Sjabloon:31 september

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken
1916  10e St.-Paulus Antwerpen wordt opgericht in Antwerpen (Antwerpen) België.
1928  1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) wordt opgericht in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1919  1st Gilwell Park Scout Group wordt opgericht in Sewardstonebury (Essex) Engeland.
1947  233ste Durendael wordt opgericht in Lier (Antwerpen) België.
1927  2e BP.Zeescouts Corneel Mayné wordt opgericht in Antwerpen LO (Antwerpen) België.
1919  4e Sint-Joris wordt opgericht in Merksem (Antwerpen) België.
1914  4e St.-Jan Berchmans Antwerpen wordt opgericht in Antwerpen (Antwerpen) België.
1910  Aart Aantjes wordt geboren in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1934  Adelbertusgroep wordt opgericht in Heemskerk (Noord-Holland) Nederland.
1960  Admiraal De Ruyter wordt opgericht in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) Nederland.
1930  Adolf Kolpinggroep wordt opgericht in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.
1878  Adolph Blussé van Oud-Alblas wordt geboren in Dordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1858  Agnes Baden-Powell wordt geboren in Paddington (Londen) Engeland.
1935  Albert Schweitzer Groep Rotterdam wordt opgericht in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1959  Albert Schweitzergroep (Moordrecht) wordt opgericht in Moordrecht (Zuid-Holland) Nederland.
1980  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgericht in Sneek (Fryslân) Nederland.
1973  Alexandergroep wordt opgericht in Ermelo (Gelderland) Nederland.
1911  Algemeene Nederlandsche Vereeniging van Boy-Scouts wordt opgericht Nederland.
1918  Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen wordt opgericht in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1962  Anne Frankgroep (Den Dolder) wordt opgericht in Den Dolder (Utrecht) Nederland.
1990  Anthony Fokkergroep wordt opgericht in Hoogeveen (Drenthe) Nederland.
2006  Vrijwilligers in Nederland (dus ook bij scouting) worden voortaan eerder vrijgesteld van Arboregels
1944  Argonauten (Hilversum) wordt opgericht in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1898  Arnold Beekes wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1995  Asotsiatsiya Haydiv Ukraïni wordt opgericht in Kiev Oekraïne.
1860  Baden Baden-Powell wordt geboren in Kensington (London) Engeland.
1796  Baden Powell wordt geboren in Hackney (London) Engeland.
1855  Jessie Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1836  Eliza Rivaz, de eerste vrouw van Baden Powell, de vader van Robert Baden-Powell overlijdt
1852  John Penrose Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1847  George Smyth Powell (later Baden-Powell), een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1844  Charlotte Pope, de tweede vrouw van Baden Powell, de vader van Robert Baden-Powell overlijdt
1851  Henrietta Smyth Powell, een zus van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1844  Laetitia Mary Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1849  Augustus Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1846  Baden Powell en Henrietta Grace Smyth, de ouders van Robert Baden-Powell, trouwen
1837  Baden Powell, de vader van Robert Baden-Powell, trouwt met zijn tweede vrouw, Charlotte Pope
1865  Laetitia Mary Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, overlijdt
1850  Francis Smyth Powell (later Baden-Powell), een broer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1841  Baden Henry Powell, een halfbroer van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1863  Augustus Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1856  Jessie Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1898  George Smyth Powell (later Baden-Powell), een broer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1843  Louisa Ann Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1896  Louisa Ann Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, overlijdt
1855  John Penrose Smyth Powell, een broer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1917  Charlotte Elizabeth Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, overlijdt
1854  Henrietta Smyth Powell, een zus van Robert Baden-Powell, overlijdt
1821  Baden Powell, de vader van Robert Baden-Powell, trouwt met zijn eerste vrouw, Eliza Rivaz
1902  Robert Baden-Powell, zijn broers en zussen krijgen officieel de achternaam Baden-Powell
1838  Charlotte Elizabeth Powell, een halfzus van Robert Baden-Powell, wordt geboren
1901  Baden Henry Powell, een halfbroer van Robert Baden-Powell, overlijdt
1889  Bep van den Bosch-de Jongh wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1904  Bertus Eliza Johannes Bik wordt geboren in Gouda (Zuid-Holland) Nederland.
1985  De speltak Bevers doet haar intrede in Nederland
2010  De speltak Bevers verhuist van Huize Hotsjietonia naar het dorp Hotsjietonia.
2010  Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1918  Claske Franck-Berndes wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1886  Coenraad Wilhelm Becking wordt geboren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) Nederland.
