Sjabloon:31 februari

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
1916  10e St.-Paulus Antwerpen wordt opgericht in Antwerpen (Antwerpen) België.
1928  1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) wordt opgericht in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1919  1st Gilwell Park Scout Group wordt opgericht in Sewardstonebury (Essex) Engeland.
1927  2e BP.Zeescouts Corneel Mayné wordt opgericht in Antwerpen LO (Antwerpen) België.
1859  A. E. Dudok van Heel wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1934  Adelbertusgroep wordt opgericht in Heemskerk (Noord-Holland) Nederland.
1878  Adolph Blussé van Oud-Alblas wordt geboren in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1858  Agnes Baden-Powell wordt geboren in Paddington (Londen) Engeland.
1980  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgericht in Sneek (Fryslân) Nederland.
1973  Alexandergroep wordt opgericht in Ermelo (Gelderland) Nederland.
1918  Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen wordt opgericht in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1990  Anthony Fokkergroep wordt opgericht in Hoogeveen (Drenthe) Nederland.
1918  Arbeiders Jeugd Centrale wordt opgericht Nederland.
2006  Vrijwilligers in Nederland (dus ook bij scouting) worden voortaan eerder vrijgesteld van Arboregels
2018  Ardennen Oriëntatie Tocht in Ardennen België / Luxemburg / Duitsland.
1876  Arnaud Diemont wordt geboren in Gorinchem (Zuid-Holland) Nederland.
1898  Arnold Beekes wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1946  Athabascangroep wordt opgericht in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1860  Baden Baden-Powell wordt geboren in Kensington (London) Engeland.
1796  Baden Powell wordt geboren in Hackney (London) Engeland.
1937  Bataven Ludger wordt opgericht in Hengelo (Overijssel) Nederland.
1889  Bep van den Bosch-de Jongh wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1914  Bert van der Burg wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1917  Betty Clay wordt geboren Engeland.
1985  De speltak Bevers doet haar intrede in Nederland
2010  De speltak Bevers verhuist van Huize Hotsjietonia naar het dorp Hotsjietonia.
1964  Bigi Kroetoe Suriname.
1972  Boy Scouts van Suriname wordt opgericht Suriname.
2010  Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1990  Brownsea Island groep wordt opgericht in Zoetermeer (Zuid-Holland) Nederland.
1950  Burgemeester De Monchygroep wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1935  Burgemeester van Haarengroep wordt opgericht in Schiedam (Zuid-Holland) Nederland.
1929  Burmania wordt opgericht in Leeuwarden (Fryslân) Nederland.
1923  Camerons-Duinzwervers wordt opgericht in Overveen (Noord-Holland) Nederland.
1981  Chauken wordt opgericht in Groningen (Groningen) Nederland.
1946  Christelijke Scoutinggroep Jan van Riebeeck wordt opgericht in Eefde (Gelderland) Nederland.
1945  Claes Compaen groep wordt opgericht in Zaandam (Noord-Holland) Nederland.
1959  Clemens Maria Hofbouwer wordt opgericht in Breda (Noord-Brabant) Nederland.
1886  Coenraad Wilhelm Becking wordt geboren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.
1859  Conrad Collette wordt geboren in Maastricht (Limburg) Nederland.
1885  Cornelis Beets wordt geboren in Rijswijk (Gelderland) Nederland.
1908  Cornelis Donicië wordt geboren in Vinkeveen (Utrecht) Nederland.
1991  D'Alflandgroep wordt opgericht in Dalfsen (Overijssel) Nederland.
1989  Danny Kayegroep wordt opgericht in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2005  Eurojam 2005 in Hylands Park, Chelmsford (Essex) Engeland.
2021  Eurojam 2020+1 in Gadńsk (Pommeren) Polen.
1972  Euroscout 72 in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2003  Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
1910  Fen Bierman-de Bruyn wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
2009  Flamboree in Sint-Joris-Weert België.
1995  Fries Zomerkamp in Drachten (Fryslân) Nederland.
1923  Eerste Nederlandse Gilwell leiderstraining op Gilwell Ada's Hoeve
1920  Oprichting van de "Caribou" stam als tweede voortrekkersstam van Nederland.
1901  Helmich Boessenkool wordt geboren in Vriezenveen (Overijssel) Nederland.
1882  Henri Behrens wordt geboren in Batavia Nederlands-Indië.
2021  Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1902  Hugo ten Bokkel Huinink wordt geboren in Simonshaven (Zuid-Holland) Nederland.
