https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=82.139.71.90&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-28T23:59:11Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Karel_Doorman_Stam&diff=13074
Karel Doorman Stam
2006-11-04T16:31:38Z
<p>82.139.71.90: /* Activiteiten */</p>
<hr />
<div>{{weg}}<br />
<br />
{{groep|<br />
|Regio=<br />
|Plaats=Groningen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=<br />
|Groepsnummer=<br />
|Website=<br />
}}<br />
<br />
De '''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Groningen.<br />
<br />
Als scoutinggroep hebben wij ons als doel gesteld het verzorgen van telecommunicatie op scoutingevenementen. We bestaan uit een groep enthousiaste scouts met en zonder technische kennis, die aan veel landelijke scoutingevenementen deelnemen.<br />
<br />
[http://www.kds.nu website Karel Doorman Stam, Groningen]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Karel_Doorman_Stam&diff=13073
Karel Doorman Stam
2006-11-04T16:30:14Z
<p>82.139.71.90: /* Geschiedenis */</p>
<hr />
<div>{{weg}}<br />
<br />
{{groep|<br />
|Regio=<br />
|Plaats=Groningen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=<br />
|Groepsnummer=<br />
|Website=<br />
}}<br />
<br />
De '''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Groningen.<br />
<br />
Als scoutinggroep hebben wij ons als doel gesteld het verzorgen van telecommunicatie op scoutingevenementen. We bestaan uit een groep enthousiaste scouts met en zonder technische kennis, die aan veel landelijke scoutingevenementen deelnemen.<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan ... en organiseert ......<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Karel_Doorman_Stam&diff=13055
Karel Doorman Stam
2006-11-03T20:48:04Z
<p>82.139.71.90: </p>
<hr />
<div>[http://www.kds.nu homepage Karel Doorman Stam, Groningen]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Kameleon_Kinheim&diff=13054
Kameleon Kinheim
2006-11-03T20:46:31Z
<p>82.139.71.90: </p>
<hr />
<div>[http://www.kameleonkinheim.nl homepage scouting Kameleon Kinheim]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Kameleon_Kinheim&diff=13053
Kameleon Kinheim
2006-11-03T20:46:08Z
<p>82.139.71.90: </p>
<hr />
<div>[http://www.kameleonkinheim.nl webpage]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Kameleon_Kinheim&diff=13052
Kameleon Kinheim
2006-11-03T20:45:03Z
<p>82.139.71.90: </p>
<hr />
<div>[http://www.kameleonkinheim.nl link title]</div>
82.139.71.90
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=13051
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-11-03T20:43:47Z
<p>82.139.71.90: /* Noord-Holland */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina '''''géén link naar de website''''' van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*[[Assen]]: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Emmeloord [[Scouting emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
* Lelystad: [[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]]<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Sint Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Didam [[Scouting St Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[Scouting Lunteren]] (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen, [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rheden: [[Rhedense Pioniers]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Ugchelen: [[Ugchelse Woudlopers]]-Groep II<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus]]<br />
* Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Haren: [[Look Wide]]<br />
* Haren: [[Tecumseh]]<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep)<br />
* Ter Apel [[Guy de Fontgalland]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix|Scouting Kapelaan Berix]]<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[Jeanne d'Arcgroep (Breda)|Jeanne d'Arcgroep]] (opgeheven [[2005]])<br />
* Breda: [[St. Martinus (Breda)|St. Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Breda: [[Scouting Ginneken]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scoutig Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]]<br />
* Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Angelo Roncalli]]<br />
* Elshout: [[St. Jan]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Heusden [[St. Vicktor]]<br />
* Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]]<br />
* Kaatsheuvel [[Mgr. Bekkersgroep]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]]<br />
* Nieuwkuijk [[Garcia Moreno]]<br />
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting Fridtjof Nansen]]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Terheijden: [[D'n Hartel]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Vlijmen: [[Maurice Flacard]]<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius (Alkmaar)|Scouting Sint Laurentius]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]<br />
* Haarlem: [[Scouting Kameleon Kinheim]]<br />
* Heemskerk: [[Adelbertusgroep]]<br />
* Heemstede: [[Spaarnegeuzen]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]]<br />
* Hoofddorp: [[ Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King (Hoorn)|Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Delden: [[Van Rossum-Elisabethgroep]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Emisario]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Haaksbergen: [[Scouting de Klomp]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof- Niej Begin]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Indabagroep]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius (De Bilt)|Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Nifterlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting Luvaze]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[scoutinggroep ds Ferguson]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scoutingg El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Gouda: [[Scouting Jan van Hoof Groep]]<br />
* Gouda: [[Scouting Wilo]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[St. Jozef Leiden]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bronsgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Oostvoorne: [[G.J. Geysendorffergroep]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus]]<br />
* Rijswijk: [[Martin Luther King Groep (Rijswijk)|Martin Luther King Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Bermudastam]], Leusden<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
82.139.71.90