https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=80.57.249.178&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-29T12:48:29Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Aerendheem&diff=17902
Scouting Aerendheem
2007-02-09T14:11:31Z
<p>80.57.249.178: </p>
<hr />
<div>In 1911 werd de Aerendheem groep ogericht. Deze groep droeg toen de naam APV (Arnhemse Pad Verkenners). De blokhut die er nu staat was er toen nog niet, die werd pas later gebouwd. Toen hij gebouwd werd was hij alleen wel heel anders, hij bestond toen uit het huidige scoutslokaal. In de oorlog is de blokhut platgegooid, na de oorlog is hij herbouwd in ongeveer 1946, ook toen bestond de blokhut alleen uit het scoutslokaal. Na verloop van tijd werd deze blokhut te klein en werd besloten de blokhut uit te breiden tot de blokhut die er nu staat.<br />
<br />
In 1988 gingen de APV en de Oranje Groep samen draaien. Er werd een nieuwe naam bedacht die luidde: Oranje Padverkenners Groep Arnhem (OPGA). Alle opkomsten werden gehouden in de blokhut aan de Lindestraat.<br />
<br />
De laatste fusie vond plaats in 1993 tussen de OPGA en de Driesprong. Samen gingen zijn de Aerendheem Groep heten. In 1996 werd deze fusie ontbonden. Hieruit kwam de huidige groep tot stand. De vroegere OPGA is verder gegaan onder de naam Aerendheem en de vroegere Driesprong bestaat op dit moment niet meer.<br />
<br />
meer informatie is te vinden op [http://aerendheem.nl Website scouting Aerendheem]</div>
80.57.249.178
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Aerendheem&diff=17901
Scouting Aerendheem
2007-02-09T14:09:48Z
<p>80.57.249.178: </p>
<hr />
<div>In 1911 werd de Aerendheem groep ogericht. Deze groep droeg toen de naam APV (Arnhemse Pad Verkenners). De blokhut die er nu staat was er toen nog niet, die werd pas later gebouwd. Toen hij gebouwd werd was hij alleen wel heel anders, hij bestond toen uit het huidige scoutslokaal. In de oorlog is de blokhut platgegooid, na de oorlog is hij herbouwd in ongeveer 1946, ook toen bestond de blokhut alleen uit het scoutslokaal. Na verloop van tijd werd deze blokhut te klein en werd besloten de blokhut uit te breiden tot de blokhut die er nu staat.<br />
<br />
In 1988 gingen de APV en de Oranje Groep samen draaien. Er werd een nieuwe naam bedacht die luidde: Oranje Padverkenners Groep Arnhem (OPGA). Alle opkomsten werden gehouden in de blokhut aan de Lindestraat.<br />
<br />
De laatste fusie vond plaats in 1993 tussen de OPGA en de Driesprong. Samen gingen zijn de Aerendheem Groep heten. In 1996 werd deze fusie ontbonden. Hieruit kwam de huidige groep tot stand. De vroegere OPGA is verder gegaan onder de naam Aerendheem en de vroegere Driesprong bestaat op dit moment niet meer.<br />
<br />
meer informatie is te vinden op [[[www.aerendheem.nl]]]</div>
80.57.249.178
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Aerendheem&diff=17900
Scouting Aerendheem
2007-02-09T14:09:25Z
<p>80.57.249.178: </p>
<hr />
<div>In 1911 werd de Aerendheem groep ogericht. Deze groep droeg toen de naam APV (Arnhemse Pad Verkenners). De blokhut die er nu staat was er toen nog niet, die werd pas later gebouwd. Toen hij gebouwd werd was hij alleen wel heel anders, hij bestond toen uit het huidige scoutslokaal. In de oorlog is de blokhut platgegooid, na de oorlog is hij herbouwd in ongeveer 1946, ook toen bestond de blokhut alleen uit het scoutslokaal. Na verloop van tijd werd deze blokhut te klein en werd besloten de blokhut uit te breiden tot de blokhut die er nu staat.<br />
<br />
In 1988 gingen de APV en de Oranje Groep samen draaien. Er werd een nieuwe naam bedacht die luidde: Oranje Padverkenners Groep Arnhem (OPGA). Alle opkomsten werden gehouden in de blokhut aan de Lindestraat.<br />
<br />
De laatste fusie vond plaats in 1993 tussen de OPGA en de Driesprong. Samen gingen zijn de Aerendheem Groep heten. In 1996 werd deze fusie ontbonden. Hieruit kwam de huidige groep tot stand. De vroegere OPGA is verder gegaan onder de naam Aerendheem en de vroegere Driesprong bestaat op dit moment niet meer.<br />
<br />
meer informatie is te vinden op [[www.aerendheem.nl]]</div>
80.57.249.178
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=17899
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2007-02-09T14:05:29Z
<p>80.57.249.178: /* Gelderland */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina '''''géén link naar de website''''' van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
:''zie ook [[Lijst van scoutinggroepen in België]]''<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Assen: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Dronten: [[Flevo-Scouts Dronten]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Ascanen]]<br />
* Lelystad: [[Bramzijger]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
* Lelystad: [[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]]<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Apeldoorn: [[Scouting St.Victor]]<br />
* Arnhem: [[Aerendheemgroep]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]]<br />
* Beneden-Leeuwen: [[Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Scouting St. Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Triton Scouting]]<br />