1965  Jaap Boot wordt geboren in Ede (Gelderland) Nederland.
1884  Jacques Dutilh wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1892  Jan Baert wordt geboren in Den Helder (Noord-Holland) Nederland.
1884  Jean Droit wordt geboren in Laneuveville-devant-Nancy (Meurthe-et-Moselle) Frankrijk.
1876  Jeanne van den Bergh-van Teijn wordt geboren in Batavia (Java) Nederlands-Indië.
1885  Jim de Booij wordt geboren in Rotterdam-Kralingen (Zuid-Holland) Nederland.
1914  Jo Cals wordt geboren in Roermond (Limburg) Nederland.
1903  Jo van der Dussen-Biegel wordt geboren in Gorinchem (Zuid-Holland) Nederland.
1898  Joannes van Besouw wordt geboren in Antwerpen (Antwerpen) België.
1899  Johan Berkel wordt geboren in Lage Vuursche (Utrecht) Nederland.
1914  Johan Bodegraven wordt geboren in Tiel (Gelderland) Nederland.
1898  Johannes Jurrien Buitendijk wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1899  Jot Brand-Groeneveld wordt geboren in Sneek (Fryslân) Nederland.
2010  JubJam100 in Roermond (Limburg) Nederland.
1931  Karel Budde wordt geboren in Groningen (Groningen) Nederland.
2005  Koningin Máxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland
1990  In Huize Hotsjietonia is Lange Doener jarig
1962  WVA 27 van Andreas Zijlmansgroep uit Waalwijk krijgt afdelingsnummer 27
1963  Sherpas van scouting st paulus venlo uit Venlo krijgt afdelingsnummer 39
1963  Wilde vaart van Olav uit Naarden krijgt afdelingsnummer 36
1960  Land Explorers van scouting sint lambertus uit Maastricht krijgt afdelingsnummer 16
1959  land explorers van Scouting Nuth uit Nuth krijgt afdelingsnummer 14
1963  land explorers van St. Ansfridusgroep uit Amersfoort krijgt afdelingsnummer 33
1963  Tuig van Stella Maris uit Rotterdam krijgt afdelingsnummer 47
1962  Rowans (RA-32) van De Peelspeurders uit Venray krijgt afdelingsnummer 32
1962  land explorers van Sint Vincentius uit Brunssum krijgt afdelingsnummer 25
1959  Wilde Vaart van Miguel Pro Waterscouting uit Arnhem krijgt afdelingsnummer 7
1963  Explorers van Scouting Kapelaan Berix uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 42
1958  Explorers RA2 van Scouting Aalst-Waalre uit Waalre krijgt afdelingsnummer 2
1958  Sherpa afdeling 657 van Franciscus Lodewijkgroep uit Schiedam krijgt afdelingsnummer 1
1963  wilde vaart van Waterscouting St. Franciscus uit Roermond krijgt afdelingsnummer 38
1959  Sherrows van Scouting Don Bosco Soest uit Soest krijgt afdelingsnummer 9
1964  Explorers van Scouting Boekel uit Boekel krijgt afdelingsnummer 69
1964  Explorers van St. Wilfried uit Castricum krijgt afdelingsnummer 72
1964  explorers-01 van Tekakwitha Zeeverkenners uit Utrecht krijgt afdelingsnummer 54
2006  explorers van Fridtjof Nansen uit Roosendaal krijgt afdelingsnummer 81
1964  Explorers van Scouting Pere Kersten Stratum uit Eindhoven krijgt afdelingsnummer 60
1964  Explorers van Scouting Garcia Moreno uit Nieuwkuijk krijgt afdelingsnummer 57
1965  explorers van Scouting Willibrordus uit Gemert krijgt afdelingsnummer 84
1964  Explorers van St Werenfridusgroep uit Elst gld krijgt afdelingsnummer 68
1964  Explorers van Scouting Don Bosco (Sittard) uit Sittard krijgt afdelingsnummer 66
1965  Explorers van Paulus & Petrus Dondersgroep uit Apeldoorn krijgt afdelingsnummer 87
1964  Wilde Vaart van Hubertus-Brandaan uit Voorburg krijgt afdelingsnummer 52
1964  RSA/explorers van Scouting Dr. Akkermansgroep uit Drunen krijgt afdelingsnummer 56
1964  Rowan-Sherpa-Afdeling (RSA'55) van Scouting Laurentius uit Dongen krijgt afdelingsnummer 55
1964  Explorers van Scouting Bekkerveld uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 64
1965  land explorers van Scoutinggroep Lido '76 uit Arnhem krijgt afdelingsnummer 97
1966  Explorers van Scouting St.Lambertus uit Kerkrade krijgt afdelingsnummer 138
1966  4.2 Explorers- Jongens van Cunera-st Marcellinus uit Hengelo ov krijgt afdelingsnummer 117