1883  Constance Arntzenius wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1897  Cornelis Antonius Beukers wordt geboren in Gestel (Noord-Brabant) Nederland.
1873  Cornelis Beelaerts van Blokland wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1885  Cornelis Beets wordt geboren in Rijswijk (Gelderland) Nederland.
1866  Cornelis Johannes Beukers wordt geboren in Schiedam (Zuid-Holland) Nederland.
1908  Dicky Bosscher-Conijn wordt geboren in Alkmaar (Noord-Holland) Nederland.
1893  Dina Catharina Elisabeth Boerlage-IJzerman wordt geboren in Fort de Kock (West-Sumatra) Nederlands-Indië.
2005  Eurojam 2005 in Hylands Park, Chelmsford (Essex) Engeland.
1972  Euroscout 72 in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1892  Feike de Boer wordt geboren in Goingarijp (Fryslân) Nederland.
1910  Fen Bierman-de Bruyn wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
2009  Flamboree in Sint-Joris-Weert België.
1923  Eerste Nederlandse Gilwell leiderstraining op Gilwell Ada's Hoeve
1920  Oprichting van de "Caribou" stam als tweede voortrekkersstam van Nederland.
1901  Helmich Boessenkool wordt geboren in Vriezenveen (Overijssel) Nederland.
1898  Hendrik Thomas de Booy wordt geboren in Den Helder (Noord-Holland) Nederland.
1882  Henri Behrens wordt geboren in Batavia Nederlands-Indië.
1873  Henriëtte Dorothée Bicker-van Heemstra wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2022  Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1902  Hugo ten Bokkel Huinink wordt geboren in Simonshaven (Zuid-Holland) Nederland.
1965  Jaap Boot wordt geboren in Ede (Gelderland) Nederland.
1892  Jan Baert wordt geboren in Den Helder (Noord-Holland) Nederland.
1909  Jan Boezeman wordt geboren in Utrecht (Utrecht) Nederland.
1876  Jeanne van den Bergh-van Teijn wordt geboren in Batavia (Java) Nederlands-Indië.
1885  Jim de Booij wordt geboren in Rotterdam-Kralingen (Zuid-Holland) Nederland.
1879  Joannes Jacobus Wilhelmus Beuns wordt geboren in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
1898  Joannes van Besouw wordt geboren in Antwerpen (Antwerpen) België.
1899  Johan Berkel wordt geboren in Lage Vuursche (Utrecht) Nederland.
1914  Johan Bodegraven wordt geboren in Tiel (Gelderland) Nederland.
1921  John Hargrave (White Fox) bezoekt het Voortrekkerskamp in Ommen
1921  John Hargrave (White Fox) bezoekt het Voortrekkerskamp in Ommen
2010  JubJam100 in Roermond (Limburg) Nederland.
2005  Koningin Máxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland
1992  In Huize Hotsjietonia is Lange Doener jarig
1875  Leonard Louis Ferdinand André de la Porte wordt geboren in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
1959  Sherrows van Scouting Don Bosco (Soest) uit Soest krijgt afdelingsnummer 9
1962  WVA 27 van Andreas Zijlmansgroep uit Waalwijk krijgt afdelingsnummer 27
1962  land explorers van St. Vincentius uit Brunssum krijgt afdelingsnummer 25
1963  Sherpas van scouting st paulus venlo uit Venlo krijgt afdelingsnummer 39
1960  Land Explorers van Scouting St. Lambertus (Maastricht) uit Maastricht krijgt afdelingsnummer 16
1959  land explorers van Scouting Nuth uit Nuth krijgt afdelingsnummer 14
1963  land explorers van St. Ansfridusgroep uit Amersfoort krijgt afdelingsnummer 33
1963  Tuig van Stella Maris uit Rotterdam krijgt afdelingsnummer 47
1962  Rowans (RA-32) van Peelspeurders uit Venray krijgt afdelingsnummer 32
1959  Wilde Vaart van Miguel Pro Waterscouting uit Arnhem krijgt afdelingsnummer 7
1963  Explorers van Scouting Kapelaan Berix uit Heerlen krijgt afdelingsnummer 42
1958  Explorers RA2 van Scouting Aalst-Waalre uit Waalre krijgt afdelingsnummer 2
1958  Sherpa afdeling 657 van Franciscus Lodewijkgroep uit Schiedam krijgt afdelingsnummer 1
1963  Wilde vaart van Scouting Olav uit Naarden krijgt afdelingsnummer 36
1963  wilde vaart van Waterscouting St. Franciscus uit Roermond krijgt afdelingsnummer 38
1899  Louis Berger wordt geboren in Venlo (Limburg) Nederland.
1910  Maria Aantjes-Kraal wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1975  Marie Boele van Hensbroek-Wijnhoff wordt geboren.
