Oktober

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December

Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand oktober plaatsvonden.

Alle gebeurtenissen[bewerken]

Algemeen
De JOTA en de JOTI vinden jaarlijks plaats
1 oktober
1919  Huysmangroep wordt opgericht in Zwolle (Overijssel) Nederland.
1945  Johan van den Kornput wordt opgericht in Steenwijk (Overijssel) Nederland.
1967  land explorers van generaal roothaangroep uit Doetinchem krijgt afdelingsnummer 169
1979  Explorers - Loevestein afdeling van Scouting A.P.V. uit Gorinchem krijgt afdelingsnummer 376
1871  Ottolina Bingham-Lels wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1945  Rover Crofts Groep wordt opgericht in Bilthoven (Utrecht) Nederland.
1945  Scouting The Buffalo's wordt opgericht in Zandvoort (Noord-Holland) Nederland.
1938  Scouting Thomas-More Prinsenbeek wordt opgericht in Prinsenbeek (Brabant) Nederland.
1992  Bep van Oyen-Poeleman overlijdt in Amstelveen (Noord-Holland) Nederland.
2000  Tawebgroep wordt opgeheven.
2 oktober
3 oktober
1903  Cor Renses wordt geboren in Enschede (Overijssel) Nederland.
1926  Sint Jorisgroep 5 wordt opgericht in Scheveningen (Zuid-Holland) Nederland.
1937  Baden Baden-Powell overlijdt.
1995  Mimi Wrede overlijdt in Gramsbergen (Overijssel) Nederland.
2016  Zoomgroep wordt opgeheven.
4 oktober
1980  RSA431 van IJmondtrekkers uit Ijmuiden krijgt afdelingsnummer 431
1945  Scouting Welverrro wordt opgericht in Langeraar (Zuid-Holland) Nederland.
1995  Tammo Bezemer overlijdt in Wageningen (Gelderland) Nederland.
5 oktober
1979  Explorers van Scouting Eygelshoven uit Eygelshoven krijgt afdelingsnummer 388
1980  403/BBBA van Hertog van Gelregroep uit Apeldoorn krijgt afdelingsnummer 436
1999  land explorers van Wiawaha uit Velsen-zuid krijgt afdelingsnummer 684
2018  Explorers van Scouting Polaris uit Heerenveen krijgt afdelingsnummer 783
1886  Richard Schoemaker wordt geboren in Roermond (Limburg) Nederland.
1988  Scouting Caspar di Robles wordt opgericht in Harlingen (Fryslân) Nederland.
1993  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgeheven.
1993  Danny Kayegroep wordt opgeheven.
1993  Dowa doyngha wordt opgeheven.
1993  Genevieve De Gaillardgroep wordt opgeheven.
6 oktober
1981  land explorers van Scouting Elswout uit Bloemendaal krijgt afdelingsnummer 483
1945  Scouting de Rimboejagers wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.


7 oktober
1904  Adri Knappert wordt geboren in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) Nederland.


8 oktober
1987  explorers van Scouting van Brederode uit Papendrecht krijgt afdelingsnummer 608
1987  explorers van Scoutinggroep Sint Gerlach uit Maastricht krijgt afdelingsnummer 607


9 oktober
1989  Jo van der Dussen-Biegel overlijdt in Soest (Utrecht) Nederland.
1933  Ottolina Bingham-Lels overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
10 oktober
1946  Athabascangroep wordt opgericht in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1934  Scouting Andreas Zijlmansgroep wordt opgericht in Waalwijk (Noord-Brabant) Nederland.
1931  Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2012  Gerrit Arink overlijdt.
11 oktober
1920  Delftsche Zwervers wordt opgericht in Delft (Zuid-Holland) Nederland.
2003  Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
1927  Josephine Charlotte van Saksen-Coburg-Gotha wordt geboren in Brussel België.


