Sjabloon:31 februari

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
1916  10e St.-Paulus Antwerpen wordt opgericht in Antwerpen (Antwerpen) België.
1919  1st Gilwell Park Scout Group wordt opgericht in Sewardstonebury (Essex) Engeland.
1927  2e BP.Zeescouts Corneel Mayné wordt opgericht in Antwerpen LO (Antwerpen) België.
1858  Agnes Baden-Powell wordt geboren Engeland.
1980  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgericht in Sneek (Fryslân) Nederland.
1973  Alexandergroep wordt opgericht in Ermelo (Gelderland) Nederland.
1918  Arbeiders Jeugd Centrale wordt opgericht.
2018  Ardennen Oriëntatie Tocht in Ardennen België / Luxemburg / Duitsland.
1887  Arthur Somers-Cocks wordt geboren in Freshwater (Isle of Wight) Engeland.
1937  Bataven Ludger wordt opgericht in Hengelo (Overijssel) Nederland.
1974  Bear Grylls wordt geboren in Donaghadee, (County Down,) Noord-Ierland.
1912  Bep Twaalfhoven wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1917  Betty Clay wordt geboren Engeland.
1964  Bigi Kroetoe Suriname.
1911  Bond Voor Jonge Verkenners wordt opgericht.
1972  Boy Scouts van Suriname wordt opgericht.
2010  Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1929  Burmania wordt opgericht in Leeuwarden (Fryslân) Nederland.
1923  Camerons-Duinzwervers wordt opgericht in Overveen (Noord-Holland) Nederland.
1981  Chauken wordt opgericht in Groningen (Groningen) Nederland.
1945  Claes Compaen groep wordt opgericht in Zaandam (Noord-Holland) Nederland.
1959  Clemens Maria Hofbouwer wordt opgericht in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1909  Cornelia Takx wordt geboren in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1991  D'Alflandgroep wordt opgericht in Dalfsen (Overijssel) Nederland.
1891  Don Corleone wordt geboren in Corleone Sicilië.
1860  Ernest Thompson Seton wordt geboren in South Shields Engeland.
2005  Eurojam 2005 in Hylands Park, Chelmsford (Essex) Engeland.
1972  Euroscout 72 in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2003  Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
1915  Ferdinand F. Venstra wordt geboren.
2009  Flamboree in Sint-Joris-Weert België.
1995  Fries Zomerkamp in Drachten (Fryslân) Nederland.
1943  Garth Morrison wordt geboren in Edinburgh, Schotland.
1942  George Purdy wordt geboren in Belfast Noord-Ierland.
1946  Gerda Elgersma wordt geboren Nederland.
1923  Eerste Nederlandse Gilwell leiderstraining op Gilwell Ada's Hoeve
1920  Oprichting van de "Caribou" stam als tweede voortrekkersstam van Nederland.
1907  Henk Wijnmaalen wordt geboren in Delft (Zuid-Holland) Nederland.
1886  Herman van Voorst tot Voorst wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1916  Het Nederlandsche Meisjesgilde krijgt haar officiële vlaggen van prins Hendrik
2017  Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1965  Jaap Boot wordt geboren in Ede (Gelderland) Nederland.
