Zeilnummer

Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Ga naar:navigatie, zoeken

Lelievletten[bewerken]

Zeilnummer Naam Bouwjaar Scouting groep
1 Titiaan 1955 Titus Brandsma
1 Unwaersfûgel Argonauten (Rotterdam)
2 Selfalkje Argonauten (Rotterdam)
2 1956 Zeekadetkorps Nederland
2 Aegir Scouting N.S. Rambonnet
3 Stoarmfûgel Argonauten (Rotterdam)
3 1956 Niet meer in gebruik
3 Scouting Loevestein
4 Red Bullet Tjarda warmond (voormalig anaconda)
4 Tarremieuw Argonauten (Rotterdam)
4 Nereus 1956 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
5 Ielgoes Argonauten (Rotterdam)
5 Hauqui Scoutinggroep INKA
5 Waal 1955 Gorinchemse Zeeverkenners
6 Giessen 1956 Gorinchemse Zeeverkenners
7 Cepheus Scoutinggroep Aquarius
7 Geen naam 1956 Zeeverkennersgroep Sint Joris
7 Vernay 1956 Johan & Cornelis de Witt-Medo
8 Pinot 1956 Johan & Cornelis de Witt-Medo
9 Odysseus 1956 Olivier van Noortgroep II
10 Seepaert 1956 S.B.N. Doormangroep
11 Zeeverkennersgroep Brandaen
12 Titus Brandsma
13 Groentje Waterscouting Beatrix
14 Clipperton Scouting Bramzijger
15 Tornado 1956 Zeeverkenners Sint Paulus
16 Orkaan 1956 Zeeverkenners Sint Paulus
17 Stella Maris (Rotterdam)
18 Niet meer in gebruik
19 Grommer 1957 Belletable Stella Maris
20 Particulier Bezit
21 Manta 1956 Scouting Sea Lions
22 Zeearend 1957 De Wâldswalkers
22 Bootje Geel Mgr. De la Geneste
23 Paugoes Willem de Zwijgergroep III
24 1956 Particulier Bezit
25 Grouw 1958 Scouting Kon-Tiki
26 Scouting De Lier
27 Zevenentwintig St. Willibrordusgroep
28 Cycloon 1960 Zeeverkenners Sint Paulus
29 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
30 Zephyr 1960 Waterscouting Musinga-Rijn
31 Scouting De Lier
33 Pinguin Waterscouting Victorie
34 Particulier Bezit
35 Spaarne 1975 Gorinchemse Zeeverkenners
36 Particulier Bezit
38 Holland Particulier Bezit
39 Geen naam 1957 Zeeverkennersgroep Sint Joris
39 Dhow 1957 Marco Polo Waterscouts
40 Geen naam 1957 Zeeverkennersgroep Sint Joris
42 Titus Brandsma
43 Particulier Bezit
44 Bacchus Belletable Stella Maris
47 Olb Nicolaasgroep
49 Eros 1955 Waterscouting Dr. A.F. Philips
51 Bootje Rood Mgr. De la Geneste
52 Scouting Olav
53 Scouting Olav
55 Koh-I-Noor Titus Brandsma
56 Maegt van Muyden Pampus Groep
57 Blesgoes Willem de Zwijgergroep III
58 Scouting Kwintsheul
59 Ariël Scouting De Lier
60 Tornado 1958 S.B.N. Doormangroep
61 Blois van Treslong 1958 Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
62 Cook 1958 Scoutinggroep Mercury
63 Boreas 1958 Scoutinggroep Mercury
64 Loodsenvlet 1958 Scouting Nautilus ?
65 Apollo 1958 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
66 Rijn 1958 Gorinchemse Zeeverkenners
68 1958 Scouting Baracuda
69 Nereus 1958 Scouting Triton
70 Proteus 1958 Scouting Triton
71 1958 Scouting Baracuda
72 Thallasa 1958 Scouting Anna Paulowna
73 Dolfijn 1996 Scouting Nautilus (Delft)
74 hylke ((ex Theodore) van de zeilschool) 1958 beheerd door particulier en wordt uitgeleend aan Scoutinggroep Aquarius
75 1958 Norvicus
76 Zesenzeventig 1958 St. Willibrordusgroep
77 Otter 1958 Particulier Bezit
78 1958 Waterscouting Victorie
79 De Terwindtvaarders
80 1958 Niet meer in gebruik
81 1958 Titus Brandsma
82 Séfyros 1958 Paulus
83 1958 Scouting Erskine
84 1958 Hannie Schaft Groep
85 1958 Scouting WIOL & Willem Barendsz
86 Ruychaver 1958 Spaarnegeuzen
87 Hurricane 1958 Waterscouting Jan van Gent
88 Kaaiman 1958 Christofoor Zeeverkenners
89 1958 Waterscouting Victorie
90 Aurelia 1959 Scouting Anna Paulowna
90 1959 Henk Bruntgroep
91 1959 Henk Bruntgroep
92 Tijgerhaai 1959 J.C.J van Speyk
93 Zwets 1959 Waterscouting De Vikings
94 Cassiopeia 1959 Maasgroep 18
95 Draak 1959 Maasgroep 18
96 Zeemeeuw 1959 John Mott
97 Zeeduivel 1959 John Mott
98 Prins Hendrik 1959 Scouting Wilhelmina
99 Sagara Raja 1959 Sagara Satrya's
100 1959 Jan van Galen
101 Poseidon 1965 De Watergeuzen-St. Willibrordus
103 Sagara Suta 1959 Sagara Satrya's
104 Rognar 1959 Leif Erikson
105 1959 Scouting WIOL & Willem Barendsz
106 Tasman 1959 Tasmania
107 Zeemeeuw 1959 Fridtjof Nansen 12
108 Otter 1959 Johan & Cornelis de Witt-Medo
109 Red October 1959 Tjarda Warmond (voormalig anaconda)
110 Mary Reed 1959 De Oude Tip
111 Jan van Gent 1959 Dorus Rijkers Groep
111 Quito 1959 Scoutinggroep INKA
113 Ogowe 1960 Albert Schweitzer groep
114 1960 Scoutinggroep Aquarius
114 1960 Tjerk Hiddes
116 Schip van der Straten 1960 Karel Doormangroep
117 1960 Norvicus
118 Gasse 1960 Klimopgroep
119 1960 Norvicus
121 Thetis 1960 Scouting Triton
122 1960 Watergeuzen
123 1960 Scouting De Eempad
124 Heemskerck 1960 Tasmania
125 Hanze 1960 Scouting N.S. Rambonnet
126 1960 Particulier Bezit
127 1960 Niet meer in gebruik
129 IJsvogel 1960 Particulier Bezit
130 Haai 1960 Particulier bezit
131 Oude Walvis 1960 De Cranenborghgroep
132 Love Boot Nautilus Zutphen
133 Armadale 1960 Scoutinggroep Macdonald
134 Prins Philips 1960 Scouting Wilhelmina
135 1960 Zeeverkennersgroep Brandaen
136 1960 Zeeverkennersgroep Brandaen
137 1960 Stella Maris (Rotterdam)
138 Sirocco 1960 Radboudgroep
139 1960 Willem de Zwijger (Delft)
140 Arrow 1960 Waterscouting St. Franciscus
141 1960 Scouting De Lier
142 t Zeuntje 1960 Nicolaasgroep
143 Notus 1960 Scouting Anna Paulowna
144 Orinico 1960 Scouting Pius XII
145 IJssel 1960 Gorinchemse Zeeverkenners
146 Sagara Tanaya 1960 Sagara Satrya's
147 1960 Jan van Galen
147 Portree 1960 Scoutinggroep Macdonald
149 1960 Titus Brandsma
150 1960 Zeeverkennersgroep Brandaen
151 Equator 1960 Scouting Wapata
152 Vrijbuiter 1960 Martin Gasmangroep
153 Henderik Frederik 1960 Olivier van Noortgroep II
154 Nautilus 1960 Olivier van Noortgroep II
155 Albatros 1960 Christofoor Zeeverkenners
156 Revanche 1960 Scouting Anna Paulowna
156 Punt-Uit 1959 Klimopgroep
157 Zuidwijk 1960 Scouting Sea Lions
158 Zeearend 1960 Stella Maris Waterscouting
159 Viking 1960 Stella Maris Waterscouting
160 Baffetoen 1960 Klimopgroep
161 Breekschuimer 1961 Particulier
162 Reiger 1961 Dorus Rijkers Groep
163 1961 Scouting Elfregi Zaanstreek
164 Marterhaai 1961 J.C.J van Speyk
165 Proteus 1961 Waterscouting Musinga-Rijn
166 Merwede 1961 Gorinchemse Zeeverkenners
167 Anthony Nautilus Zutphen
168 1961 Zeekadetkorps Nederland
169 Zeearend 1961 John Mott
170 Graaf de Lumey 1961 Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
172 Prince Charlie 1961 Scoutinggroep Macdonald
173 Zevenwolde 1961 Scouting de Ruyter
174 Amer 1961 Gorinchemse Zeeverkenners
175 Phorkys 1961 Scouting Triton
176 Roggebot 1961 Scouting Wartburg
177 1961 Scouting WIOL & Willem Barendsz
178 Dhungess 1961 Scouting Boxmeer
179 Disaster 1961 Shawano's
180 1961 Jan van Galen
181 Bracadale 1961 Scoutinggroep Macdonald
182 Resolution 1961 Scouting Anna Paulowna
188 Zeehaen 1961 Tasmania
189 Penelope 1961 Calandtroep
190 Kathaai 1961 J.C.J van Speyk
191 Orion 1961 Maasgroep 18
192 Hercules 1961 Maasgroep 18
193 Zeevalk 1961 Fridtjof Nansen 12
194 Zeezwaluw 1961 Fridtjof Nansen 12
195 Vinvis 1961 Oranje Blauw 17
196 Isle of Skye 1961 Scoutinggroep Macdonald
197 Mauritius 1961 Niet meer in gebruik
198 1961 Scouting Elfregi Zaanstreek
199 Zeemeeuw 1961 Tasmania
200 Seapeard 1983 Olivier van Noortgroep II
201 Zeestern 1961 Fridtjof Nansen 12
203 Red Hot Chili 1961 Scouting Anaconda
203 Leukoteia 1961 Paulus
204 Kéraunos 1961 Paulus
209 1961 Stella Maris (Rotterdam)