1966  Shero'S van Scouting Sint Jozef Sittard uit Sittard krijgt afdelingsnummer 137
1966  Shero's van Scouting St. Martinus Beek uit Beek lb krijgt afdelingsnummer 142
1966  Explorers van Scouting Beek en Donk uit Beek en donk krijgt afdelingsnummer 129
1966  land explorers van Titus Brandsmagroep uit Oss krijgt afdelingsnummer 122
1965  Explo's van Scouting Sint Martinus Breda-West uit Breda krijgt afdelingsnummer 109
1966  land explorers van Titus Brandsmagroep uit Oss krijgt afdelingsnummer 125
1966  Explorers van Clemens Maria Hofbauer uit Breda krijgt afdelingsnummer 116
1965  Explorers van Scouting Texel uit Texel krijgt afdelingsnummer 111
1967  land explorers van SCOUTINGGROEP DON BOSCO uit Geldrop krijgt afdelingsnummer 149
1967  explorers v van H. de Montfort uit Hoensbroek krijgt afdelingsnummer 147
1967  land explorers van Adelbertusgroep uit Heemskerk krijgt afdelingsnummer 150
1867  M.E.A. Cijfer-van Wijngaarden wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1938  Marty Budde wordt geboren in Groningen (Groningen) Nederland.
2021  NICES in Nederweert (Limburg) Nederland.
2015  Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
1871  Ottolina Bingham-Lels wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1939  Pax Ting in Gödöllö Hongarije.
1902  Peep Bijleveld wordt geboren in Makassar (Zuid-Celebes) Nederlands-Indië.
1954  Peter Duncan wordt geboren in Chelsea (Londen) Engeland.
1871  Piet Aalberse wordt geboren in Leiden (Zuid-Holland) Nederland.
1922  Piet Beke wordt geboren in Arnhem (Gelderland) Nederland.
1932  Pieter Beelaerts van Blokland wordt geboren in Heerjansdam (Zuid-Holland) Nederland.
1944  Prinses Benedikte van Denemarken wordt geboren in Kopenhagen Denemarken.
1904  Rita Bungenberg de Jong wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1857  Robert Baden-Powell wordt geboren in Londen Engeland.
1936  Robert Crause Baden-Powell wordt geboren in Johannesburg Zuid-Afrika.
2009  Rotterdam Jamboree in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2012  Scouting Wereldspelen Tiel in Tiel Nederland.
1981  Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn (Noord-Holland) Nederland.
2008  StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1905  Tammo Bezemer wordt geboren in Wageningen (Gelderland) Nederland.
1895  Thomas Corbett wordt geboren in Chelsea (Londen) Engeland.
2020  Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1920  Wereldjamboree 1920 in Londen Engeland.
1924  Wereldjamboree 1924 in Kopenhagen Denemarken.
1929  Wereldjamboree 1929 in Birkenhead Engeland.
1933  Wereldjamboree 1933 in Gödöllö Hongarije.
1937  Wereldjamboree 1937 in Vogelenzang (Noord-Holland) Nederland.
1947  Wereldjamboree 1947 in Moisson Frankrijk.
1951  Wereldjamboree 1951 in Bad Ischl Oostenrijk.
1955  Wereldjamboree 1955 in Niagara on the Lake Canada.
1957  Wereldjamboree 1957 in Sutton Coldfield Engeland.
1959  Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1963  Wereldjamboree 1963 in Marathon Griekenland.
1967  Wereldjamboree 1967 in Farragut State Park (Idaho) Verenigde Staten van Amerika.
1971  Wereldjamboree 1971 in Asagiri Heights Japan.
1975  Wereldjamboree 1975 in Lillehammer Norwegen.
1895  Will Burger wordt geboren in Bangil (Java) Nederlands-Indië.
1886  Willem Driessen wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1857  William James Cohen Stuart wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1856  William de Bois Maclaren wordt geboren in Glasgow Schotland.
1924  A. E. Dudok van Heel overlijdt in Naarden (Noord-Holland) Nederland.
1916  Abraham George Ellis overlijdt in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1958  Adolph Blussé van Oud-Alblas overlijdt in Amersfoort (Utrecht) Nederland.
1993  Adriaan Eerligh overlijdt in Soest (Utrecht) Nederland.
1993  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgeheven.
