Lijst van wachtschepen

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken

Iedere zichzelf respecterende waterscoutinggroep heeft een eigen wachtschip. Dit is het moederschip van de groep. Hieronder volgt een lijst van wachtschepen.

Nederland[bewerken]

Wachtschip Thuishaven Scoutinggroep
Alewijn de Groot Schiedam Burgemeester van Haarengroep
Avontuur Rotterdam Maasgroep
Batavier Nijmegen De Batavieren
Boekanier Rotterdam Oranje Blauw
Bolster Delfzijl Fivel
Bornrif Krimpen a/d IJssel Jan Willem Friso
Cirkel Roermond Beatrix
Clasina Diepenveen President Steyn
Corbulo Delft Scouting Nautilus
Cornelia Vlaardingen De Geuzen
Corrie Schagen Vita Nova
d'Artagnan Aalsmeer Tiflo
De Hoop Rotterdam Argonauten
De Steur Geertruidenberg Mafeking
De tijd zal 't leren Rotterdam Lischgroep
De Uitkomst Eindhoven Stella Maris
De Vertrouwen Maasbracht De Oude Tip
Drakar Zwijndrecht De Vikings
Eendracht Wassenaar Van Wassenaer Van Obdam
Energie Delft Scouting Nautilus
Fram Rotterdam Fridtjof Nansen
Goede Verwachting IJmuiden M.A. de Ruyter
Hendrika Zevenbergen Matthijs Heldt
IJzeren Kraak Dordrecht Willem de Zwijger
Imperator Heel Terwindtvaarders
Jacoba II Groningen Chauken
Jadi Uitgeest Scouting Uitgeest
Jan van Gent Maastricht Jan van Gent
Koophandel Haarlem Marco Polo
Kromhout Haarlem Kromhout
L'Avenir Zaandam De Watergeuzen
Makke Beer III Den Bosch Sint Joris
Mercury Enkhuizen Scoutinggroep Mercury
Nieuwe Hoorn Utrecht Scouting Jan Pieterszoon Coen
Nieuwe Zorg Nieuwegein Prins Bernhard
Norvicus Noordwijk Norvicus
Odysseus Rotterdam Calandtroep
Olympus Uithoorn Admiralengroep
Orca Rotterdam Willem de Zwijger
Paap Delfzijl Scouting Fivelgroep Delfzijl
Poseidon Den Helder Scouting Jutters Willemsoord
Rambonnet Brielle Tasmaniagroep
Res Nova Alkmaar Scouting Marco Polo (Alkmaar)
Risico Waalwijk Scouting Andreas Zijlmansgroep
Rival Wageningen Musinga-Rijn
Rola Oosterhout Het Zuiderkruis
Slangenkuil Rotterdam J.C.J. van Speijk
Stelmar II Rotterdam Stella Maris (Rotterdam)
Stormvogel Scheveningen HWS Baron van Pallandtgroep
Tsjerk Hiddes Breda Titus Brandsma
Van Bockhove Goudswaard Suanablake
Veruna Eindhoven Waterscouting Dr. A.F. Philips
Vertrouwen Haarlem Scouting Kon-Tiki
Volharding Numansdorp Driestromengroep
Volharding Zutphen Nautilus
WB30 Dieren Scouting Dieren
Wildevaer II Nijmegen Zeeverkenners Canisius
Winthont Alphen a/d Rijn Scouting Willem Barendsz
Zuid-Holland Alphen a/d Rijn Scouting De Hollandse Nachtegalen