210 1961 Scouting Kwintsheul
211 1961 Scouting Kwintsheul
213 1961 Scouting De Lier
214 Tweeveertien 1961 St. Willibrordusgroep
215 Octopus 1961 Christofoor Zeeverkenners
216 1961 Scouting Tibrag
218 1961 PéPé Groep Loosduinen
219 Wolga 1961 Scouting Bramzijger
221 Aramis 1961 Scouting Tiflo Aalsmeer
222 Zeeleeuw 1961 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
223 Andromeda 1962 Maasgroep 18
224 Lek 1962 Gorinchemse Zeeverkenners
225 Scherpenzeel 1962 Jan Pieterszoon Coengroep
226 Prins Jan 1962 Scouting Wilhelmina
227 Lumey 1962 De Geuzen
228 Sagara Kumara 1962 Sagara Satrya's
229 Boreas 1962 Calandtroep
230 Dolpheyn 1962 Phileretmai
230 1962 Jan Wandelaar
231 Zephyros 1962 Calandtroep
232 Sirocco 1962 Waterscouting Jan van Gent
233 Hercules 1962 Scoutinggroep Mercury
234 Viking 1962 Dunnewold & Hendrick de Keyser
235 Prins Maurits 1962 Scouting Wilhelmina
236 1962 Particulier Bezit
237 1962 Niftarlake
238 1962 Scouting Baracuda
239 Fram 1962 HWS Baron van Pallant
240 Discovery 1962 HWS Baron van Pallant
241 1962 De Vikings
242 1962 Scouting Krommenie
243 Hollandia 1962 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
245 Blue Whale 1962 Willem de Zwijger
246 Pro Patria was zeilnummer 1410 Scouting de Ruyter (Rotterdam)
247 Zeehaai 1962 John Mott
248 De Blauwe Leeuw 1962 Scouting Holendrecht
249 Bruinvis 1962 Willem de Zwijger
250 Sharky 1962 Phileretmai
251 Zeerob 1962 Tiflo
252 Mistral 1962 Radboudgroep
253 Föhn 1962 Radboudgroep
254 1962 Andreas Zijlmans Groep
255 Mississippi 1962 Scouting Pius XII
256 Missouri 1962 Scouting Pius XII
257 Flipper 1962 De Vundelaar
258 Dolfijn 1962 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
260 Mik 1962 Waterscouting Beatrix
260 Albatros 1962 Stella Maris Waterscouting
261 Walrus 1962 Stella Maris Waterscouting
262 Bootje Groen Mgr. De la Geneste
263 1962 Van der Does Liethorpgroep
264 1962 Particulier Bezit
266 Zephyrus 1962 Scouting M.K.W.J.
267 Aegir 1962 Livingstonegroep
268 Karel Doorman 1962 Karel Doormangroep
270 Invincible 1962 Doormangroep
271 Poseidon 1962 Waterscouting Musinga-Rijn
272 Fuut 1962 Dorus Rijkers Groep
273 Mayflower Nautilus Zutphen
274 Hondshaai 1962 J.C.J van Speyk
275 Adventure 1962 HWS Baron van Pallant
276 1962 Tjerk Hiddes
277 1962 Scouting WIOL & Willem Barendsz
278 North Star 1962 Willem de Zwijger
279 Van Speyk 1962 Jan Pieterszoon Coengroep
283 1963 Scouting Krommenie
284 Bacchus 1963 Waterscouting Dr. A.F. Philips
285 Aurora 1995 Waterscouting Dr. A.F. Philips
286 1963 Scouting Baracuda
287 Andavori 1963 Leif Erikson
288 Jarl 1963 Leif Erikson
289 Skald 1963 Leif Erikson
291 Ohio 1963 Scouting Pius XII
292 1963 Van der Does Liethorpgroep
293 Zeemeeuw 1963 Stella Maris Waterscouting
294 N.V.T. 1963 Zeeverkenners Canisius
295 1963 Van Woesik
296 1963 Van Woesik
297 1963 Andreas Zijlmans Groep
298 1963 Particulier Bezit
299 1963 Scouting Kwintsheul
300 www.batavieren.com 1963 Batavieren
302 Merlet 1963 Dunnewold & Hendrick de Keyser
303 1963 Sint Maartengroep
304 1963 Titus Brandsma
305 Stella Maris 1963 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
306 Obelix 1963 Loodsenstam Lucifer
307 Orka 1964 Scouting Bernisse
309 Euros 1964 Calandtroep
310 Pluvier 1964 Dorus Rijkers Groep
311 Notos 1964 Calandtroep
312 Erebus 1964 Zuiderkruis
313 Gabon 1964 Albert Schweitzer groep
314 1964 Hannie Schaft Groep
315 Van Kindsbergen 1964 Jan Pieterszoon Coengroep
316 1964 Niet meer in gebruik
317 Odyseus 1964 Scouting Triton
318 1964 Scouting Elfregi Zaanstreek
320 Aurora 1964 Scouting Pocahontas
321 Laga 1964 Livingstonegroep
322 1964 Mees Toxopeus Waterscouting
323 1964 Phileretmai
323 1964 Jan Wandelaar
325 1964 Niftarlake
327 1964 Jan van Galen
328 1964 Jan van Galen
329 1964 Vliegende Hollander
330 Tjerk 1964 Phileretmai
332 Zwerverke 1964 Waterscouting Miguel Pro
333 1964 PéPé Groep Loosduinen
333 Schelde 1964 Gorinchemse Zeeverkenners
334 1964 Willem de Zwijger
334 IVAG 1964 Scouting Wilhelmina
335 Hexa 1964 Scouting N.S. Rambonnet
337 1965 Dorus & Doortje Rijkers
340 Zeeëgel 1965 Tiflo
341 1965 Van Woesik
342 Cleo 1965 Christofoor Zeeverkenners
343 Moby Dick 1965 De Vundelaar
344 1965 Scouting Fivelgroep-Eemsmond
345 Kisotono 1965 Satoko Kitahara
346 Pixus 1965 Scouting Pocahontas
347 Barbarossa 1965 Scouting Vita Nova
348 1965 Particulier Bezit
349 Van Galen 1965 Karel Doorman groep
350 Witte Haai 1965 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
351 Springersdiep 1965 Grevelingengroep
352 1965 Zuiderkruis
353 1965 Mees Toxopeus Waterscouting
353 1965 Zuiderkruis
354 Ylcho 1965 Zuiderkruis
355 1965 Norvicus
356 1965 Waigunga
357 Aeolus 1965 Waterscouting Musinga-Rijn
359 1965 Scouting Krommenie
361 Dolfijn 1965 Scouting Dieren
362 Walrus 1965 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
363 1965 Scouting Baracuda
366 1965 Waigunga
367 Atlantis 1965 Scouting Wartburg
368 1965 Waterscouting Matthijs Heldt Groep
369 1965 Waterscouting Matthijs Heldt Groep
370 1965 Waterscouting Matthijs Heldt Groep
373 1965 Scouting Fivelgroep-Eemsmond
376 1965 Van Woesik
377 Meerval 1965 Particulier Bezit
378 1965 Hubertus Brandaan
380 1965 Zeeverkennersgroep Brandaen
381 Klipkruiper 1965 Zeeverkenners Sint Gabriel
382 1965 Zeeverkennersgroep Brandaen
383 1965 Dorus & Doortje Rijkers
384 Zeedraak 1966 Tiflo
384 Donau 1966 Scouting Bramzijger
384 Pinguin 1966 Scouting Dieren
385 Flim Flam 1966 Van Wassenaer Van Obdam
386 Namaqua 1966 Karel Doormangroep
387 Boreas 1966 Scouting M.K.W.J.
389 Treslong 1966 De Geuzen
390 1966 Mees Toxopeus Waterscouting
391 1966 Zuiderkruis
393 Bruinvis 1966 Ridder Boudewijngroep
398 Nordri 1966 Burgemeester van Haarengroep
399 Ostri 1966 Burgemeester van Haarengroep
400 Sudri 1966 Burgemeester van Haarengroep
401 Van Noordt 1966 Arrowegroep
402 1966 Van der Does Liethorpgroep
403 1966 Van der Does Liethorpgroep
404 1966 Van der Does Liethorpgroep
407 Zwaardvis 1966 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
408 Rood 1966 Scouting Den Hoorn
