1993

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
1990 - 1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999

begin
1 januari  Slovenský skauting wordt opgericht in Bratislava Slowakije.
3 april  Scouting Zwalaho wordt opgericht in Lage Zwaluwe (Noord-Brabant) Nederland.
13 april  Sherpa's van Scouting EOS / St Hubertus uit Terneuzen krijgt afdelingsnummer 643
19 april  Sakartvelos Gogona Skautebis Asociacia ‘Dia’ wordt opgericht in Tbilisi Georgië.
19 april  Explorers van Scouting Malden uit Malden krijgt afdelingsnummer 648
19 april  Rowans & Sherpa's van Scouting Nanne Zwiep uit Enschede krijgt afdelingsnummer 649
6 mei  Association of Belarusian Guides wordt opgericht in Minsk Wit-Rusland.
15 mei  Luchtscouts "Seppe" wordt opgericht in Roosendaal (Noord-Brabant) Nederland.
16 mei  Scouting Sea Lions wordt opgericht in Wijk bij Duurstede (Utrecht) Nederland.
26 mei  land explorers van Graaf van Lynden uit Lisse krijgt afdelingsnummer 650
2 juni  RSA651 van Scouting Ginneken uit Breda krijgt afdelingsnummer 651
28 juni  De Oude Tip wordt opgericht in Maasbracht (Limburg) Nederland.
17 september  De IJsselgroep wordt opgericht in Zwolle (Overijssel) Nederland.
31 oktober  Extender Dieren wordt opgericht in Dieren (Gelderland) Nederland.
4 november  Explorers van Scouting D'n Hartel uit Terheijden krijgt afdelingsnummer 653
7 november  Russische Unie van Scouts wordt opgericht in Nizjni Novgorod Rusland.
19 november  Explorers / R.S.A. van De Brimzen uit Buitenpost krijgt afdelingsnummer 654
1 december  Associazione Guide Esploratori Cattolici Sammarinesi wordt opgericht in Dogana San Marino.
einde
1 januari  Scouting Icarus wordt opgeheven.
1 januari  Weegbreegroep (Almelo) wordt opgeheven.
8 maart  Johan Bodegraven overlijdt in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1 juli  Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) wordt opgeheven.
6 juli  Bep Oskam overlijdt in Dortmund (Noordrijn-Westfalen) Duitsland.
10 juli  Jacobus Rinse overlijdt in East Dorset (Vermont) Verenigde Staten.
31 juli  Koning Boudewijn overlijdt in Motril (Granada) Spanje.
4 augustus  Bep Twaalfhoven overlijdt in Bunnik (Utrecht) Nederland.
5 oktober  Maria Gorettigroep (Ulvenhout) wordt opgeheven.
5 oktober  Danny Kayegroep wordt opgeheven.
5 oktober  Scouting Walraven wordt opgeheven.
5 oktober  St. Jacobgroep wordt opgeheven.
5 oktober  Schakelgroep wordt opgeheven.
5 oktober  Driespronggroep wordt opgeheven.
5 oktober  Dowa doyngha wordt opgeheven.
5 oktober  Genevieve De Gaillardgroep wordt opgeheven.
5 oktober  Mgr. Hamer/St. Stephanus wordt opgeheven.
5 oktober  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgeheven.
5 oktober  H.J.B. Boemerang wordt opgeheven.
5 oktober  Scouting Caldarium wordt opgeheven.
5 oktober  Scouting St. Baafs (Aardenburg) wordt opgeheven.
5 oktober  Titus Brandsmagroep (Waalre) wordt opgeheven.
5 oktober  Scouting Klazienaveen wordt opgeheven.
15 oktober  Adriaan Eerligh overlijdt in Soest (Utrecht) Nederland.
4 november  Cook Sluijter overlijdt in Lucca (Lucca) Italië.
11 november  Jan van Swigchum overlijdt.

Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.