* Didam: [[Scouting St. Willibrord (Didam)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[Scouting Lunteren]] (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen: [[De Batavieren]]<br />
* Nijmegen: [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting d'Almaras]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Nijmegen: [[Sint Paulus Zeeverkenners]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkenners Canisius]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkennergroep Phileretmai]] <br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rheden: [[Rhedense Pioniers]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Ugchelen: [[Ugchelse Woudlopers]]-Groep II<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)]]<br />
* Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Heeren van de Lemniscaat]]<br />
* Groningen: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[De Voerman]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Haren: [[Look Wide]]<br />
* Haren: [[Tecumseh]]<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Pekela: [[Impeesa Pekela]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep)<br />
* Ter Apel [[Guy de Fontgalland]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Brunssum: [[ Scouting de Landgraaf]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[Scouting Don Bosco Heerlerbaan]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix|Scouting Kapelaan Berix]]<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Bekkerveld]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord (Kerkrade)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade)|Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Koningsbosch: [[Scouting Christus Koning (Koningsbosch)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting St. Tarcisius (Landgraaf)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting Pioniers Oude Mijnstreek]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht)|Scouting Lord Baden-Powell]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Christus Koning (Maastricht)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]]<br />
* Middelaar: [[Loodsenstam Lucifer ]]<br />
* Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]]<br />
* Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Roermond: [[Pater Bleijsgroep]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard: [[St. Tarcisius-Limburg]]<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
* Urmond: [[Scouting St. Tarcisius (Urmond)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Venlo: [[Scouting Baden Powell (Venlo)|Scouting Baden powell]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep (Bergen op Zoom)|Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Best: [[Scouting Frama]]<br />
* Best: [[Scouting Oud Best]]<br />
* Biezenmortel: [[Scouting De Paraplu Biezenmortel]]<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[Jeanne d'Arcgroep (Breda)|Jeanne d'Arcgroep]] (opgeheven [[2005]])<br />
* Breda: [[Scouting Sint Martinus (Princenhage)|Scouting Sint Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Breda: [[Scouting Ginneken]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris ('s-Hertogenbosch)|Scouting Sint Joris]]<br />
* Den Bosch: [[Prins Willem van Oranje]] (PWVO)<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]]<br />
* Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Doornakkers]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Angelo Roncalli]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Frans]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Père Kersten]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Hopman Latour]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Eindhoven: [[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] ''Waterscouts''<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Rafaël]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting President F.D. Roosevelt]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Dr. A. Schweitzer]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Sebastiaan]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Stratum]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Johannes Vianney]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Welschen]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Wielewaal]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Herman Witte]]<br />
* Elshout: [[St. Jan]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Tarcisius (Etten-Leur)|Tarcisius]] <br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]] ''Waterscouts''<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus (Gemert)|Scouting Willibrordus]]<br />
* Gilze: [[Scouting Gillesa]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brandevoort]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Helmond: [[Scouting Jan Baloys Stiphout]]<br />
* Heusden [[St. Vicktor]]<br />
* Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]]<br />
* Kaatsheuvel [[Mgr. Bekkersgroep]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]]<br />
* Nieuwkuijk: [[Garcia Moreno]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Rudyard Kipling]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Panta Rhei]]<br />
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting Fridtjof Nansen]]<br />
