1 juni  Scouting Wilo wordt opgericht in Gouda (Zuid-Holland) Nederland.
9 juni  Hessengroep wordt opgericht in Lunteren (Gelderland) Nederland.
29 juni  Scouting Jhr. Beelaerts van Blokland wordt opgericht in Barendrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1 juli  Musinga Bennekom wordt opgericht in Bennekom (Gelderland) Nederland.
4 juli  Nederlandse Gidsenbeweging wordt opgericht in Nederland (alle provincies).
6 juli  Scouting Irmin-Taweb wordt opgericht in Ermelo (Gelderland) Nederland.
6 juli  Reynoud van Gelregroep wordt opgericht in Ermelo (Gelderland) Nederland.
10 juli  St. Bernulphus wordt opgericht in Oosterbeek (Gelderland) Nederland.
17 juli  Scouting Jan van Hoof (Gouda) wordt opgericht in Gouda (Zuid-Holland) Nederland.
21 juli  Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden) wordt opgericht in Leeuwarden (Fryslân) Nederland.
27 juli  Scouting Dedemsvaart wordt opgericht in Dedemsvaart (Overijssel) Nederland.
1 augustus  Titus Brandsmagroep (Oldenzaal) wordt opgericht in Oldenzaal (Overijssel) Nederland.
1 augustus  Scouting St. Maarten (Weert) wordt opgericht in Weert (Limburg) Nederland.
15 augustus  Scouting Rijsbergen wordt opgericht in Rijsbergen (Noord-Brabant) Nederland.

... meer resultaten

einde
26 januari  Jan Ellerman overlijdt in Neuengamme (Hamburg) Duitsland.
26 januari  Rudolph Zuyderhoff overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2 februari  Johan Graafland overlijdt in Sachsenhausen (Brandenburg) Duitsland.
16 februari  Alexander Slingervoet Ramondt overlijdt in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
18 februari  Conrad Collette overlijdt in Voorburg (Zuid-Holland) Nederland.
27 februari  Peep Bijleveld overlijdt in Vaihingen (Baden-Württemberg) Duitsland.
6 maart  Johan van Gelein Vitringa overlijdt in Wassenaar (Zuid-Holland) Nederland.
14 maart  Louis Coblijn overlijdt in Dachau (Beieren) Duitsland.
15 april  Adée Muller-van Geuns overlijdt in Hall (Gelderland) Nederland.
31 mei  Johan Moret overlijdt in Bergen Belsen Duitsland.
2 juni  Agnes Baden-Powell overlijdt in Kingston (Surrey) Engeland.
9 juli  Jonge Wacht wordt opgeheven.
9 juli  Kruisvaart wordt opgeheven.
31 oktober  Louise Maillette de Buy Wenniger-Hulsebos overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.

Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.