https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=Marceldejong&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-28T16:48:49Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_St._Jozef_Dongen&diff=24855
Scouting St. Jozef Dongen
2008-02-12T09:59:13Z
<p>Marceldejong: </p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=[[Scouting Regio de Baronie|De Baronie]]<br />
|Plaats=Dongen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=<br />
|Groepsnummer=<br />
|Website=www.st-jozefgroep.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in het Noord-Brabantse Dongen (tussen Breda en Tilburg). De groep is gelegen in "De Bergen" een prachtige groene locatie met een kleine zandverstuiving gelegen op loopafstand van het centrum van Dongen: Ideaal scoutingterrein.<br />
<br />
Lees meer over onze speltakken en activiteiten op onze website!<br />
<br />
==Websites==<br />
* [http://www.st-jozefgroep.nl www.st-jozefgroep.nl]<br />
* [http://www.scoutingdongen.nl www.scoutingdongen.nl]<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Scouting Regio de Baronie]]</div>
Marceldejong
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_St._Jozef_Dongen&diff=24854
Scouting St. Jozef Dongen
2008-02-12T09:57:33Z
<p>Marceldejong: Nieuwe pagina: {{groep| |Regio=De Baronie |Plaats=Dongen |Leden= |Opgericht= |Groepsnummer= |Website=www.st-jozefgroep.nl }} '''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]...</p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=[[Scouting Regio de Baronie|De Baronie]]<br />
|Plaats=Dongen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=<br />
|Groepsnummer=<br />
|Website=www.st-jozefgroep.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in het Noord-Brabantse Dongen (tussen Breda en Tilburg). De groep bestaat al 65 jaar en is gelegen in "De Bergen" een prachtige groene locatie met een kleine zandverstuiving: Ideaal scoutingterrein.<br />
<br />
Lees meer over onze speltakken en activiteiten op onze website!<br />
<br />
==Websites==<br />
* [http://www.st-jozefgroep.nl www.st-jozefgroep.nl]<br />
* [http://www.scoutingdongen.nl www.scoutingdongen.nl]<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Scouting Regio de Baronie]]</div>
Marceldejong
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=24853
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2008-02-12T09:49:32Z
<p>Marceldejong: /* Noord-Brabant */</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: left; font-size: 120%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "{{mediawiki:edit}}" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder.<br />
* Open een [[Scoutpedia.nl:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]] in een nieuwe tab of venster.<br />
* Klik op de <font color=red>rode link</font>.<br />
* Kopieer het "voorbeeldartikel" in het artikel over jouw groep<br />
* Schrijf vervolgens zelf de ontbrekende delen van het artikel over jouw groep. <br />
Zet op deze pagina '''''géén link naar de website''''' van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
:''zie ook [[Lijst van scoutinggroepen in België]]''<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Assen: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[St. Pancratius / Maria Immaculata]]<br />
*Erica: [[Scoutinggroep Maria Immaculata]] (fusie in 2007)<br />
*Erica: [[Scoutinggroep Sint Pancratius]] (fusie in 2007)<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Con Tutti]]<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Almere: [[Scouting Hannie Schaft]]<br />
* Dronten: [[Flevo-Scouts Dronten]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Ascanen]]<br />
* Lelystad: [[Bramzijger]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy (Lelystad)|Scouting John F. Kennedy]]<br />
* Lelystad: [[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]]<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[De Linde]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Apeldoorn: [[Scouting St.Victor]]<br />
* Apeldoorn: [[Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck]]<br />
* Arnhem: [[Aerendheemgroep]]<br />
* Arnhem: [[Lincolngroep]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]]<br />
* Beneden-Leeuwen: [[Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)|Scouting Don Bosco]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Bennekom: [[Musinga Bennekom]]<br />
* Beuningen: [[Scouting Beuningen '76]] (SB'76)<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Scouting St. Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Triton Scouting]]<br />
* Didam: [[Scouting St. Willibrord (Didam)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Extender Dieren]]<br />
* Dieren: [[Scouting Dieren]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Gorssel: [[Scoutinggroep Sint Joris (Gorssel)|Scoutinggroep Sint Joris]]<br />
* Groenlo: [[Scouting Groenlo]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* 't Harde: [[Guustaaf Adolfgroep]]<br />