12 oktober
1886  Christiaan Pieter Gunning wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1982  land explorers van Velpsche Woudloopers en de Olmen uit Velp gld krijgt afdelingsnummer 510
1982  water explorers van Admiralengroep uit Uithoorn krijgt afdelingsnummer 509
2003  Einde Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
13 oktober
1898  Harry Spijkerman wordt geboren in Waalwijk (Noord-Brabant) Nederland.
1914  Scouting Derde Utrechtse wordt opgericht in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1945  Willem de Zwijger (Delft) wordt opgericht in Delft (Zuid-Holland) Nederland.
2015  Michael Walsh overlijdt.
14 oktober
1903  Titus Leeser wordt geboren in Keulen Duitsland.
1979  Jot Brand-Groeneveld overlijdt in 's-Gravenhage (Zuid-Holland) Nederland.
15 oktober
1996  Rowans 40-2 van Vereniging Scouting St. Willibrord Goirle uit Goirle krijgt afdelingsnummer 672
1996  Sherpa's 40-1 van Vereniging Scouting St. Willibrord Goirle uit Goirle krijgt afdelingsnummer 672
2013  Explorerafdeling 761 van Scouting Lunteren uit Lunteren krijgt afdelingsnummer 761
1993  Adriaan Eerligh overlijdt in Soest (Utrecht) Nederland.
16 oktober
1922  Gerrit Arink wordt geboren.
1971  Klimopgroep wordt opgericht in Waddinxveen (Zuid-Holland) Nederland.
2015  Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
1989  Stanley wordt opgeheven.
17 oktober
1965  Explorers van Scouting Texel uit Texel krijgt afdelingsnummer 111


18 oktober
1899  Jot Brand-Groeneveld wordt geboren in Sneek (Fryslân) Nederland.
1969  Explorers van St. Maarten uit Weert krijgt afdelingsnummer 211
2015  Einde Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
19 oktober
1893  Piet Winkler Prins wordt geboren in Rotterdam-Kralingen (Zuid-Holland) Nederland.
1994  Sis van Berkel overlijdt in Voorburg (Zuid-Holland) Nederland.
20 oktober
21 oktober
1970  Wilde Vaart van Sarto groep uit Amsterdam krijgt afdelingsnummer 223
1945  St. Jeroengroep (Texel) wordt opgericht in Den Burg (Noord-Holland) Nederland.


22 oktober
1915  Frits Venstra wordt geboren.
2005  Explorers van Scouting Discovery uit Zwaag krijgt afdelingsnummer 774
1973  Lies Redeke overlijdt in Utrecht (Utrecht) Nederland.
23 oktober
1910  Ena Oosthoek-Robijns wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1896  Maria Oostburg-Cop wordt geboren in Bergum (Fryslân) Nederland.
1946  Ernest Thompson Seton overlijdt in Seton Village (New Mexico) USA.
24 oktober
1997  Cornelia Takx overlijdt in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
25 oktober
1900  Han Rozendaal wordt geboren in Blerick (Limburg) Nederland.
1980  Afdeling RA 439 van Salwega groep uit Utrecht krijgt afdelingsnummer 439


26 oktober
1961  Scouting Theresia wordt opgericht in Maastricht (Limburg) Nederland.


27 oktober
1994  Rowan afdeling 1 van Franciscus Lodewijkgroep uit Schiedam krijgt afdelingsnummer 657
2012  De Klimop wordt opgeheven.
28 oktober
1907  Jan Marie Ravesloot wordt geboren in Tull en 't Waal (Utrecht) Nederland.
1978  sherpa's van Scouting Don Bosco Mook uit Mook krijgt afdelingsnummer 348
1978  rowans van Scouting Don Bosco Mook uit Mook krijgt afdelingsnummer 348
1955  Scouting Lent wordt opgericht in Lent (Gelderland) Nederland.
1986  Marga Klompé overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
29 oktober
1899  A.E. van Randwijck-Wackwitz wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1933  Padvindersvereeniging Nederland wordt opgericht Nederland.


30 oktober
1918  Elly den Haan-Groen wordt geboren in Leiden (Zuid-Holland) Nederland.
1901  Piet Telder wordt geboren in Meppel (Drente) Nederland.


31 oktober
1945  Louise Maillette de Buy Wenniger-Hulsebos overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.