1912  Algemeene Nederlandsche Scout-Vereeniging wordt opgeheven.
2004  Anthony Fokkergroep wordt opgeheven.
2018  Einde Ardennen Oriëntatie Tocht in Ardennen België / Luxemburg / Duitsland.
1944  Arnaud Diemont overlijdt in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1962  Arnold Beekes overlijdt in Oegstgeest (Zuid-Holland) Nederland.
1937  Baden Baden-Powell overlijdt.
1860  Baden Powell overlijdt in Kensington (London) Engeland.
1969  Bep van den Bosch-de Jongh overlijdt in Scheveningen (Zuid-Holland) Nederland.
2002  Bert van der Burg overlijdt in Asperen (Zuid-Holland) Nederland.
2004  Betty Clay overlijdt in Holton (Somerset) Engeland.
1964  Einde Bigi Kroetoe Suriname.
2010  Einde Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
2002  Burgemeester De Monchygroep wordt opgeheven.
1988  Catharina van Siënagroep wordt opgeheven.
1988  Charles de Foucauldgroep (Waddinxveen) wordt opgeheven.
1940  Coenraad Wilhelm Becking overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1945  Conrad Collette overlijdt in Voorburg (Zuid-Holland) Nederland.
1956  Cornelis Beets overlijdt in Hengelo (Overijssel) Nederland.
1986  Cornelis Donicië overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1934  Cornelis Ferguson overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1963  Cunera van Meerdervoortgroep wordt opgeheven.
1993  Danny Kayegroep wordt opgeheven.
2012  De Klimop wordt opgeheven.
1988  De Lutherverkenners wordt opgeheven.
2014  Dom Helder Camara Scouts wordt opgeheven.
1993  Dowa doyngha wordt opgeheven.
1946  Ernest Thompson Seton overlijdt in Seton Village (New Mexico) USA.
2002  Eurogroep wordt opgeheven.
2005  Einde Eurojam 2005 in Hylands Park, Chelmsford (Essex) Engeland.
2021  Einde Eurojam 2020+1 in Gadńsk (Pommeren) Polen.
1972  Einde Euroscout 72 in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2003  Einde Explorers Jubileumweekend 2003 in Beuningen (Gelderland) Nederland.
1973  Federatie Scouting Nederland wordt opgeheven.
2005  Fen Bierman-de Bruyn overlijdt in Domburg (Zeeland) Nederland.
2009  Einde Flamboree in Sint-Joris-Weert België.
1995  Einde Fries Zomerkamp in Drachten (Fryslân) Nederland.
1993  Genevieve De Gaillardgroep wordt opgeheven.
1973  Guido de Fontgallandgroep (Baarn) wordt opgeheven.
2007  Guy Gibson squadron wordt opgeheven.
1994  Helmich Boessenkool overlijdt.
1961  Henri Behrens overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1973  Hessengroep wordt opgeheven.
1973  Het Nederlandse Padvindstersgilde wordt opgeheven.
2021  Einde Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1976  Hugo ten Bokkel Huinink overlijdt in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) Nederland.
1995  Ijafik wordt opgeheven.
2006  InterLink Computer Interesse Stam wordt opgeheven.
1960  Jacques Dutilh overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1982  Jan Baert overlijdt in Zeist (Utrecht) Nederland.
1945  Jan Ellerman overlijdt in Neuengamme (Hamburg) Duitsland.
1961  Jean Droit overlijdt in Vincennes (Val-de-Marne) Frankrijk.
2006  Jeanne d'Arcgroep (Breda) wordt opgeheven.
2009  Jeanne d'Arcgroep (Groenlo) wordt opgeheven.
1944  Jeanne van den Bergh-van Teijn overlijdt in Heemstede (Noord-Holland) Nederland.
1969  Jim de Booij overlijdt in Lausanne (Vaud) Zwitserland.
1971  Jo Cals overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1989  Jo van der Dussen-Biegel overlijdt in Soest (Utrecht) Nederland.
1957  Joannes van Besouw overlijdt in Oosterhout (Noord-Brabant) Nederland.
1971  Johan Berkel overlijdt in Apeldoorn (Gelderland) Nederland.
1993  Johan Bodegraven overlijdt in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1967  Johanna Duyvendak - Ligtvoet overlijdt in Markelo (Overijssel) Nederland.
1966  Johannes Jurrien Buitendijk overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1945  Jonge Wacht wordt opgeheven.