1940  Michael Baden-Powell wordt geboren.
2022  Nederlands Kampioenschap Pionieren in Soest (Utrecht) Nederland.
2015  Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
1871  Ottolina Bingham-Lels wordt geboren in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1939  Pax Ting in Gödöllö Hongarije.
1902  Peep Bijleveld wordt geboren in Makassar (Zuid-Celebes) Nederlands-Indië.
1871  Piet Aalberse wordt geboren in Leiden (Zuid-Holland) Nederland.
1922  Piet Beke wordt geboren in Arnhem (Gelderland) Nederland.
1932  Pieter Beelaerts van Blokland wordt geboren in Heerjansdam (Zuid-Holland) Nederland.
1883  Péronne Arntzenius wordt geboren in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1857  Robert Baden-Powell wordt geboren in Londen Engeland.
1936  Robert Crause Baden-Powell wordt geboren in Johannesburg Zuid-Afrika.
1894  Roelof Johannes de Boer wordt geboren in Zwartsluis (Overijssel) Nederland.
2009  Rotterdam Jamboree in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1980  Scouting 't Eikske wordt opgericht in Landgraaf (Limburg) Nederland.
1977  Scouting 't Volbert wordt opgericht in Enschede (Overijssel) Nederland.
1997  Scouting A15 wordt opgericht in Hardinxveld-Giessendam (Zuid-Holland) Nederland.
1911  Scouting APV wordt opgericht in Gorinchem (Zuid-Holland) Nederland.
1996  Scouting Aalst-Waalre wordt opgericht in Waalre (Noord-Brabant) Nederland.
1934  Scouting Aarle-Rixtel wordt opgericht in Aarle-Rixtel (Noord-Brabant) Nederland.
1911  Scouting Aerendheem wordt opgericht in Arnhem (Gelderland) Nederland.
1969  Scouting Agger Martini wordt opgericht in Maartensdijk (Utrecht) Nederland.
2003  Scouting Alphen aan den Rijn wordt opgericht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) Nederland.
1985  Scouting Amalgama wordt opgericht in Nijmegen (Gelderland) Nederland.
1946  Scouting Amby wordt opgericht in Maastricht (Limburg) Nederland.
1934  Scouting Andreas Zijlmansgroep wordt opgericht in Waalwijk (Noord-Brabant) Nederland.
1976  Scouting Andriessengroep wordt opgericht in Oud Gastel (Noord-Brabant) Nederland.
1985  Scouting Andromeda wordt opgericht in Franeker (Fryslân) Nederland.
1983  Scouting Anne Frank wordt opgericht in IJsselstein (Utrecht) Nederland.
2009  Scouting Anne Frank & St. Nicolaas wordt opgericht in IJsselstein (Utrecht) Nederland.
1982  Scouting Ashanti wordt opgericht in Zoetermeer (Zuid-Holland) Nederland.
1946  Scouting Assendelft wordt opgericht in Assendelft (Noord-Holland) Nederland.
1994  In Ierland wordt de eerste scoutinggroep voor dove scouts opgericht
1945  Scoutinggroep 'De Jaguars' wordt opgericht in Rijswijk (Zuid-Holland) Nederland.
1981  Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn (Noord-Holland) Nederland.
2008  StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1905  Tammo Bezemer wordt geboren in Wageningen (Gelderland) Nederland.
2020  Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1920  Wereldjamboree 1920 in Londen Engeland.
1929  Wereldjamboree 1929 in Birkenhead Engeland.
1937  Wereldjamboree 1937 in Vogelenzang (Noord-Holland) Nederland.
1959  Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1967  Wereldjamboree 1967 in Farragut State Park (Idaho) Verenigde Staten van Amerika.