* Harderwijk [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Harderwijk [[Scouting Verbraak-Margriet]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[Scouting Lunteren]] (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Scoutinggroep Roncalli]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen: [[De Batavieren]]<br />
* Nijmegen: [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Albertus]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Amalgama]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting d'Almaras]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Keizer Karel]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Nijmegen: [[Sint Paulus Zeeverkenners]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkenners Canisius]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkennergroep Phileretmai]] <br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rheden: [[Rhedense Pioniers]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Ugchelen: [[Ugchelse Woudlopers]]-Groep II<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)]]<br />
* Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Heeren van de Lemniscaat]]<br />
* Groningen: [[Scouting Impeesa (Groningen)|Scouting Impeesa]]<br />
* Groningen: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[De Voerman]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Haren: [[Look Wide]]<br />
* Haren: [[Tecumseh]]<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep)<br />
* Ter Apel [[Guy de Fontgalland]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Brunssum: [[ Scouting de Landgraaf]]<br />
* Elsloo: [[Scouting Elsloo]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Geleen: [[Scouting Christiaan de Wet (Geleen)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen)|Scouting Sint Jan Baptist]] <br />
* Heerlen: [[Scouting Don Bosco Heerlerbaan]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix|Scouting Kapelaan Berix]]<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Bekkerveld]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Welten]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord (Kerkrade)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade)|Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef (Kerkrade)|Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Koningsbosch: [[Scouting Christus Koning (Koningsbosch)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting St. Tarcisius (Landgraaf)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting Pioniers Oude Mijnstreek]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht)|Scouting Lord Baden-Powell]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Christus Koning (Maastricht)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]]<br />
* Middelaar: [[Loodsenstam Lucifer]]<br />
* Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]]<br />
* Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Pey: [[Scouting Maria Goretti Pey]]<br />
* Roermond: [[Pater Bleijsgroep]]<br />
* Roermond: [[Scouting Sint Joris Leeuwen]]<br />
* Roermond: [[Sint Jorisgroep Maasniel]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard: [[St. Tarcisius-Limburg]]<br />
* Sittard: [[Scouting St. Jozef]]<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
* Urmond: [[Scouting St. Tarcisius (Urmond)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Venlo: [[Scouting Baden Powell (Venlo)|Scouting Baden powell]]<br />
* Venlo: [[Scouting Miguel Pro]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Asten: [[Scouting Asten]]<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep (Bergen op Zoom)|Zeeverkennersgroep Karel Doorman]] ''Waterscouts''<br />
* Berghem: [[P.G. Frassatigroep]]<br />
* Berkel-Enschot: [[Livingstonegroep (Berkel-Enschot)|Livingstonegroep]]<br />
* Best: [[Scouting Frama]]<br />
* Best: [[Scouting Oud Best]]<br />
* Berlicum: [[Scouting Berlicum]]<br />
* Biezenmortel: [[Scouting De Paraplu Biezenmortel]]<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boekel: [[Scouting Boekel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]]<br />
* Cromvoirt: [[Prins Willem van Oranje]] (PWVO)<br />
* Breda: [[Scouting Haagse Beemden]]<br />
* Breda: [[Albert Schweitzer Groep]]<br />
* Breda: [[Jeanne d'Arcgroep (Breda)|Jeanne d'Arcgroep]] (opgeheven [[2005]])<br />
* Breda: [[Scouting Driesprong]]<br />
* Breda: [[Scouting Sint-Joris (Breda)|Scouting Sint-Joris]]<br />
* Breda: [[Scouting Sint Martinus (Princenhage)|Scouting Sint Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Breda: [[Scouting Ginneken]]<br />
* Breda; [[scouting Charles de Foucauld (Breda)|Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Den Bosch Noord]] (DeBoNo)<br />
* Den Bosch: [[Scouting Columbus]]<br />
* Den Bosch: [[Jeroen Bosch Verkennersband]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Petrus en Paulus]] (P&P)<br />
* Den Bosch: [[Scouting Lucas]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris ('s-Hertogenbosch)|Scouting Sint Joris]]<br />
* Den Bosch: [[Prins Willem van Oranje]] (PWVO)<br />