409 Blauw 1966 Scouting Den Hoorn
410 Osman 1966 Waterscouting St. Franciscus
411 1966 Scoutinggroep M.A. de Ruyter
412 1966 Sint Maartengroep
413 Rood 1966 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
414 1966 Dorus & Doortje Rijkers
415 Moby Dick 1966 Christofoor Zeeverkenners
419 Soepstengel 1966 Zeeverkenners Canisius
420 Trawant 1966 Nicolaasgroep
421 1966 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
422 Thor 1966 Zeeverkenners Sint Gabriel
423 Paddo 1966 Batavieren
424 nulla tenaci invia est via 1966 Zeeverkenners Sint Paulus
425 Ganymedus 1967 BIM Bakenessergroep
426 Eemgeus 1968 Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen
426 Vela 1967 Scouting Pocahontas
427 Westri 1967 Burgemeester van Haarengroep
428 Zuiderkruis 1967 Scouting Pocahontas
429 Jan Florisz 1967 De Geuzen
430 1967 Norvicus
432 1967 Scouting WIOL & Willem Barendsz
433 Nereus 1967 Waterscouting Musinga-Rijn
434 1967 Van der Does Liethorpgroep
435 Njord 1967 Livingstonegroep
436 Terror 1967 Zuiderkruis
437 Harmattan 1967 Radboudgroep
438 1967 Scouting Moordrecht
439 Ouwe Zeerob 1967 Greate Pier
440 De Fluessen 1992 Zwolsche Zeeverkenners
441 De Morra 1992 Zwolsche Zeeverkenners
442 De Potten 1989 Zwolsche Zeeverkenners
443 1967 Mees Toxopeus Waterscouting
444 1967 Stella Maris (Rotterdam)
445 Zeekoet 1967 Fridtjof Nansen 12
446 Coppelstock 1967 Scouting Bas 't Hart
447 Sirius 1967 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
448 Haai 1967 Scouting Bernisse
449 Resolution 1967 HWS Baron van Pallant
450 Roerdomp 1968 Dorus Rijkers Groep
452 1968 Scouting WIOL & Willem Barendsz
453 Kosmopoliet 1968 Waterscouting Dr. A.F. Philips
455 1968 Scouting Krommenie
457 Antares 1968 BIM Bakenessergroep
460 Zeemeeuw 1968 Scouting Dieren
461 1968 Andreas Zijlmans Groep
462 1968 Scoutinggroep M.A. de Ruyter
463 1968 Van Woesik
464 hè Nikè 1968 Paulus
465 Stormvogel 1968 Martin Gasmangroep
466 Kontiki 1968 Zeeverkenners Sint Gabriel
467 1968 Stella Maris (Rotterdam)
468 1968 Sint Maartengroep
470 Polaris 1968 Scouting Wapata
471 Zwaardvis 1968 Ridder Boudewijngroep
472 Terhorne 1968 Scouting Kon-Tiki
473 1968 Norvicus
474 1968 Scouting WIOL & Willem Barendsz
477 Visstick 1968 Oranje Blauw 17
478 Ottter 1968 Greate Pier
479 1968 Waigunga
480 Poseidon 1968 Kastanujo
481 Aeolus 1968 Kastanujo
482 Roger 1968 Vliegende Hollander
483 Waterslak 1968 De Standvogels
484 Hollandsdiep 1969 Scouting Driestromengroep
489 Galeos 1969 Marco Polo Waterscouts
490 Walgeus 1969 Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen
491 Zephyros 1969 De Bevers
492 Vliegende Hollander 1969 Doormangroep
493 1969 Tjerk Hiddes
494 Beluga 1969 Nannie van der Wiele
495 Jorn 1969 Zeeverkenners Canisius
497 1969 Particulier Bezit
498 1969 Dorus & Doortje Rijkers
499 Aiolos 1969 Sint Maartengroep
500 1969 Zeeverkennersgroep Brandaen
501 1969 Zeeverkennersgroep Brandaen
503 1969 Scouting Loevestein
504 Glaukos 1969 Jutters Willemsoord
506 Watersnip 1969 De Standvogels
508 Dromon 1969 Marco Polo Waterscouts
509 Nieuwe Geus 1969 Scouting de Ruyter (Rotterdam)
511 Barracuda 1969 Karel Doormangroep
513 Lambarene 1970 Albert Schweitzer groep
514 Haringvliet 1970 Scouting Driestromengroep
515 Paltzgeus 1970 Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen
516 Zeehond 1970 Scouting Dieren
517 1970 Van der Does Liethorpgroep
518 Freya 1970 Livingstonegroep
520 1970 Scoutinggroep M.A. de Ruyter
522 Damper 1970 Zeeverkenners Canisius
523 1970 Dorus & Doortje Rijkers
524 1970 Scouting Hildebrand
525 Timur 1970 Marco Polo Waterscouts
526 Rebel 1970 Batavieren
528 1970 Scouting Kwintsheul
529 1970 Andreas Zijlmans Groep
531 Nèrijïde 1970 Paulus
533 Boreas 1970 Katwijkse Zeeverkenners
534 onbekend 1970 Waigunga
535 Hermes 1970 Scoutinggroep Mercury
537 Potvis 1970 Ridder Boudewijngroep
538 Dolfijn 1970 Scouting Goedereede
539 1970 Killiaen van Rensselear II
544 Sagara Nandini 1970 Sagara Satrya's
545 Bacchus 1970 Scouting Triton
545 Jakarta 1970 Tjarda Hillegom
546 1970 Norvicus
546 Amphitritus 1970 Scouting Triton
547 Antajos 1971 Waterscouting Musinga-Rijn
548 Aegir 1971 Waterscouting Musinga-Rijn
549 1971 Scouting Erica
550 Walrus 1971 Katwijkse Zeeverkenners
551 Cornelis Dirksz 1971 De Geuzen
552 Albatros 1971 Hopman Ouwendijk Groep
553 1971 Scouting Flevo Zee
555 Cruquius 1971 Leeghwatergroep
556 De Ruyter 1971 Karel Doormangroep
557 1971 Watergeuzen
558 1971 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
559 Flying Cloud 1971 Nannie van der Wiele
560 Lailaps 1971 Paulus
561 Nautilus 1971 Scouting Sint Martinus
562 1971 Zeeverkennersgroep Brandaen
563 Oranje 1971 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
564 1971 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
565 IJzeren Vrijer 1971 Pampus Groep
566 Viking 1971 Pampus Groep
567 1971 Scouting Olav
568 Chamsin 1971 Radboudgroep
569 Calypso 1971 Scouting Bernisse
570 De With 1971 Prins Willem Zeeverkenners
571 Evertsen 1971 Prins Willem Zeeverkenners
572 1971 Jungle Pimpernel
573 1971 Scouting Elfregi Zaanstreek
574 1971 Lischgroep
575 De Grijze Leeuw 1971 Scouting Holendrecht
577 Willem Barendsz 1971 Lischgroep
578 Aligator 1971 Lischgroep
579 Taurus 1971 Lischgroep
580 1971 Particulier Bezit
582 1971 De Vikings
583 1971 Tjerk Hiddes
584 Geel 1971 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
585 Blue Lion 1971 Martin Gasmangroep
586 Steur 1971 Martin Gasmangroep
587 Vijfzevenentachtig 1971 St. Willibrordusgroep
588 Vijfachtentachtig 1971 St. Willibrordusgroep
589 1971 Van Woesik
590 1971 Van Woesik
591 Freya 1971 Scouting Sarto
592 Thor 1971 Scouting Sarto
594 Valréas 1971 Johan & Cornelis de Witt-Medo
596 1971 Watergeuzen
597 Baracuda 1971 Scouting Bernisse
598 1971 Niftarlake
599 1971 Norvicus
599 1971 Niftarlake
600 Zeearend 1971 Greate Pier
602 1972 Tjerk Hiddes
603 1972 Scouting Krommenie
604 Skadi 1972 Livingstonegroep
605 1972 Van der Does Liethorpgroep
606 Grönska 1972 Leif Erikson
607 Terra Nova 1972 Zuiderkruis