* Rosmalen: [[St. Tarcisius (Rosmalen)|St. Tarcisius]]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Mgr. Bekkers]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Dutmella]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Margaretha Sinclair]]<br />
* Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Terheijden: [[D'n Hartel]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veghel: [[Scouting Veghel]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalre: [[Scouting Anton Coolen]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Waalre: [[St. Tarcisius (Waalre)|Scouting St. Tarcisius]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Vlijmen: [[Maurice Flacard]]<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius (Alkmaar)|Scouting Sint Laurentius]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Keizer Karel Groep (Amstelveen)|Keizer Karel Groep]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Kantankye]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Haarlem: [[Scouting Brigitta (Haarlem)|Scouting Brigitta]]<br />
* Haarlem: [[Kameleon Kinheim]]<br />
* Haarlem: [[Tarcisius (Haarlem)|Tarcisius]]<br />
* Heemskerk: [[Adelbertusgroep]]<br />
* Heemstede: [[Spaarnegeuzen]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hilversum: [[Scoutinggroep de Burcht]]<br />
* Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]]<br />
* Hoofddorp: [[ Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King (Hoorn)|Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Koog aan de Zaan: [[Scouting Koog-Zaandijk]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[de IJmondtrekkers]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Almelo: [[ H.J.B. Llanos]]<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Delden: [[Van Rossum-Elisabethgroep]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Emisario]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Haaksbergen: [[Scouting de Klomp]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[St. Christoffel]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Oldenzaal: [[Titus Brandsmagroep (Oldenzaal)|Scouting Titus Brandsma]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof- Niej Begin]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Indabagroep]]<br />
* Zwolle: [[De_IJsselgroep|IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Karel Doormangroep (Amersfoort)|Karel Doormangroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius (De Bilt)|Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Niftarlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco (Soest)]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Willem de Zwijger (Utrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Axel: [[Gregoriusgroep]] (opgeheven- oud [[KV]]/[[VKJB]]) <br />
* Axel: [[Jhr. de Casembrootgroep]] (opgeheven- oud [[NPV]]) <br />
* Axel: [[Oda-groep]] (opgeheven- oud [[NGB]]) <br />
* Axel: [[Szydlowskigroep]] (opgeheven)<br />
* Axel: [[Scouting De Vier Ambachten]]<br />
* Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]]<br />
* Kloosterzande: [[Canisiusgroep]]<br />
* Middelburg: [[Scouting Kazan de Wolfgroep]]<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Overslag: [[Gerlofgroep|St. Gerlofgroep]] (opgeheven- oud [[KV]]/[[VKJB]])<br />
* Sas van Gent: [[Lodewijkgroep]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Alblasserdam: [[Louis Wesselsgroep]] (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Maketgroep]] (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Scouting Alblasserdam]] <br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Hendrik van Halewijn]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Van Naeltwijck groep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[scoutinggroep ds Ferguson]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scouting El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijger (Dordrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Gouda: [[Scouting Jan van Hoof Groep]]<br />
* Gouda: [[Scouting Wilo]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[St. Jozef Leiden]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bronsgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Oostvoorne: [[G.J. Geysendorffergroep]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus]]<br />
* Rijswijk: [[Martin Luther King Groep (Rijswijk)|Martin Luther King Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Brownsea Groep 66]]<br />
* Rotterdam: [[Hillegersberg]]<br />
* Rotterdam: [[Kralingse Troep 10]]<br />
* Rotterdam: [[Klaas Kitten Groep]]<br />
* Rotterdam: [[Maasgroep 18]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[Olivier van Noort groep 48]]<br />
* Rotterdam: [[Prinses Irene Groep 45]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Starrenburg]]<br />
* Rotterdam: [[Stedost groep]]<br />
* Rotterdam: [[Stella Maris]]<br />
* Rotterdam: [[Wetrogroep]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Prins Mauritsgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Vioolgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Ashanti]]<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Bermudastam]], Leusden<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Nederland]]</div>
80.57.249.178