https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=82.168.205.116&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-29T10:16:37Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Martin_Luther_King_(Hoorn)&diff=7369
Scouting Martin Luther King (Hoorn)
2006-04-25T14:59:54Z
<p>82.168.205.116: </p>
<hr />
<div>klik voor de pagina[http://www.martin-luther-king.nl/]<br />
toegevoegd door floris romeijn (13 jaar)</div>
82.168.205.116
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Martin_Luther_King_(Hoorn)&diff=7368
Scouting Martin Luther King (Hoorn)
2006-04-25T14:54:40Z
<p>82.168.205.116: </p>
<hr />
<div>[http://www.martin-luther-king.nl/]</div>
82.168.205.116
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=7367
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-04-25T14:53:54Z
<p>82.168.205.116: /* Noord-Holland */</p>
<hr />
<div>Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Staat jouw groep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. <br />
<br />
Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
<br />
==Friesland==<br />
<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenv]]een (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]]<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivel]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers Groningen]]<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[KDS Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Sint Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Kerkrade: [[Verkennersgroep St. Hubertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Hoorn: [[Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Lepping Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Vilsteren: [[Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Scoutinggroep Indaba]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Willem de Zwijger (Utrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Gorinchem: [[APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]]<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Interregionale scoutinggroepen==<br />
* [[Ossewa]] - scouting voor gehandicapten, in Groningen/Drenthe/Friesland<br />
* [[Scouting Doven Nederland]] - Scouting voor Doven in heel Nederland.<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
82.168.205.116