608 van Hoorne 1972 Scouting Bas 't Hart
609 1972 Scouting Maasland
611 Scouting Pieter Maritzgroep
614 Elburg 1972 Scouting Kon-Tiki
615 Turtle 1972 Hollandse Nachtegalen
616 Ugly Duck 1972 Hollandse Nachtegalen
617 Tinplater 1972 Hollandse Nachtegalen
618 1972 Scouting Elfregi Zaanstreek
619 Geen naam 1972 Particulier Bezit
626 1972 Scouting Montgomery
627 Marlon 1972 Scouting N.S. Rambonnet
628 Argo 1972 Scouting N.S. Rambonnet
629 Poolster 1972 Scouting Pocahontas
630 1972 Scouting Erskine
631 Endurance 1972 Zuiderkruis
632 C2H6O5 1972 Scouting Pocahontas
634 Orion 1972 Scouting Wapata
635 1972 Particulier Bezit
636 Loki 1972 Livingstonegroep
639 1973 Karel Doormangroep
641 Wiekah 1973 Scoutinggroep INKA
642 Argo 1973 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
643 Bounty 1973 Marco Polo Waterscouts
644 Poseidon 1973 Scouting Triton
645 Jackass 2 1973 Batavieren
646 Marlijn 1973 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
647 1973 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
648 1973 Hannie Schaft Groep
650 1973 Scouting Erica
651 Magnus 1973 Leif Erikson
652 Cay Noya 1 1973 Scouting Cay-Noya
653 Melmgeus 1973 Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen
654 Volkerak 1973 Scouting Driestromengroep
655 1973 PéPé Groep Loosduinen
656 Waalreus 1973 Scouting Sint Martinus
657 1973 Admiralen Groep
658 Lady Margaret 1973 Scoutinggroep Macdonald
661 Ran 1973 Livingstonegroep
662 Haai 1973 Oranje Blauw 17
663 1973 Scouting Flevo Zee
664 1973 Scouting Flevo Zee
665 1973 Scouting Olav
666 Hymir 1973 Dunnewold & Hendrick de Keyser
667 Orca 1973 Oranje Blauw 17
668 Semarang 1973 Tjarda Hillegom
670 Sukabumi 1974 Tjarda Hillegom
670 Electra 1974 Waterscouting Dr. A.F. Philips
671 Surabaya 1974 Tjarda Hillegom
672 Sus Antigoon 1974 Oude Tip
673 Cay Noya 2 1974 Scouting Cay-Noya
674 Johnny Walker 1974 Lodewijksgroep
675 White Horse 1974 Lodewijksgroep
677 Potvis 1974 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
678 1974 Willem de Zwijger (Delft)
678 Manta 1974 Scouting Bernisse
680 Trireme 1974 Marco Polo Waterscouts
682 1974 Scouting Tibrag
683 1974 Zeeverkennersgroep Brandaen
684 Wouter Cieraadsz 1974 De Geuzen
685 1974 Scouting Erica
686 1974 Tjarda Sassenheim
687 Sea-Star 1974 Zeeverkenners Canisius
688 Hert 1974 Zeeverkenners Canisius
689 1974 Katwijkse Zeeverkenners
690 Groen 1974 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
691 Bruin 1974 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
693 Voorwijk 1974 Scouting Sea Lions
694 1974 Scouting Flevo Zee
695 1974 Scouting Elfregi Zaanstreek
696 Hompelvoet 1974 Grevelingengroep
697 Kihoro 1974 Jacob Valcke Groep
698 Kapt. vd Decken 1974 Doormangroep
699 Padua 1974 Jacob Valcke Groep
700 Archipel 1974 Grevelingengroep
701 Zeehavik 1974 Fridtjof Nansen 12
702 Prins Alexander 1974 Scouting Wilhelmina
703 Prins Frederik 1974 Scouting Wilhelmina
704 TONO 1974 Scouting Wilhelmina
705 1974 Albert Schweitzergroep
706 1974 Albert Schweitzergroep
707 Nincompoop 1974 Hollandse Nachtegalen
709 Kontiki 1974 Thor Heyerdahl
710 Ra 1986 Thor Heyerdahl
711 Balder 1986 Thor Heyerdahl
712 Apollo 1986 Thor Heyerdahl
713 Osiris 1974 Thor Heyerdahl
714 Pampero 1974 Radboudgroep
715 1974 Albert Schweitzer groep
716 1974 Albert Schweitzer groep
717 Stella 1974 Scouting Driestromengroep
719 1974 Particulier Bezit
720 1974 Particulier Bezit
735 1974 Jan van Galen
737 Zeehond 1975 John Mott
738 Pingvogel 1975 Scouting Sint Martinus
739 Aeolus 1975 Scouting Olav
740 1975 Scouting Olav
741 Kloske 1975 Scouting Orion
742 1975 Willem de Zwijger (Delft)
743 Blauw 1975 Vaandrig Peetoom Vendel
744 Rood 1975 Vaandrig Peetoom Vendel
746 1975 Jan van Galen
747 Aphrodite 1975 Kastanujo
748 Odin 1975 Leif Erikson
749 Narfi 1975 Leif Erikson
750 1975 Johan & Cornelis de Witt-Medo
751 Geen naam 1975 Zeeverkennersgroep Sint Joris
752 1975 Albert Schweitzergroep
753 1975 De Terwindtvaarders
754 1975 De Terwindtvaarders
755 1975 Van der Does Liethorpgroep
756 Castor 1975 BIM Bakenessergroep
757 Hellegat 1975 Scouting Driestromengroep
758 Coppelstock 1975 De Geuzen
760 Ballentines 1975 Lodewijksgroep
761 Old Smuggler 1975 Lodewijksgroep
762 Sjorover 1975 De Vikings
763 Utoy 1975 De Vikings
764 Nieuwe Merwede 1975 Scouting Driestromengroep
765 Pollux 1975 BIM Bakenessergroep
766 Knierts 1975 Willem de Zwijger Groep III
767 Ieperom 1975 Willem de Zwijger Groep III
768 Ielgoes 1975 Willem de Zwijger Groep III
769 Botkol 1975 Willem de Zwijger Groep III
770 Ikstern 1975 Willem de Zwijger Groep III
772 Tjerk Hiddes 1975 Karel Doorman groep
774 1975 Waterscouting Victorie
775 1975 Mees Toxopeus Waterscouting
776 Geep 1975 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
777 Flint 1975 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
779 Boeibonker 1975 Zeeverkenners Sint Gabriel
780 1975 Watergeuzen
783 Woestduijn 1975 Scoutinggroep Frans Naerebout
785 1975 Scouting Maasland
786 1975 Van der Does Liethorpgroep
787 1975 Van der Does Liethorpgroep
788 Coppelstock 1975 Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
789 Revival 1976 Scouting Hank
790 Zeerob 1976 Stella Maris Waterscouting
791 Stern 1976 Stella Maris Waterscouting
792 1976 Stella Maris (Rotterdam)
793 De Terwindtvaarders
794 Ino 1976 Kastanujo
795 Ariadne 1976 Scouting N.S. Rambonnet
796 Flevo 1976 Scouting N.S. Rambonnet
797 Antares 1976 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
798 Dorado 1976 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
799 Willem Lumey 1976 De Geuzen
800 1976 Katwijkse Zeeverkenners
801 Achtéén 1976 St. Willibrordusgroep
802 Achttwee 1976 St. Willibrordusgroep
803 Amazone 1976 Scouting Pius XII
804 Colorado 1976 Scouting Pius XII
805 Antaris 1976 Het Zuiderkruis
806 Virgo 1976 Het Zuiderkruis
807 van Almonde 1976 Scouting Bas 't Hart
808 Argo 1976 Leif Erikson
808 Rolla 1976 Het Zuiderkruis
809 Boekanier 1976 Martin Gasmangroep
810 Calypso 1976 Waterscouting Miguel Pro
811 1976 Scoutinggroep M.A. de Ruyter