1909  Jacques Zaneveld wordt geboren in Scheveningen (Zuid-Holland) Nederland.
1907  Jan Marie Ravesloot wordt geboren in Tull en 't Waal (Utrecht) Nederland.
1893  Jan Schaap wordt geboren in Dordrecht (Zuid Holland) Nederland.
1947  Groep 3 N.P.V. Assen neemt officieel de naam Johannes Post Groep aan
1865  Joseph Rudyard Kipling wordt geboren in Bombay India.
2010  JubJam100 in Roermond (Limburg) Nederland.
2005  Koningin Máxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland
1987  In Huize Hotsjietonia is Lange Doener jarig
1962  land explorers van Sint Vincentius uit Brunssum krijgt afdelingsnummer 25
1959  land explorers van Scouting Nuth uit Nuth krijgt afdelingsnummer 14
1958  Sherpa afdeling 657 van Franciscus Lodewijkgroep uit Schiedam krijgt afdelingsnummer 1
1963  Tuig van Stella Maris uit Rotterdam krijgt afdelingsnummer 47
1962  Rowans (RARegionale AdmiraliteitRowan Afdeling-32) van De Peelspeurders uit Venray krijgt afdelingsnummer 32
1963  wilde vaart van Waterscouting St. Franciscus uit Roermond krijgt afdelingsnummer 38
1962  WVAWilde Vaart Afdeling 27 van Andreas Zijlmansgroep uit Waalwijk krijgt afdelingsnummer 27
1963  Explorers van Scouting Kapelaan Berix uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 42
1963  land explorers van St. Ansfridusgroep uit Amersfoort krijgt afdelingsnummer 33
1963  Sherpas van scouting st paulus venlo uit Venlo krijgt afdelingsnummer 39
1958  Explorers RA2 van Scouting Aalst-Waalre uit Waalre krijgt afdelingsnummer 2
1964  RSARowan-Sherpa Afdeling/explorers van Scouting Dr. Akkermansgroep uit Drunen krijgt afdelingsnummer 56
1964  Wilde Vaart van Hubertus-Brandaan uit Voorburg krijgt afdelingsnummer 52
1965  land explorers van Scoutinggroep Lido '76 uit Arnhem krijgt afdelingsnummer 97
1964  Explorers van Scouting Bekkerveld uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 64
1964  explorers-01 van Tekakwitha Zeeverkenners uit Utrecht krijgt afdelingsnummer 54
2006  explorers van Fridtjof Nansen uit Roosendaal krijgt afdelingsnummer 81
1964  Explorers van Scouting Boekel uit Boekel krijgt afdelingsnummer 69
1964  Explorers van St Werenfridusgroep uit Elst gld krijgt afdelingsnummer 68
1964  Explorers van Scouting Don Bosco (Sittard) uit Sittard krijgt afdelingsnummer 66
1964  Explorers van Scouting Pere Kersten Stratum uit Eindhoven krijgt afdelingsnummer 60
1966  land explorers van Titus Brandsmagroep uit Oss krijgt afdelingsnummer 122
1965  ExploExplorer's van Scouting Sint Martinus Breda-West uit Breda krijgt afdelingsnummer 109
1966  Shero's van Scouting St. Martinus Beek uit Beek lb krijgt afdelingsnummer 142
1966  land explorers van Titus Brandsmagroep uit Oss krijgt afdelingsnummer 125
1967  land explorers van SCOUTINGGROEP DON BOSCO uit Geldrop krijgt afdelingsnummer 149
1966  Explorers van Scouting St.Lambertus uit Kerkrade krijgt afdelingsnummer 138
1967  land explorers van Adelbertusgroep uit Heemskerk krijgt afdelingsnummer 150
1967  RSA164 van Scouting Albert Schweitzer uit Breda krijgt afdelingsnummer 164
1967  land explorers van Scouting Egbertus uit Almelo krijgt afdelingsnummer 156
1968  Rowans van Scouting EOS / St Hubertus uit Terneuzen krijgt afdelingsnummer 185
1967  Explorers van sc Mariagroep Oosterhout uit Oosterhout nb krijgt afdelingsnummer 163
1968  Rowans van Van Rossum-Elisabethgroep uit Delden krijgt afdelingsnummer 180
1968  land explorers van Scouting Willaergroep uit Scherpenzeel gld krijgt afdelingsnummer 174
1967  land explorers van generaal roothaangroep uit Doetinchem krijgt afdelingsnummer 169
1968  Exploos van Scouting Uitgeest Don Bosco uit Uitgeest krijgt afdelingsnummer 184
1967  land explorers van Ben Labre uit De bilt krijgt afdelingsnummer 162
1969  Rsa 206 van St. Christoforus - Lichtdraagsters uit Arnhem krijgt afdelingsnummer 206
1972  Explorers van Scouting Miguel-Pro uit Venlo krijgt afdelingsnummer 239
1971  land explorers van st willibrordus uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 230
1969  explorers-01 van Scouting Haagse Hout uit 's-gravenhage krijgt afdelingsnummer 207
1970  land RSARowan-Sherpa Afdeling van St. Bernulphus uit Oosterbeek krijgt afdelingsnummer 220
1975  Sherpa's van St. Stanislaus Kostka uit Veldhoven krijgt afdelingsnummer 279
1975  land explorers do. van Scouting Anne Frank & St. Nicolaas uit Ijsselstein ut krijgt afdelingsnummer 290
1940  Michael Baden-Powell wordt geboren.
1927  Michael J.H. Walsh wordt geboren in Harrogate, (Yorkshire) Engeland.
2017  NICES in Nederweert (Limburg) Nederland.
2015  Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Friesland) Nederland.