* Den Dungen: [[Scouting Bernadette]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]]<br />
* Dongen: [[Scouting St. Jozef Dongen]]<br />
* Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Doornakkers]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Angelo Roncalli]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Frans]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Joris (Eindhoven)|Scouting St. Joris ]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Père Kersten]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Hopman Latour]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Livingstone (Eindhoven)|Scouting Livingstone]]<br />
* Eindhoven: [[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] ''Waterscouts''<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Rafaël]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting President F.D. Roosevelt]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Dr. A. Schweitzer]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Sebastiaan]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Stratum]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Johannes Vianney]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Welschen]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Wielewaal]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Herman Witte]]<br />
* Elshout: [[St. Jan]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Tarcisius (Etten-Leur)|Tarcisius]] <br />
* Etten-Leur: [[Scouting Lambertus (Etten-Leur)|Lambertus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]] ''Waterscouts''<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus (Gemert)|Scouting Willibrordus]]<br />
* Gilze: [[Scouting Gillesa]]<br />
* Hintham-Rosmalen: [[Scouting Sint-Christoffel]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brandevoort]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Helmond: [[Scouting Jan Baloys Stiphout]]<br />
* Heusden [[St. Vicktor]]<br />
* Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]]<br />
* Kaatsheuvel [[Mgr. Bekkersgroep]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]]<br />
* Nieuwkuijk: [[Garcia Moreno]]<br />
* Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Rudyard Kipling]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Panta Rhei]]<br />
* Prinsenbeek: [[scouting Thomas More]]<br />
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Overloon : St Theobaldusgroep<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Rijen: [[Sint Bonifaas Groep]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting Fridtjof Nansen]]<br />
* Rosmalen: [[St. Tarcisius (Rosmalen)|St. Tarcisius]]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Schijndel: [[Scouting Schijndel]]<br />
* Sint-Michielsgestel [[Scouting Petrus Donders]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Mgr. Bekkers]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Dutmella]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Margaretha Sinclair]]<br />
* Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Terheijden: [[D'n Hartel]]<br />
* Tilburg: [[Celtica]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Charles de Foucauld (Tilburg)|Scouting Charles de Foucauld]] (gefuseerd tot Scouting The Challenge)<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[St.joris (Tilburg)|St.joris]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Prins Hendrik groep 1]] (gefuseerd tot Scouting The Challenge)<br />
* Tilburg: [[Scouting The Challenge]] (fusie van Charles de Foucauld en Prins Hendrikgroep 1)<br />
* Uden: [[Jeanne d'Arc (Uden)|Scouting Jeanne d'Arc]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Scouting Sint Maarten (Valkenswaard)|Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veghel: [[Scouting Veghel]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Vught: [[Scouting Vught Noord]]<br />
* Vught: [[Scouting JEEP Vught Zuid]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalre: [[Scouting Anton Coolen]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Waalre: [[St. Tarcisius (Waalre)|Scouting St. Tarcisius]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Vlijmen: [[Maurice Flacard]]<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
* Wouw: [[Scouting Wouw]]<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[De Geuzen (Alkmaar)|De Geuzen]] <!-- Er zijn meer groepen die "de Geuzen" heten --><br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius (Alkmaar)|Scouting Sint Laurentius]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Keizer Karel Groep (Amstelveen)|Keizer Karel Groep]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Kantankye]]<br />
* Amstelveen: [[Livingstonegroep (Amstelveen)|Livingstonegroep]]<br />
* Amstelveen: [[Radboudgroep ]]<br />