812 1976 Dorus & Doortje Rijkers
814 Bever 1976 Scoutcentrum Harderhaven
818 Groen 1976 Vaandrig Peetoom Vendel
819 Oranje 1976 Vaandrig Peetoom Vendel
820 Orka Nautilus Zutphen
821 De Ruiter 1976 Jan Pieterszoon Coengroep
822 Tromp 1976 Jan Pieterszoon Coengroep
823 Cay Noya 3 1976 Scouting Cay-Noya
824 Jasper Leijnsz 1976 De Geuzen
827 1976 Zeeverkennersgroep Brandaen
828 Den Salamander 1976 Scouting de Ruyter (Rotterdam)
829 Boisot 1976 De Geuzen
832 Sterk Staaltje 1976 Van Wassenaer Van Obdam
833 Tonijn 1976 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
834 Close to the Edge 1976 Hollandse Nachtegalen
835 Het Briesje 1976 Terra Nova Wacht
836 Isis 1976 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
837 1976 Waterscouting Matthijs Heldt Groep
839 Zwarte Valk 1976 Pampus Groep
840 Haai 1976 Pampus Groep
841 Barracuda 1976 Pampus Groep
842 Geen naam 1976 Zeeverkennersgroep Sint Joris
843 Geen naam 1976 Zeeverkennersgroep Sint Joris
844 Dolfijn 1976 Willem de Zwijger
845 Van Speijk 1976 Karel Doorman groep
846 1976 Scouting Maasland
847 1976 Scouting Maasland
850 Blizzard 1976 Radboudgroep
851 Chinook 1976 Radboudgroep
853 1976 Scouting Olav
854 Nike 1976 Scouting Olav
855 1976 Scouting Olav
856 Otter 1977 Scoutcentrum Harderhaven
858 Avis Marinus 1977 Belletable Stella Maris
859 Zilvermeeuw 1977 Stella Maris Waterscouting
860 Lijnden 1977 Leeghwatergroep
861 1977 Tjerk Hiddes
862 1977 Niet meer in gebruik
863 1977 Niet meer in gebruik
864 Tjillinkie 1977 Willem de Zwijger Groep III
866 Cay Noya 4 1977 Scouting Cay-Noya
867 Nairana 1977 Scouting Cay-Noya
871 Leeghwater 1977 Leeghwatergroep
872 1977 Tjarda Sassenheim
872 Zeehond 1977 Tiflo
873 Atlanta 1977 Waterscouting Musinga-Rijn
874 IJsvogel 1977 Scouting Dieren
875 Alk 1977 De Wâldswalkers
879 1977 Scouting Kwintsheul
880 Linge 1977 Gorinchemse Zeeverkenners
881 1977 Scouting Hank
882 Inopa 1977 Scouting Hank
883 Kolga 1977 Scouting Hank
884 De Brekken 1977 Zwolsche Zeeverkenners
886 Scharrebier 1977 Scouting Wartburg
889 1977 Admiralen Groep
890 1977 Admiralen Groep
891 1977 Scoutinggroep M.A. de Ruyter
892 Eendracht 1978 Olivier van Noortgroep II
893 Kaaiman 1978 Scouting Goedereede
894 Bruinvis 1978 Scouting Goedereede
895 Bever 1978 Scouting Goedereede
897 Stealin 1978 Dunnewold & Hendrick de Keyser
898 Kaag 1978 Scouting Kon-Tiki
899 Giethoorn 1978 Scouting Kon-Tiki
900 1978 Scoutcentrum Harderhaven
902 1978 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
903 1978 Klaas Toxopeus Zeeverkenners
904 Zeearend 1978 Hopman Ouwendijk Groep
905 1978 Scouting Olav
906 1978 Scouting Olav
907 1978 Scouting Olav
908 1978 Albert Schweitzer groep
909 1978 Albert Schweitzergroep
910 Horizon 1978 Doormangroep
911 Mauritius 1978 Olivier van Noortgroep II
912 Skeidar 1978 Leif Erikson
914 D'ollu 1978 Nicolaasgroep
915 Bezol 1978 Klimopgroep
916 Scouting Pieter Maritzgroep
917 Tasman 1978 Arrowegroep
921 Dolfijn 1978 Scouting Wesselgroep
922 Orka 1978 Scouting Wesselgroep
923 Bever 1978 Scouting Dieren
925 ZVC 1978 Zeeverkenners Canisius
926 1978 Tjarda Sassenheim
927 Sniegoes 1978 Willem de Zwijgergroep III
928 Pookske 1978 Willem de Zwijgergroep III
929 Kim 1978 Waterscouting Beatrix
930 1978 Scouting Maasland
931 Buachaille nan Eilean 1978 Scoutinggroep Macdonald
933 Waterrat 1978 De Standvogels
934 Orca 1978 Tiflo
935 Sagara Anak 1978 Sagara Satrya's
936 Geen naam 1978 Zeeverkennersgroep Sint Joris
937 Maru Mokee 1978 Satoko Kitahara
938 Van Amstel 1978 Karel Doorman groep
940 Vrijheid 1978 Scouting De Trappers
941 Atlas 1978 Scouting De Trappers
942 Roar 1978 De Vikings
943 Bûtser 1978 Scouting Orion
944 Red Hackle 1978 Lodewijksgroep
945 Glenfiddich 1978 Lodewijksgroep
946 1978 Albert Schweitzergroep
948 Midas 1978 Scoutinggroep Mercury
949 Claudius 1978 Waterscouting Musinga-Rijn
950 Fivel 1978 Scouting Fivelgroep-Eemsmond
951 Alexander de Stappers 1978 De Waterwolven
952 Morgan 1978 Oude Tip
953 Rowan 1978 Scoutcentrum Harderhaven
954 Particulier Bezit
955 Scout 1978 Scoutcentrum Harderhaven
957 1979 Scouting WIOL & Willem Barendsz
958 1979 Scouting Flevo Zee
960 Auster Katwijkse Zeeverkenners
961 Azimut Scouting Wapata
962 Albatros De Wâldswalkers
963 Sirius 1979 BIM Bakenessergroep
964 Tennessee 1979 Scouting Pius XII
965 Maru Goban Satoko Kitahara
966 Kakageus 1979 Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen
967 Amphitrite 1979 Olivier van Noortgroep II
968 Bultrug Katwijkse Zeeverkenners
969 Zeeleeuw Abel Tasman
970 Dieze Scouting Cuijk
971 Stormvogel Scouting Cuijk
972 Bakvis 1978 Ridder Boudewijngroep
973 George 1979 Vliegende Hollander
974 Samoem 1976 Radboudgroep
975 Borah 1976 Radboudgroep
976 Zeekoe Tiflo
977 Admiralen Groep
979 Pluton Scheldezwervers
982 Boreas Scheldezwervers
983 Pinta Scheldezwervers
984 Turgo Jacob Valcke Groep
985 1977 Scouting De Lier
987 Pallas 1973 Waterscouting Musinga-Rijn
988 Medusa 1977 Waterscouting Musinga-Rijn
989 Zenith Scouting Wapata
990 Nadir Scouting Wapata
991 Horizon Scouting Wapata
992 Octopus Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
993 Nansen Arrowegroep
994 Waterwolf 1979 Leeghwatergroep
995 Rana 1979 Scouting Hank
996 Kortenaer 1979 Prins Willem Zeeverkenners
997 Nereus Jutters Willemsoord
998 Protheus Jutters Willemsoord
1000 Loods Scoutcentrum Harderhaven
1001 Treslong Scouting Bas 't Hart
1002 Orion 1979 Scoutinggroep Aquarius
1003 Chas Qui 1979 Particulier
1004 Robben 1979 Johan & Cornelis de Witt-Medo
1005 Tjarda Sassenheim
1006 Tijgerhaai 1979 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1007 Hubertus Brandaan
1009 Aphrodite Scouting Cuijk
1010 Aalscholver Scouting Cuijk
1011 1980 Scouting Sloterplas
1012 Bootje Blauw 1980 Mgr. De la Geneste
1013 Albert Schweitzergroep
1014 Aphrodite 1980 Waterscouting Musinga-Rijn
1015 Titus 1980 Titus Brandsma
1016 Bruinvis Katwijkse Zeeverkenners
1017 Vega Zuiderkruis
1018 1980 Killiaen van Rensselear II
1019 Andreas Zijlmans Groep
1020 Haai Abel Tasman
