https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=80.79.97.7&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-29T06:41:00Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Bij_Voorbaat_Sorry&diff=22282
Bij Voorbaat Sorry
2007-07-20T12:13:57Z
<p>80.79.97.7: /* Shows */</p>
<hr />
<div>'''Bij Voorbaat Sorry''' is een scoutingcabaretgroep die sinds [[1993]] cabaret maakt. De humor is gebaseerd op veelbesproken actualiteiten binnen het scoutingleven. De groep bestaat uit een achttal leden uit de [[regio 't-Gooi]]. Het begon als een nieuwjaarscabaret van district Gooi Zuid, en is uitgegroeid tot de sluiting van de [[Scout-In]] [[2005]]. <br />
<br />
==Shows==<br />
Enkele van de voorstellingen die tot nu toe gemaakt zijn, zijn<br />
* Samen Scouting<br />
* Ramp?Zalig!<br />
* Virtualitiviteit<br />
* Regio Boulevard<br />
* Schaamteloos<br />
<br />
BijVooorbaatSorry bestaat uit:<br />
- Annemarie<br />
- Daniel<br />
- David<br />
- Herre<br />
- Linda<br />
- Marieke<br />
- Marijke<br />
- Menno<br />
<br />
==Externe link==<br />
* [http://www.bijvoorbaatsorry.nl Bij Voorbaat Sorry]<br />
<br />
[[categorie:Interregionale scoutinggroep]]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Bij_Voorbaat_Sorry&diff=22281
Bij Voorbaat Sorry
2007-07-20T12:12:42Z
<p>80.79.97.7: /* Shows */</p>
<hr />
<div>'''Bij Voorbaat Sorry''' is een scoutingcabaretgroep die sinds [[1993]] cabaret maakt. De humor is gebaseerd op veelbesproken actualiteiten binnen het scoutingleven. De groep bestaat uit een achttal leden uit de [[regio 't-Gooi]]. Het begon als een nieuwjaarscabaret van district Gooi Zuid, en is uitgegroeid tot de sluiting van de [[Scout-In]] [[2005]]. <br />
<br />
==Shows==<br />
Enkele van de voorstellingen die tot nu toe gemaakt zijn, zijn<br />
* Samen Scouting<br />
* Ramp?Zalig!<br />
* Virtualitiviteit<br />
* Regio Boulevard<br />
* Schaamteloos<br />
<br />
==Externe link==<br />
* [http://www.bijvoorbaatsorry.nl Bij Voorbaat Sorry]<br />
<br />
[[categorie:Interregionale scoutinggroep]]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Pastoor_Simonsgroep&diff=21409
Scouting Pastoor Simonsgroep
2007-06-12T11:24:16Z
<p>80.79.97.7: Scouting Loon op Zand afgebrand</p>
<hr />
<div>'''Scouting Loon op Zand afgebrand'''<br />
<br />
Maandag 11 juni 2007 - LOON OP ZAND - Afgelopen nacht is de Scouting Pastoor Simons Groep aan de Klokkenlaan in Loon op Zand voor de tweede keer in 10 jaar totaal afgebrand. De naastgelegen manege Ros en jongerencentrum De Kuip heeft de brandweer kunnen redden. Het korps zette 3 tankautospuiten en een hoogwerker in. Hoe de brand is ontstaan is nog niet bekend.</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Fridtjof_Nansen&diff=15020
Scouting Fridtjof Nansen
2006-12-21T15:03:37Z
<p>80.79.97.7: </p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=[[Regio West-Brabant|West-Brabant]]<br />
|Plaats=Roosendaal<br />
|Leden= 75<br />
|Opgericht=[[1945]]<br />
|Groepsnummer=1709 (oud 181617)<br />
|Website=www.scoutingfn.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] die is gevestigd net naast het centrum van Roosendaal. De ligging is ideaal omdat er een bosje aan het terrein grenst. Ook ligt de Watermolenbeek naast het gebouw.<br />
<br />
== Geschiedenis ==<br />
In 1945 ontstond in de Westrand van Roosendaal een verkennersgroep die opereerde vanuit de Hendrikstraat. De groep was een succes en groeide gestaag. Een nieuw onderkomen was nodig en werd uiteindelijk de blokhut aan de Boulevard Antverpia. In 1974 werd de vereniging Scouting Nederland een feit en fuseerde de meisjestak (St. Agnes) met de jongenstak (St. Cornelius). De nieuwe naam werd Scouting Fridtjof Nansen, voortkomend uit de naam van de eerste voortrekkers-stam van de groep (eind 60-er jaren). In 1978 moest de blokhut worden verlaten en zijn diverse locaties tijdelijk onderkomen geweest. Op 16 mei 1981 konden ze eindelijk hun nieuwe onderkomen de Fram openen, genoemd naar het schip, waarmee de Noorse ontdekkingsreiziger Fridtjof Nansen zijn succesvolle poolreizen maakte. Fram is overigens Noors voor 'voorwaarts'.<br />
<br />
== Speltakken ==<br />
De groep heeft de volgende speltakken: <br />
*[[Bevers]] - 5 tot 7 jaar (jongens en meisjes)<br />
*[[Welpen]] - 7 tot 11 jaar (jongens)<br />
*[[Kabouters]] - 7 tot 11 jaar (meisjes)<br />
*[[Verkenners]] - 11 tot 14 jaar (jongens)<br />
*[[Gidsen]] - 11 tot 14 jaar (meiden)<br />
*[[Explorers]] - 14 tot 17 jaar (jongens en meiden)<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan diversen regionale en nationale activiteiten en organiseert zelf ook regelmatig activiteiten voor de hele groep.<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Regio West-Brabant]]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Fridtjof_Nansen&diff=11391