* Amstelveen: [[TylTylgroep]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|Scouting Sint Maarten]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Elfregi ]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Wartburg]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Erskine ]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sloterplas ]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Amsterdam: [[Impeesa groep 19]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]]<br />
* Anna Paulowna: [[Scouting Anna Paulowna]]<br />
* Badhoevedorp: [[Leeghwatergroep]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bergen: [[Scoutinggroep de Heerlijkheid]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Bussum: [[Arrowegroep]]<br />
* Den Burg (Texel): [[Scouting Texel]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Haarlem: [[Scouting Menno Simonsz]]<br />
* Haarlem: [[Scouting Brigitta (Haarlem)|Scouting Brigitta]]<br />
* Haarlem: [[Kameleon Kinheim]]<br />
* Haarlem: [[Tarcisius (Haarlem)|Tarcisius]]<br />
* Heemskerk: [[Adelbertusgroep]]<br />
* Heiloo: [[Victoriegroep]]<br />
* Heemstede: [[Spaarnegeuzen]]<br />
* Hilversum: [[Argonauten]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hilversum: [[Scoutinggroep de Burcht]]<br />
* Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]]<br />
* Hoofddorp: [[Scouting St. Maarten (Hoofddorp)|Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King (Hoorn)|Scouting Martin Luther King]]<br />
* Huizen: [[Scouting Montgomery (Huizen)|Souting Montgomery]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Koog aan de Zaan: [[Scouting Koog-Zaandijk]]<br />
* Laren (N-H): [[Scouting Raboes]]<br />
* Muiden: [[Scouting Pampus Muiden]]<br />
* Nieuwe Niedorp: [[Scouting Dirck Rembrantsz]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* Wieringerwerf: [[Scouting Die Robben]]<br />
* IJmuiden: [[de IJmondtrekkers]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[Stella Maris - St. Willibrordus]]<br />
* Zandvoort: [[The Buffalo's]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Almelo: [[ Homeentmeen]]<br />
* Almelo: [[H.J.B. Boemerang]] (opgeheven in 1990)<br />
* Almelo: [[H.J.B. Llanos]]<br />
* Almelo: [[H.J.B. Wateregge]]<br />
* Almelo: [[ John F. Kennedygroep (Almelo)| John F. Kennedygroep]]<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Den Ham & Vroomshoop: [[Scouting Azoelen]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Delden: [[Van Rossum-Elisabethgroep]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Enschede: [[Scouting Mgr. Ariënsgroep]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Emisario]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Enschede: [[Enschedese Padvinders Marsband]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Haaksbergen: [[Scouting de Klomp]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[dr. Ariëns Ingrid]]<br />
* Hengelo: [[St. Jeroen Bambi]]<br />
* Hengelo: [[St. Christoffel]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Oldenzaal: [[Titus Brandsmagroep (Oldenzaal)|Scouting Titus Brandsma]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof- Niej Begin]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Indabagroep]]<br />
* Zwolle: [[De_IJsselgroep|IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amerongen-Leersum: [[Scouting Zuylensteyn]]<br />
* Amersfoort: [[Karel Doormangroep (Amersfoort)|Karel Doormangroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius (De Bilt)|Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Niftarlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone (Nieuwegein)|Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco (Soest)]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Willem de Zwijger (Utrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Axel: [[Gregoriusgroep]] (opgeheven- oud [[KV]]/[[VKJB]]) <br />
* Axel: [[groep 1/ Ottawa groep]] (opgeheven- oud [[NPV]])<br />
* Axel: [[Jhr. de Casembrootgroep]] (opgeheven- oud [[NPV]]) <br />
* Axel: [[Oda-groep]] (opgeheven- oud [[NGB]]) <br />
* Axel: [[Szydlowskigroep]] (opgeheven)<br />
* Axel: [[Scouting De Vier Ambachten]]<br />
* Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]]<br />
* IJzendijke: [[St. Paulustroep]]<br />
* Kloosterzande: [[Canisiusgroep]]<br />
* Middelburg: [[Scouting Kazan de Wolfgroep]]<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Overslag: [[Gerlofgroep|St. Gerlofgroep]] (opgeheven- oud [[KV]]/[[VKJB]])<br />
* Sas van Gent: [[Lodewijkgroep]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
* Tholen: [[Scouting Heenetrecht]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Kamperland: [[Zandkreekgroep]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Alblasserdam: [[Louis Wesselsgroep]] (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Maketgroep]] (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Scouting Alblasserdam]] <br />
* Alphen aan den Rijn: [[ Scouting Alphen aan den Rijn]]<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Hendrik van Halewijn]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Van Naeltwijck groep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Stanley 55]]<br />