1021 Zeehond Abel Tasman
1022 Banknote Hollandse Nachtegalen
1023 Angel Waterscouting St. Franciscus
1024 Van Nes Karel Doorman groep
1025 Arkansas 1980 Scouting Pius XII
1026 Cay Noya 5 1980 Scouting Cay-Noya
1027 Groen Scouting Den Hoorn
1028 Sjikwa Movo Groep
1029 Oranje Scouting Den Hoorn
1030 Cumulus S.B.N. Doormangroep
1031 Aeolus Jacob Valcke Groep
1032 Yokohama Satoko Kitahara
1033 Apollo 1980 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
1034 Ossehoek Grevelingengroep
1035 Sonoy Scouting Bas 't Hart
1036 Tanatos 1980 Paulus
1037 Hubertus Brandaan
1039 Phoenix 1981 BIM Bakenessergroep
1040 Skoansje Scouting Orion
1041 Adriaan van Bergen Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
1042 Dolhain De Geuzen
1043 Scouting Cuijk
1044 Dommel Scouting Cuijk
1045 Scouting Cuijk
1046 Halvar 1981 Scouting Sint Martinus
1048 Orca 1984 De Vundelaar
1049 Sharky Tjarda Sassenheim
1050 Zeerob Katwijkse Zeeverkenners
1051 Inktvis Katwijkse Zeeverkenners
1052 Watergeuzen
1053 1981 Scouting Baracuda
1054 Gemini 1981 BIM Bakenessergroep
1055 Hubertus Brandaan
1056 1981 Killiaen van Rensselear II
1057 1981 Scouting Flevo Zee
1058 The Whale 1982 Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS
1060 Stern 1982 Hopman Ouwendijk Groep
1061 Argo Jacob Valcke Groep
1062 Onbekend Van der Does Liethorpgroep
1063 Onbekend Van der Does Liethorpgroep
1064 Bakwa Movo Groep
1065 Zeehond 1982 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1066 Dolfijn Katwijkse Zeeverkenners
1067 Watervlo De Standvogels
1068 Radboud 1982 Titus Brandsma
1069 Aeolus 1982 Livingstonegroep
1070 Zeearend Abel Tasman
1071 1982 Cornelis Lely groep
1073 Scouting Cuijk
1076 Pegasus De Watergeuzen-St. Willibrordus
1077 De 7 Provinciën Doormangroep
1078 Nelson 1982 Waterscouting Miguel Pro
1079 Rog 1981 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
1080 Willem de Zwijger (Delft)
1082 Spooky Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1083 Triton Scheldezwervers
1084 Reiger Scheldezwervers
1085 Santa Scheldezwervers
1086 Branding 1982 Norbert van Gennep
1087 Krammer Scouting Driestromengroep
1089 Fram Zuiderkruis
1091 Skilla 1983 Waterscouting Musinga-Rijn
1092 Hakkebiter Scouting Orion
1093 De Watergeuzen-St. Willibrordus
1094 Snip Znad Kreek Groep
1095 Lelie 1983 Titus Brandsma
1096 Beluga Willem de Zwijger
1097 Onbekend Dorus Rijkers Groep
1098 Perseus 1982 Scoutinggroep Aquarius
1099 Cornelis Lely groep
1101 Hubertus Brandaan
1102 Mistral 1982 S.B.N. Doormangroep
1103 Hudson 1983 Waterscouting Miguel Pro
1104 Wilde Vaart 1983 Waterscouting Miguel Pro
1105 Beluga 1983 Karel Doormangroep
1106 Admiralen Groep
1107 Admiralen Groep
1108 Scouting Pieter Maritzgroep
1109 Hydra 1980 Waterscouting Musinga-Rijn
1111 Geen naam 1982 Zeeverkennersgroep Sint Joris
1115 Speedy Nautilus Zutphen
1118 Fuut Znad Kreek Groep
1119 Lophius Jacob Valcke Groep
1125 Aeneas 1983 Scouting De Trappers
1126 Aphrodite 1983 Scouting De Trappers
1127 Achilles 1983 Scouting De Trappers
1128 Zeeleeuw 1983 Scouting Nautilus (Delft)
1129 Zwaardvis 1983 Scouting Nautilus (Delft)
1130 Vikingen 1984 Waterscouting Miguel Pro
1131 Zephyrus 1984 Scouting Anna Paulowna
1132 Tornado 1984 Waterscouting Jan van Gent
1136 1984 Scouting Flevo Zee
1137 Poelslak Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1138 Shark Waterscouting St. Franciscus
1139 Lumey Scouting Bas 't Hart
1141 Najade Kastanujo
1142 Typhoon Cornelis Tromp Groep
1143 Wervelwind Cornelis Tromp Groep
1144 1984 Killiaen van Rensselear II
1145 Albatros Admiraal de Ruyter
1146 SL Waterscouting Beatrix
1147 Zeehond 1980 Scouting Wesselgroep
1149 Poseidon Paul Kruger groep
1151 IJsvogel 1985 Hopman Ouwendijk Groep
1152 Zuijderburg Scoutinggroep Frans Naerebout
1153 Santa Maria Doormangroep
1154 1985 Cornelis Lely groep
1155 Blue Solea Lutemgroep
1156 Belletable Stella Maris
1157 Scouting Maasland
1158 Knut De Vikings
1159 Sensur De Vikings
1160 1985 Jan Wandelaar
1161 1985 Jan Wandelaar
1162 1985 Jan Wandelaar
1163 Discovery Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1164 Jerome Tseraerts Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
1165 Beagle HWS Baron van Pallant
1167 De Watergeuzen-St. Willibrordus
1171 Colorado 1986 Scouting Bramzijger
1172 Tigris 1986 Scouting Bramzijger
1173 Zuiderzee 1986 Robert Baden-Powell
1174 Otter 1985 Scouting Dieren
1175 1985 Scouting De Eempad
1176 Onbekend Lischgroep
1177 Pelias 1986 Waterscouting Musinga-Rijn
1178 Dionysus 1986 Waterscouting Musinga-Rijn
1179 Scouting Maasland
1180 Discovery Zuiderkruis
1181 Scott 1987 Arrowegroep
1182 4 Ever Young Van Wassenaer Van Obdam
1183 Pierce Vliegende Hollander
1184 Dirk Duivelsz 1987 De Geuzen
1185 Cees Simonsz 1987 De Geuzen
1186 Prins Floris Scouting Wilhelmina
1187 Mercurius 1987 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
1188 Noordzee 1987 Robert Baden-Powell
1189 Pegasus Paul Kruger groep
1190 Dondervogel 1987 Scouting '63
1192 Sagara Kanta 1987 Sagara Satrya's
1193 Catsrack Scoutinggroep Frans Naerebout
1194 Ple4 Znad Kreek Groep
1195 St. Annabaai Scoutinggroep Frans Naerebout
1196 Naakteyler Belletable Stella Maris
1197 Bries Cornelis Tromp Groep
1198 Passaat Cornelis Tromp Groep
1199 Narwal 1987 De Vundelaar
1200 Zeerob Greate Pier
1205 Zwartkegelbarbeelen 1980 Belletable Stella Maris
1206 Nil Volentibus Ardum 1981 Belletable Stella Maris
1207 Dwars in den Weg 1987 Scouting Nederland
1209 1987 Cornelis Lely groep
1210 1987 Cornelis Lely groep
1211 Baroesh 1988 Klimopgroep
1212 Bootje Bruin 1988 Zeilschool Scouting Nederland
1213 Schottegat Scoutinggroep Frans Naerebout
1214 Waaigat Scoutinggroep Frans Naerebout
1215 Oostzee 1988 Robert Baden-Powell
1216 De Terwindtvaarders
1217 Butskop Katwijkse Zeeverkenners
1218 Edward Teach 1988 Scouting Vita Nova
1219 Fiery Cross 1988 Nannie van der Wiele
1220 De Stille kracht 1987 Terra Nova Wacht
1221 Typhoon 1988 Waterscouting Jan van Gent
1222 Titanic Shawano's
1224 1988 Jan Wandelaar
1225 Witch of the Wave 1988 Nannie van der Wiele