1979  Jot Brand-Groeneveld overlijdt in 's-Gravenhage (Zuid-Holland) Nederland.
2010  Einde JubJam100 in Roermond (Limburg) Nederland.
1985  Einde Jubilee Spel Nederland.
1979  Kardinaal De Jonggroep (Twello) wordt opgeheven.
2012  Karel Budde overlijdt in Heerenveen (Fryslân) Nederland.
1973  Katholieke Verkenners wordt opgeheven.
1912  Korps Surinaamsche Boy Scouts wordt opgeheven.
1945  Kruisvaart wordt opgeheven.
2017  Litjo wordt opgeheven.
1997  Lolke van der Werf wordt opgeheven.
1940  M.E.A. Cijfer-van Wijngaarden overlijdt in Heelsum (Gelderland) Nederland.
1973  Maria Gorettigroep (Baarn) wordt opgeheven.
1979  Maria Gorettigroep (Twello) wordt opgeheven.
2004  Marty Budde overlijdt in Heerenveen (Fryslân) Nederland.
1998  McKenziegroep wordt opgeheven.
2004  Merwegroep wordt opgeheven.
1954  Mokunogroep wordt opgeheven.
2021  Einde NICES in Nederweert (Limburg) Nederland.
1968  Nationale Padvindersraad wordt opgeheven.
1968  Nationale Padvindstersraad wordt opgeheven.
1912  Nederlandsche Bond van Jonge Verkenners (Boy-Scouts) wordt opgeheven.
2015  Einde Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
1933  Ottolina Bingham-Lels overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1939  Einde Pax Ting in Gödöllö Hongarije.
1945  Peep Bijleveld overlijdt in Vaihingen (Baden-Württemberg) Duitsland.
1948  Piet Aalberse overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2004  Piet Beke overlijdt in Arnhem (Gelderland) Nederland.
1980  Pim Froger overlijdt in Oosterhout (Noord-Brabant) Nederland.
1941  Robert Baden-Powell overlijdt in Nyeri Kenia.
2009  Einde Rotterdam Jamboree in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
2017  Scouting St. Lambertus (Kerkrade) wordt opgeheven.
2012  Einde Scouting Wereldspelen Tiel in Tiel Nederland.
2008  Einde StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1995  Tammo Bezemer overlijdt in Wageningen (Gelderland) Nederland.
1977  Thomas Corbett overlijdt in Rowallan Castle (East Ayrshire) Schotland.
1979  Thorwald Egidius overlijdt in Blommenholm, Bærum (Viken) Noorwegen.
2020  Einde Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1920  Einde Wereldjamboree 1920 in Londen Engeland.
1924  Einde Wereldjamboree 1924 in Kopenhagen Denemarken.
1929  Einde Wereldjamboree 1929 in Birkenhead Engeland.
1933  Einde Wereldjamboree 1933 in Gödöllö Hongarije.
1937  Einde Wereldjamboree 1937 in Vogelenzang (Noord-Holland) Nederland.
1947  Einde Wereldjamboree 1947 in Moisson Frankrijk.
1951  Einde Wereldjamboree 1951 in Bad Ischl Oostenrijk.
1955  Einde Wereldjamboree 1955 in Niagara on the Lake Canada.
1957  Einde Wereldjamboree 1957 in Sutton Coldfield Engeland.
1959  Einde Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1963  Einde Wereldjamboree 1963 in Marathon Griekenland.
1967  Einde Wereldjamboree 1967 in Farragut State Park (Idaho) Verenigde Staten van Amerika.
1971  Einde Wereldjamboree 1971 in Asagiri Heights Japan.
1975  Einde Wereldjamboree 1975 in Lillehammer Norwegen.
1979  Einde Wereldjamboree 1979 in Neyshâbûr Iran.
1983  Einde Wereldjamboree 1983 in Kananaskis Country (Alberta) Canada.
1988  Einde Wereldjamboree 1987 in Cataract Scout Park (Sydney) Australië.
1991  Einde Wereldjamboree 1991 in Mount Sorak Zuid-Korea.
1995  Einde Wereldjamboree 1995 in Dronten (Flevoland) Nederland.
1999  Einde Wereldjamboree 1999 in Hacienda Picarquin Chili.
2003  Einde Wereldjamboree 2003 in Sattahip Thailand.
2007  Einde Wereldjamboree 2007 in Hylands Park Engeland.
2011  Einde Wereldjamboree 2011 in Rinkaby Zweden.
2015  Einde Wereldjamboree 2015 in Kirarahama Japan.
1935  Willem Driessen overlijdt in Den Helder (Noord-Holland) Nederland.
1935  William James Cohen Stuart overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1921  William de Bois Maclaren overlijdt.
2021  Einde Zeeuws Houthakkers Kamp in Veere (Zeeland) Nederland.
Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.