1939  Pax Ting in Gödöllö Hongarije.
1889  Philip van Pallandt wordt geboren in Den Haag (Zuid Holland) Nederland.
1922  Piet Beke wordt geboren in Arnhem Nederland.
2009  Rotterdam Jamboree in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2012  Scouting Wereldspelen Tiel in Tiel Nederland.
1981  Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn Nederland.
0023  Sint Joris wordt geboren.
2008  StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1895  Thomas Corbett wordt geboren in Chelsea, (Londen) Engeland.
2020  Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1856  W.F. de Bois Maclaren wordt geboren in Glasgow Schotland.
1920  Wereldjamboree 1920 in Londen Engeland.
1924  Wereldjamboree 1924 in Kopenhagen Denemarken.
1929  Wereldjamboree 1929 in Birkenhead Engeland.
1933  Wereldjamboree 1933 in Gödöllö Hongarije.
1937  Wereldjamboree 1937 in Vogelenzang (Noord-Holland) Nederland.
1947  Wereldjamboree 1947 in Moisson Frankrijk.
1951  Wereldjamboree 1951 in Bad Ischl Oostenrijk.
1955  Wereldjamboree 1955 in Niagara on the Lake Canada.
1957  Wereldjamboree 1957 in Sutton Coldfield Engeland.
1959  Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1963  Wereldjamboree 1963 in Marathon Griekenland.
1967  Wereldjamboree 1967 in Farragut State Park (Idaho) Verenigde Staten van Amerika.
1971  Wereldjamboree 1971 in Asagiri Heights Japan.
1975  Wereldjamboree 1975 in Lillehammer Norwegen.
1979  Wereldjamboree 1979 in Neyshâbûr Iran.
1891  Willem Christoph Roest van Limburg wordt geboren in Den Haag (Zuid Holland) Nederland.
1945  Agnes Baden-Powell overlijdt.
1993  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgeheven.
2018  Einde Ardennen Oriëntatie Tocht in Ardennen België / Luxemburg / Duitsland.
1944  Arthur Somers-Cocks overlijdt in Eastnor Castle (Hereford) Engeland.
1860  Baden Powell overlijdt.
2004  Betty Clay overlijdt.
1964  Einde Bigi Kroetoe Suriname.
1912  Bond Voor Jonge Verkenners wordt opgeheven.
2010  Einde Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1997  Cornelia Takx overlijdt.
1973  De Nederlandse Padvinders wordt opgeheven.
1993  Dowa doyngha wordt opgeheven.
1946  Ernest Thompson Seton overlijdt in Seton Village (New Mexico) USA.
2005  Einde Eurojam 2005 in Hylands Park, Chelmsford (Essex) Engeland.
1972  Einde Euroscout 72 in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2003  Einde Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
1973  Federatie Scouting Nederland wordt opgeheven.
2009  Einde Flamboree in Sint-Joris-Weert België.
1995  Einde Fries Zomerkamp in Drachten (Fryslân) Nederland.
2000  Henk Wijnmaalen overlijdt in Ommen (Overijssel) Nederland.
1971  Herman van Voorst tot Voorst overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1973  Hessengroep wordt opgeheven.
2017  Einde Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1995  Ijafik wordt opgeheven.
2006  InterLink Computer Interesse Stam wordt opgeheven.
2001  Jacques Zaneveld overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1985  Jan Marie Ravesloot overlijdt in Baarn (Utrecht) Nederland.