1226 Duco van Martena Groep
1227 Duco van Martena Groep
1228 Sailfin 1987 S.B.N. Doormangroep
1229 Liberty 1987 S.B.N. Doormangroep
1230 Byrd 1988 Arrowegroep
1231 Tukwa Movo Groep
1232 Boreas 1989 Scouting Anna Paulowna
1233 Eurus 1989 Scouting Anna Paulowna
1234 Challenge 1989 Scouting Anna Paulowna
1235 Bloody Mary 1989 Scouting Vita Nova
1236 Rochus Meeusz Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
1237 Koraalduivel Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1238 Fearless Lischgroep
1239 1989 Scouting WIOL & Willem Barendsz
1240 Boreas 1989 Waterscouting Musinga-Rijn
1241 Noormannen 1988 Waterscouting Miguel Pro
1243 Jan van Gent Admiraal de Ruyter
1244 Octopus 1989 Waterscouting Miguel Pro
1245 Clupea 1990 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
1246 Glenkin Scouting Boxmeer
1246 Paraficini di Capelli Belletable Stella Maris
1247 1989 Jan Wandelaar
1249 Nautilus Zuiderkruis
1251 De Ruyter Doormangroep
1255 Homerus 1990 Waterscouting Musinga-Rijn
1256 1989 Scouting Flevo Zee
1257 Blue nose Bestevaer Zeeverkenners
1258 Witch of the Wave Bestevaer Zeeverkenners
1259 Twaalfnegenenvijftig 1990 Klimopgroep
1261 1989 Cornelis Lely groep
1262 Prins Bernard Scouting Wilhelmina
1263 Cabeliau De Geuzen
1264 Noordkaper 1991 De Vundelaar
1265 St. Franciscus
1266 Waterscouting Victorie
1267 Barolo 1991 Johan & Cornelis de Witt-Medo
1268 Mitules Lutemgroep
1269 Ventum 1991 Waterscouting Musinga-Rijn
1301 Zeus Scouting Olav
1303 Alcatraz Belletable Stella Maris
1304 Scouting Loevestein
1305 Jacob Simonsz de Rijck Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen
1306 Voorland Scoutinggroep Frans Naerebout
1307 Stern Znad Kreek Groep
1310 Scouting Altena Groep
1311 Scouting Altena Groep
1312 Blauwe Haai 1990 Tiflo
1313 Onbekend Wetrogroep
1314 Wanhoop Shawano's
1317 Dolfijn 1992 Tiflo
1318 Argonaut 1992 Waterscouting Dr. A.F. Philips
1320 Paars Scouting Den Hoorn
1321 Stern Admiraal de Ruyter
1323 Orisandt Scoutinggroep Frans Naerebout
1324 Xantos Jacob Valcke Groep
1328 Manta Oranje Blauw 17
1329 Crisis Shawano's
1331 Bruinvis 1992 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1332 Schelvis 1992 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1333 Nestor Scouting Triton
1334 Charon 1985 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
1338 Luna De Vikings
1339 Stormvogel Scouting '63
1340 Regenvogel Scouting '63
1341 De Eend 1993 De Wâldswalkers
1342 Zeerob Abel Tasman
1343 Walrus Abel Tasman
1344 1989 Hannie Schaft Groep
1345 Wilde Golf Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1346 Jack Rackham 1994 Scouting Vita Nova
1347 De Hurricane 1989 Terra Nova Wacht
1349 Onbekend PéPé Groep Loosduinen
1350 Onbekend Scouting Kwintsheul
1351 Westzee 1993 Robert Baden-Powell
1352 Polyfemos 1995 De Watergeuzen-St. Willibrordus
1353 Onbekend Wetrogroep
1355 Sirius Scouting Pocahontas
1356 1989 Jan Wandelaar
1357 Albert Schweitzergroep
1358 Dertienachtenvijftig St. Willibrordusgroep
1359 Dolfijn 1993 De Cranenborghgroep
1361 Storm 1993 Cornelis Tromp Groep
1362 Henk Bruntgroep
1364 Aegir Scouting Hank
1365 Vreeswijk Scouting Sea Lions
1366 Halfweg 1995 Leeghwatergroep
1373 Ventus Jacob Valcke Groep
1374 St. Franciscus
1375 Hydra Jutters Willemsoord
1376 Sparos Jutters Willemsoord
1377 Dockwise Zeekadetkorps Nederland
1378 Batavia Doormangroep
1379 Orka 1981 De Cranenborghgroep
1380 Gnatidos Jutters Willemsoord
1381 Mocka Tasmania
1383 Zwarte Bever Paula Geertsgroep (Hoofddorp)
1384 Jan Haringsz De Geuzen
1385 Henk Bruntgroep
1386 Geel 1996 Vaandrig Peetoom Vendel
1387 Zwart 1996 Vaandrig Peetoom Vendel
1388 Joris 1997 Waterscouting Dr. A.F. Philips
1391 Poseidon 1997 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
1393 Sneeuwvogel Scouting '63
1394 Eagle Waterscouting St. Franciscus
1395 Bootje Zwart 1994 Zeilschool Scouting Nederland
1396 Onbekend Van der Does Liethorpgroep
1397 Vistic Waterscouting Beatrix
1403 Charybdis Oude Tip
1404 Ipse Dixit Belletable Stella Maris
1405 Bootje Groen 1995 Zeilschool Scouting Nederland
1406 Toyana Satoko Kitahara
1408 Zandhaai 1996 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1409 oude Walvis 1960 De Cranenborghgroep
1410 Onbekend Wetrogroep
1412 Orkan Scheldezwervers
1413 Paus Pius X (Mark Twain)
1414 Scouting Willemstad
1415 Scouting Willemstad
1416 Scouting Willemstad
1417 1997 Scouting Willemstad
1418 Scouting Willemstad
1419 Scouting Willemstad
1420 Wit 1997 Vaandrig Peetoom Vendel
1421 Dwarsligger 1997 Klimopgroep
1424 Heek 1998 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
1425 Cay Noya 6 1999 Scouting Cay-Noya
1429 Esta 1998 Scoutcentrum Harderhaven
1430 Bever Dorus Rijkers Groep
1431 1997 Willem de Zwijger (Delft)
1432 Kortenaer 1997 Karel Doormangroep
1433 Pegasus 1997 Christofoor Zeeverkenners
1435 Mee Dee 1997 Shawano's
1436 Bandung 1998 Tjarda Hillegom
1438 Alk Admiraal de Ruyter
1439 Stormvogel Admiraal de Ruyter
1440 Zeeverkennersgroep Brandaen
1441 Padde De IJsselgroep
1442 Hajo De IJsselgroep
1443 Murene Scouting Vita Nova
1444 Bootje Rood 1999 Zeilschool Scouting Nederland
1445 Zeeverkennersgroep Brandaen
1446 Zeeverkennersgroep Brandaen
1447 Orkaanvogel Scouting '63
1449 Geen naam 1999 Tjarda Warmond
1450 geen naam 1997 Tjarda Warmond
1451 Vijfhuizen 1999 Leeghwatergroep
1453 Mistral 1999 Waterscouting Jan van Gent
1454 Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS
1455 Euros 1972 De Bevers
1460 Bootje Blauw 2000 Zeilschool Scouting Nederland
1462 Donar Scouting Sarto
1463 IJsvogel Scouting '63
1464 TNT Batavieren
1465 Nautilus 2000 Scoutinggroep Cornelis de Houtman
1469 Bruinvis 1999 De Cranenborghgroep
1470 Veertienzeventig 2000 St. Willibrordusgroep
1471 2000 Willem de Zwijger (Delft)
1472 Albatros Dorus Rijkers Groep
1473 Sagara Prya 2000 Sagara Satrya's
1475 Cardium Lutemgroep
1476 Scorpius 2001 BIM Bakenessergroep
1478 Zeus 2001 Scouting Triton
1479 Scouting Sloterplas
1480 Hannie Schaft Groep
1481 Hannie Schaft Groep