Scouting Fridtjof Nansen
2006-09-11T13:57:17Z
<p>80.79.97.7: </p>
<hr />
<div>Scoutinggroep Fridtjof Nansen is een scoutinggroep die is gevestigd net naast het centrum van Roosendaal. <br />
<br />
De ligging is ideaal omdat er een bosje aan het terrein grenst. Ook ligt de Watermolenbeek naast het gebouw.<br />
<br />
voor meer informatie zie [http://www.fridtjofnansen.nl onze website]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Fridtjof_Nansen&diff=11390
Scouting Fridtjof Nansen
2006-09-11T13:55:19Z
<p>80.79.97.7: </p>
<hr />
<div>Scoutinggroep Fridtjof Nansen is een scoutinggroep die is gevestigd net naast het centrum van Roosendaal. <br />
<br />
De ligging is ideaal omdat er een bosje aan het terrein grenst. Ook ligt de Watermolenbeek naast het gebouw.<br />
<br />
voor meer informatie zie www.fridtjofnansen.nl</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=11389
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-09-11T13:53:35Z
<p>80.79.97.7: /* Noord-Brabant */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*[[Assen]]: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Emmeloord [[Scouting emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Sint Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Didam [[Scouting St Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]]<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]]<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen, [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[KDS Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[St. Martinus (Breda)|St. Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scoutig Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting Fridtjof Nansen]]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hoofddorp: [[ Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Scoutinggroep Indaba]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Nifterlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scoutingg El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[St. Jozef Leiden]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus ]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=11388
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-09-11T13:52:49Z
<p>80.79.97.7: /* Noord-Brabant */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*[[Assen]]: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Emmeloord [[Scouting emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Sint Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Didam [[Scouting St Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]]<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]]<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen, [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[KDS Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[St. Martinus (Breda)|St. Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scoutig Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hoofddorp: [[ Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Scoutinggroep Indaba]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Nifterlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scoutingg El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[St. Jozef Leiden]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus ]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
80.79.97.7
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=11387
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-09-11T13:52:26Z
<p>80.79.97.7: /* Noord-Brabant */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*[[Assen]]: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Emmeloord [[Scouting emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Sint Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Didam [[Scouting St Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]]<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]]<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen, [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[KDS Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[St. Martinus (Breda)|St. Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scoutig Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [Scouting Fridtjof Nansen]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hoofddorp: [[ Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Scoutinggroep Indaba]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Nifterlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scoutingg El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[St. Jozef Leiden]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus ]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
80.79.97.7