1961  Jean Droit overlijdt in Vincennes (Val-de-Marne) Frankrijk.
2006  Jeanne d'Arcgroep (Breda) wordt opgeheven.
1945  Jonge Wacht wordt opgeheven.
2010  Einde JubJam100 in Roermond (Limburg) Nederland.
1985  Einde Jubilee Spel Nederland.
1973  Katholieke Verkenners wordt opgeheven.
2017  Litjo wordt opgeheven.
1997  Lolke van der Werf wordt opgeheven.
2017  Einde NICES in Nederweert (Limburg) Nederland.
1968  Nationale Padvindersraad wordt opgeheven.
1915  Nederlandsche Padvindersbond wordt opgeheven.
1915  Nederlandsche Padvindersorganisatie wordt opgeheven.
1973  Nederlandse Gidsen wordt opgeheven.
1973  Nederlandse Padvindstersgilde wordt opgeheven.
2015  Einde Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Friesland) Nederland.
1977  Olave Baden-Powell overlijdt in Birtley House, Bramley, (Surrey,) Verenigd Koninkrijk.
1940  Padvinders Vereeniging Nederland wordt opgeheven.
1939  Einde Pax Ting in Gödöllö Hongarije.
1962  Peter Baden-Powell overlijdt in Londen Engeland.
2018  Philip van Pallandt overlijdt in Zwolle (Overijssel) Nederland.
2004  Piet Beke overlijdt in Arnhem Nederland.
2016  Piet J. Kroonenberg overlijdt.
2004  President Rooseveltgroep wordt opgeheven.
2009  Einde Rotterdam Jamboree in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2013  ScoutLink Activiteiten Stam Holland wordt opgeheven.
2018  Scouting De Teil wordt opgeheven.
2017  Scouting Discovery wordt opgeheven.
2014  Scouting Emisario wordt opgeheven.
2016  Scouting Leckelant wordt opgeheven.
2017  Scouting St. Lambertus (Kerkrade) wordt opgeheven.
2012  Einde Scouting Wereldspelen Tiel in Tiel Nederland.
2008  Einde StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1977  Thomas Corbett overlijdt in Rowallan Castle, Kilmarnock.
2020  Einde Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1921  W.F. de Bois Maclaren overlijdt.
1921  Warington Baden-Powell overlijdt.
1920  Einde Wereldjamboree 1920 in Londen Engeland.
1924  Einde Wereldjamboree 1924 in Kopenhagen Denemarken.
1929  Einde Wereldjamboree 1929 in Birkenhead Engeland.
1933  Einde Wereldjamboree 1933 in Gödöllö Hongarije.
1937  Einde Wereldjamboree 1937 in Vogelenzang (Noord-Holland) Nederland.
1947  Einde Wereldjamboree 1947 in Moisson Frankrijk.
1951  Einde Wereldjamboree 1951 in Bad Ischl Oostenrijk.
1955  Einde Wereldjamboree 1955 in Niagara on the Lake Canada.
1957  Einde Wereldjamboree 1957 in Sutton Coldfield Engeland.
1959  Einde Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1963  Einde Wereldjamboree 1963 in Marathon Griekenland.
1967  Einde Wereldjamboree 1967 in Farragut State Park (Idaho) Verenigde Staten van Amerika.
1971  Einde Wereldjamboree 1971 in Asagiri Heights Japan.
1975  Einde Wereldjamboree 1975 in Lillehammer Norwegen.
1979  Einde Wereldjamboree 1979 in Neyshâbûr Iran.
1983  Einde Wereldjamboree 1983 in Kananaskis Country (Alberta) Canada.
1988  Einde Wereldjamboree 1987 in Cataract Scout Park (Sydney) Australië.
1991  Einde Wereldjamboree 1991 in Mount Sorak Zuid-Korea.
1995  Einde Wereldjamboree 1995 in Dronten (Flevoland) Nederland.
1999  Einde Wereldjamboree 1999 in Hacienda Picarquin Chili.
2003  Einde Wereldjamboree 2003 in Sattahip Thailand.
2007  Einde Wereldjamboree 2007 in Hylands Park Engeland.
2011  Einde Wereldjamboree 2011 in Rinkaby Zweden.
2015  Einde Wereldjamboree 2015 in Kirarahama Japan.
1954  Willem Christoph Roest van Limburg overlijdt.
2017  Einde Zeeuws Houthakkers Kamp in Veere (Zeeland) Nederland.