1482 Hannie Schaft Groep
1483 Aurora Zuiderkruis
1484 Mango Tjetney Belletable Stella Maris
1485 2001 Norvicus
1486 Sayonara Satoko Kitahara
1487 Morning Light 2002 Nannie van der Wiele
1488 Paus Pius X (Mark Twain)
1490 Nuphar 2002 Phileretmai
1491 Passaat 2002 Waterscouting Jan van Gent
1492 IJ van Columbus Scouting Wartburg
1493 Samoen De IJsselgroep
1493 Hades 2003 Scouting Triton
1494 Shamal De IJsselgroep
1495 Sirocco De IJsselgroep
1496 Suahili De IJsselgroep
1497 Olivier 2000 Waterscouting Dr. A.F. Philips
1499 Kortenaer 2003 Jan Pieterszoon Coengroep
1501 Loki Scouting Sarto
1502 Griet 2003 Prins Bernhardgroep Vreeswijk
1503 Orca Katwijkse Zeeverkenners
1504 Zephyrus Katwijkse Zeeverkenners
1505 Eurus 2003 Katwijkse Zeeverkenners
1506 2004 Katwijkse Zeeverkenners
1507 Amaaf Nicolaasgroep
1508 2003 Jan van Galen
1509 2003 Jan van Galen
1510 Bootje Geel Zeilschool Scouting Nederland
1511 Poseidon 2003 Scouting Olav
1512 Duvel 2003 Norbert van Gennep
1514 Sean 2003 Vliegende Hollander
1515 Timothy 2003 Vliegende Hollander
1516 Walvis 2003 De Cranenborghgroep
1518 2003 Zeeverkennersgroep Brandaen
1519 2003 Zeeverkennersgroep Brandaen
1523 Raasdorp 2003 Leeghwatergroep
1524 Amfielissa 2004 Paulus
1525 Rood 2004 Scouting Marco Polo (Alkmaar)
1527 2004 Norvicus
1529 Poseidon 2004 Olivier van Noortgroep II
1530 Typhon 2004 Scheldezwervers
1531 AEOLOS 2004 Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
1536 Bultrug 2005 Katwijkse Zeeverkenners
1537 2005 Katwijkse Zeeverkenners
1538 Wiebe D 2004 Scouting Nautilus (Delft)
1539 2005 Katwijkse Zeeverkenners
1543 Witte Haai 2004 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1544 2004 Zeeverkennersgroep Karel Doorman
1545 Artemis 2004 Scouting De Trappers
1546 Aeolus 2004 Scouting De Trappers
1551 Els 2005 Leeghwatergroep
1553 Ferro Nova 2005 Sint Maartengroep
1565 De Kring 2006 Calandtroep
1575 Voortvarend 2006 De Wâldswalkers
1578 Sonoy 2006 Spaarnegeuzen
1627 Moana Albert Schweitzer groep
1639 lyra 2011 Scoutinggroep Aquarius
1652 Seabiscuit 2011 De Hollandsche Nachtegalen
1684 2011 Scouting Kwintsheul
1687 2011 Willen de Zwijger (Delft)
1739 2016 Willem de Zwijger (Delft)
1759 Banyuwangi 2018 Tjarda Hillegom
1771 Pegasus 1978 Scoutinggroep Aquarius
1772 cepheus 1986 Scoutinggroep Aquarius
1995 Bootje Paars 1995 Zeilschool Scouting Nederland
2085 Orpheus 1989 Scouting Triton
2834 Iene Miene Willem de Zwijger
4015 The Shark 1992 Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS

Juniorvletten[bewerken]

Zeilnummer Naam Bouwjaar Scoutinggroep
7 Scouting Kon-Tiki
8 Watergeuzen
9 Albatros Scouting Anna Paulowna
10 Jan van Gent Scouting Anna Paulowna
13 N.S. Rambonnet
14 Mars N.S. Rambonnet
20 Vlieg Waterscouting Miguel Pro
20 Pelikaan Scouting Anna Paulowna
21 Mug Waterscouting Miguel Pro
23 Duikelaar Scouting Anna Paulowna
24 Kiekendief Scouting Anna Paulowna
25 Tor Waterscouting Miguel Pro
26 Mier Waterscouting Miguel Pro
27 Bij Waterscouting Miguel Pro
28 Cygnus 1993 Scoutinggroep Aquarius
30 Scouting Kon-Tiki
32 Scouting Kon-Tiki
38 Scouting M.K.W.J.
39 Scouting M.K.W.J.

Lelieschouwen[bewerken]

Zeilnummer Naam Bouwjaar Scoutinggroep
1 Slamat 1949 Niet meer in gebruik
2 Willem Barendsz 1949 Particulier bezit
3 1949 Niet meer in gebruik
4 1949 Particulier bezit
5 Stormvogel 1949 Niet meer in gebruik
6 Van der Heijden 1949 Spaarnegeuzen (Heemstede)
7 Krakatau 1949 Particulier bezit
8 Fram 1949 Livingstonegroep
9 Onbekend 1949 Particulier bezit
10 Onbekend 1949 Scouting Victorie (Heiloo)
11 Jern Freya 1950 Leif Erikson (Voorschoten)
12 Boreas 1950 Waterscoutinggroep de Bevers (Lettelbert)
13 Tarrakan 1950 Scouting Olav (Naarden) (afgeschreven na brand)
14x Ruifelear De Katwijkse Zeeverkenners
14 Nienke 1950 Tjarda Sassenheim
15 Java 1950 Tjarda Hillegom
15x Brouwers Aghte De Katwijkse Zeeverkenners
16 Aeolus 1950 De Katwijkse Zeeverkenners
19 Snip 1950 De Katwijkse Zeeverkenners
21 Charon 1950 Tjarda Sassenheim
22 1950 Jan van Galen (Leiden)
23 Vooruitgang 1950 Cranenborghgroep (Bleiswijk)
25 1950 verkocht aan particulier
27 Notos 1950 Waterscoutinggroep de Bevers (Lettelbert)
28 1950 Scouting Wapata Ter Aar
29 1950 Verkocht aan particulier
30 Treslong 1950 Spaarnegeuzen
30 Loch Fyne Scouting Boxmeer
38 Marga 1954 Waterscouting Dr. A.F. Philips (Eindhoven)
39 De Luwte 1959 Cornelis Tromp groep (Rotterdam)
44 Albatros 1961 Scouting De Paauw (Wassenaar)
45 Stormzwaluw 1961 Scouting De Paauw (Wassenaar)
46 Zeemeeuw 1961 Stella Maris (Rotterdam)
47 Spuit 11 1961 Scouting Nautilus (Delft)
48 Andromeda 1961 BIM-bakennessergroep (Haarlem)
50 Coppelstock 1961 Spaarnegeuzen
51 De Ruyter 1961 Prins Willem (Haarlem)
52 De Tromp 1961 Prins Willem (Haarlem)
53 Aldebaron 1969 BIM-bakennessergroep (Haarlem)
56 Bullenbaai Scouting Delta
60 Cassiopeia 1978 BIM-bakennessergroep (Haarlem)
61 De Callenburgh 1978 Prins Willem (Haarlem)
62 Jern Yngle 1978 Leif Erikson (Voorschoten)
63 1978 Stella Maris (Rotterdam)
64 1978 Willem de Zwijger
65 Argo 1978 Scouting Paulusgroep (Leiden)
66 1978 Scouting Pieter Marits (Zwartsluis)
67 P. Constantijn 1978 Scouting Wilhelmina (Utrecht)
68 1978 Jan van Galen (Leiden)
70 Alfred H 1980 Willem de Zwijgergroep III (Dordrecht)
71 Neptunus Scouting Maasgroep 18 (Rotterdam)
72 Poseidon Scouting Maasgroep 18 (Rotterdam)
73 Porthos Tiflo-groep (Aalsmeer)
74 Vivit Dorus Rijkersgroep Oss
75 Fuut Miguel Pro Waterscouting (Arnhem)
75 Loodsje Scouting Orion (Voorburg)
76 Snor Miguel Pro Waterscouting (Arnhem)
77 Alk Miguel Pro Waterscouting (Arnhem)
80 Betelgeuze 1991 BIM-bakennessergroep (Haarlem)
92 geen naam 2010 scouting norcicus (noordwijk)
93 gaotica 2020 shawano's (Lisse)
94 viejasko 2021 shawano's (Lisse)
96 Lodewijksgroep (Leiden)

Externe links[bewerken]

Bronnen en referenties

  • Bovenstaand artikel of delen daarvan is geheel overgenomen van [www.zeilnummers.nl]
Cookies helpen ons onze services aan te bieden. Door onze services te gebruiken stemt u in met het gebruik van onze cookies.