1975  Wereldjamboree 1975 in Lillehammer Norwegen.
1979  Wereldjamboree 1979 in Neyshâbûr Iran.
1983  Wereldjamboree 1983 in Kananaskis Country (Alberta) Canada.
1987  Wereldjamboree 1987 in Cataract Scout Park (Sydney) Australië.
1991  Wereldjamboree 1991 in Mount Sorak Zuid-Korea.
1998  Wereldjamboree 1999 in Hacienda Picarquin Chili.
2002  Wereldjamboree 2003 in Sattahip Thailand.
2007  Wereldjamboree 2007 in Hylands Park Engeland.
2011  Wereldjamboree 2011 in Rinkaby Zweden.
2015  Wereldjamboree 2015 in Kirarahama Japan.
2019  Wereldjamboree 2019 in Mount Hope, West Virginia, Verenigde Staten.
1858  Willem Dirk Hendrik, baron van Asbeck wordt geboren in Noordwijk (Zuid-Holland) Nederland.
1856  William de Bois Maclaren wordt geboren in Glasgow Schotland.
2022  Zeeuws Houthakkers Kamp in Veere (Zeeland) Nederland.
1957  Aart Aantjes overlijdt in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
1968  Adolf Kolpinggroep wordt opgeheven.
1958  Adolph Blussé van Oud-Alblas overlijdt in Amersfoort (Utrecht) Nederland.
1945  Agnes Baden-Powell overlijdt in Kingston (Surrey) Engeland.
1993  Albert Schweitzergroep (Sneek) wordt opgeheven.
1996  Amestellagroep wordt opgeheven.
2004  Anthony Fokkergroep wordt opgeheven.
1962  Arnold Beekes overlijdt in Oegstgeest (Zuid-Holland) Nederland.
2010  Aymon Scouting wordt opgeheven.
1937  Baden Baden-Powell overlijdt.
1860  Baden Powell overlijdt in Kensington (London) Engeland.
1985  Belmontegroep wordt opgeheven.
1969  Bep van den Bosch-de Jongh overlijdt in Scheveningen (Zuid-Holland) Nederland.
1969  Bertus Eliza Johannes Bik overlijdt in Laren (Noord-Holland) Nederland.
2010  Brabo-Marnix wordt opgeheven.
1949  Briniogroep wordt opgeheven.
2015  British Scouts Western Europe wordt opgeheven.
2010  Einde Brouwers Interesse Kamp in Bussum (Noord-Holland) Nederland.
2002  Burgemeester De Monchygroep wordt opgeheven.
1935  CJMV-padvinderij wordt opgeheven.
1965  Calvijngroep wordt opgeheven.
1988  Catharina van Siënagroep wordt opgeheven.
1988  Charles de Foucauldgroep (Waddinxveen) wordt opgeheven.
2013  Claske Franck-Berndes overlijdt in Warwick (New York) Verenigde Staten.
2013  Clemens Maria Hofbauer wordt opgeheven.
1940  Coenraad Wilhelm Becking overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1941  Constance Arntzenius overlijdt in Monterrey (Nuevo León) Mexico.
1972  Cornelis Antonius Beukers overlijdt in Rijswijk (Zuid-Holland) Nederland.
1948  Cornelis Beelaerts van Blokland overlijdt in Zeist (Utrecht) Nederland.
1956  Cornelis Beets overlijdt in Hengelo (Overijssel) Nederland.
1944  Cornelis Johannes Beukers overlijdt in Eindhoven (Noord-Brabant) Nederland.
1963  Cunera van Meerdervoortgroep wordt opgeheven.
1993  Danny Kayegroep wordt opgeheven.
2012  De Klimop wordt opgeheven.
2017  De Tubanten wordt opgeheven.
1975  De Zwalkers wordt opgeheven.
1920  Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders wordt opgeheven.
2021  Derjagroep wordt opgeheven.
2002  Dicky Bosscher-Conijn overlijdt in Groningen (Groningen) Nederland.
1982  Dina Catharina Elisabeth Boerlage-IJzerman overlijdt.
2014  Dom Helder Camara Scouts wordt opgeheven.
1985  Dorschkampgroep wordt opgeheven.
1993  Dowa doyngha wordt opgeheven.
2017  Dr. Mollergroep (Tilburg) wordt opgeheven.
2002  Eurogroep wordt opgeheven.
1955  Fatimagroep (Bergen op Zoom) wordt opgeheven.
1976  Feike de Boer overlijdt in Amsterdam (Noord-Holland) Nederland.
2005  Fen Bierman-de Bruyn overlijdt in Domburg (Zeeland) Nederland.
2020  Frans Naereboutgroep wordt opgeheven.
1997  Gangshow Nederland wordt opgeheven.
1940  Guillaume Boulle de Larigaudie overlijdt in Musson (Luxembourg) België.
1994  Helmich Boessenkool overlijdt.
1976  Hendrik Thomas de Booy overlijdt in Aerdenhout (Noord-Holland) Nederland.
1961  Henri Behrens overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1939  Henriëtte Dorothée Bicker-van Heemstra overlijdt in Wassenaar (Zuid-Holland) Nederland.