* Den Haag: [[scoutinggroep ds Ferguson]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers]]<br />
* Den Haag: [[scouting El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Scouting Christiaan de Wet (Dordrecht)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijger (Dordrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Gouda: [[St. Willibrordus (Gouda)|Waterscouting St. Willibrordus]]<br />
* Gouda: [[Scoutinggroep Cornelis de Houtman]]<br />
* Gouda: [[Scouting Jan van Hoof Groep]]<br />
* Gouda: [[Scouting Wilo]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Kwintsheul: [[Scouting Kwintsheul]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[Scouting St. Jozef (Leiden)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Leiderdorp: [[Scouting Van der Does Liethorp groep]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]]<br />
* Naaldwijk: [[Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bostreno]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bronsgeest]]<br />
* Numansdorp: [[Driestromengroep]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Oostvoorne: [[G.J. Geysendorffergroep]]<br />
* Ouderkerk a/d IJssel: [[Scouting Christiaan de Wet (Ouderkerk)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus]]<br />
* Ridderkerk: [[Scouting Sint Joris (Ridderkerk)]]<br />
* Ridderkerk: [[Scouting Florence Nightingale]]<br />
* Rijswijk: [[Martin Luther King Groep (Rijswijk)|Martin Luther King Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Hoeve Ypenburg Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Brownsea Groep 66]]<br />
* Rotterdam: [[Cornelis Tromp groep]]<br />
* Rotterdam: [[Hillegersberg]]<br />
* Rotterdam: [[Hendrik van Halewijn]]<br />
* Rotterdam: [[Impeesagroep]]<br />
* Rotterdam: [[Kralingsche Troep 10]]<br />
* Rotterdam: [[Klaas Kitten Groep]]<br />
* Rotterdam: [[Lischgroep]]<br />
* Rotterdam: [[Maasgroep 18]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[Olivier van Noort groep 48]]<br />
* Rotterdam: [[Prinses Irene Groep 45]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Starrenburg]]<br />
* Rotterdam: [[Stedost groep]]<br />
* Rotterdam: [[Stella Maris]]<br />
* Rotterdam: [[Wetrogroep]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scojesagroep]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Scheveningen: [[Sint Jorisgroep 5]]<br />
* Schiedam: [[Burgemeester van Haarengroep]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Scouting Allart van Heemstede]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Prins Mauritsgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Vioolgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Livingstonegroep (Voorburg)|Livingstonegroep]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Voorschoten: [[Scouting Impeesa (Voorschoten)|Scouting Impeesa]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa (Zoetermeer)|Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting John McCormick]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Pocahontas |Scouting Pocahontas]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Ashanti]]<br />
* Zoeterwoude: [[Scouting Zoeterwoude]]<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Bermudastam]], Leusden<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Zeeland<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Nederland]]</div>
Marceldejong
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=St._Jozefgroep_(Dongen)&diff=24164
St. Jozefgroep (Dongen)
2007-12-22T21:49:44Z
<p>Marceldejong: </p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=[[Scouting Regio de Baronie|De Baronie]]<br />
|Plaats=Dongen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=1 [[januari]] [[1943]]<br />
|Groepsnummer=1667 <br />
|Website=www.st-jozefgroep.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in het Noord-Brabantse Dongen (tussen Breda en Tilburg). <br />
<br />
==Speltakken==<br />
* Kabouters <br />
* Esta's<br />
* Gidsen<br />
* Scouts<br />
* R.S.A. (Explorers)<br />
* Stam</div>
Marceldejong
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=St._Jozef_(Dongen)&diff=24163
St. Jozef (Dongen)
2007-12-22T21:48:36Z
<p>Marceldejong: </p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=[[Scouting Regio de Baronie|De Baronie]]<br />
|Plaats=Dongen<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=1 [[januari]] [[1943]]<br />
|Groepsnummer=1667 <br />
|Website=www.st-jozefgroep.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in het Noord-Brabantse Dongen (tussen Breda en Tilburg). <br />
<br />
==Speltakken==<br />
* Kabouters <br />
* Esta's<br />
* Gidsen<br />
* Scouts<br />
* R.S.A. (Explorers)<br />
* Stam</div>
Marceldejong
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=St._Jozef_(Dongen)&diff=24162
St. Jozef (Dongen)
2007-12-22T21:38:34Z
<p>Marceldejong: </p>
<hr />
<div>Scouting St. Jozef Dongen<br />
<br />
Pastoor Dirvenstraat 11<br />
5104 BB Dongen<br />
Tel. (0162) 31 96 86 <br />
<br />
http://www.st-jozefgroep.nl</div>
Marceldejong