2022  Einde Houthakkers en Natuurbeheerderskamp Brabant in Gilze/Alphen (Brabant).
1976  Hugo ten Bokkel Huinink overlijdt in 's-Gravenzande (Zuid-Holland) Nederland.
1982  Jan Baert overlijdt in Zeist (Utrecht) Nederland.
1994  Jan Boezeman overlijdt in Zwolle (Overijssel) Nederland.
1944  Jeanne van den Bergh-van Teijn overlijdt in Heemstede (Noord-Holland) Nederland.
1969  Jim de Booij overlijdt in Lausanne (Vaud) Zwitserland.
1947  Joannes Jacobus Wilhelmus Beuns overlijdt in Nijmegen (Gelderland) Nederland.
1957  Joannes van Besouw overlijdt in Oosterhout (Noord-Brabant) Nederland.
1971  Johan Berkel overlijdt in Apeldoorn (Gelderland) Nederland.
1993  Johan Bodegraven overlijdt in Hilversum (Noord-Holland) Nederland.
1941  Johan Jacob Eliza van den Brandeler overlijdt in Velp (Gelderland) Nederland.
1979  Jot Brand-Groeneveld overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1985  Einde Jubilee Spel Nederland.
2012  Karel Budde overlijdt in Heerenveen (Fryslân) Nederland.
1938  Karel Willem Bouwensch overlijdt in Wassenaar (Zuid-Holland) Nederland.
1950  Leonard Louis Ferdinand André de la Porte overlijdt in Haarlem (Noord-Holland) Nederland.
1979  Louis Berger overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2015  Einde Noordelijke Hike Wedstrijden in Wisselend (Groningen, Drenthe, Fryslân) Nederland.
1933  Ottolina Bingham-Lels overlijdt in Rotterdam (Zuid-Holland) Nederland.
1945  Peep Bijleveld overlijdt in Vaihingen (Baden-Württemberg) Duitsland.
1948  Piet Aalberse overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
2004  Piet Beke overlijdt in Arnhem (Gelderland) Nederland.
1953  Péronne Arntzenius overlijdt in Hollywood (Californië) Verenigde Staten.
1941  Robert Baden-Powell overlijdt in Nyeri Kenia.
2019  Robert Crause Baden-Powell overlijdt (Surrey) Engeland.
1964  Roelof Johannes de Boer overlijdt in Zwolle (Overijssel) Nederland.
2014  Scouting 't Eikske wordt opgeheven.
2009  Scouting Anne Frank wordt opgeheven.
1996  Scouting Anton Coolen wordt opgeheven.
2021  Scouting Bernadette (Den Dungen) wordt opgeheven.
2020  Scouting Bernadette (Goes) wordt opgeheven.
2015  Scouting Bostreno wordt opgeheven.
2015  Scouting Bronsgeest wordt opgeheven.
2009  Scouting Bunnik wordt opgeheven.
2011  Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil wordt opgeheven.
2007  Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) wordt opgeheven.
2003  Scouting De Doerebouten wordt opgeheven.
2003  Scouting De Hollandsche Nachtegalen wordt opgeheven.
2018  Scouting De Teil wordt opgeheven.
2017  Scouting Discovery wordt opgeheven.
2008  Scouting Don Bosco (Maastricht) wordt opgeheven.
2014  Scouting Dryade wordt opgeheven.
2007  Scouting El Andalus wordt opgeheven.
2014  Scouting Emisario wordt opgeheven.
2008  Einde StamP in Elp (Drenthe) Nederland.
1995  Tammo Bezemer overlijdt in Wageningen (Gelderland) Nederland.
2020  Einde Vlavovodivo in Hulst (Zeeland) Nederland.
1959  Einde Wereldjamboree 1959 in Mount Makiling Filipijnen.
1979  Einde Wereldjamboree 1979 in Neyshâbûr Iran.
1983  Einde Wereldjamboree 1983 in Kananaskis Country (Alberta) Canada.
1991  Einde Wereldjamboree 1991 in Mount Sorak Zuid-Korea.
1935  Willem Dirk Hendrik, baron van Asbeck overlijdt in Den Haag (Zuid-Holland) Nederland.
1921  William de Bois Maclaren overlijdt.
2022  Einde Zeeuws Houthakkers Kamp in Veere (Zeeland) Nederland.
Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.