https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=Richardjager&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-29T05:41:03Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=86248
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2016-02-23T15:57:49Z
<p>Richardjager: Scouting amicus heerlen toegevoegd</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: left; font-size: 120%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br /><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "{{mediawiki:edit}}" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder.<br />
* Open een [[Scoutpedia.nl:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]] in een nieuwe tab of venster.<br />
* Klik op de <font color=red>rode link</font>.<br />
* Kopieer het "voorbeeldartikel" in het artikel over jouw groep<br />
* Schrijf vervolgens zelf de ontbrekende delen van het artikel over jouw groep. <br />
Zet in onderstaande lijst '''''géén link naar de website''''' van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
:''zie ook [[Lijst van scoutinggroepen in België]]'' en [[Lijst van Afdelingen]]<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Assen: [[Johannes Post Groep]] (JPG)<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (AVD)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[St. Pancratius / Maria Immaculata]]<br />
*Erica: [[Scoutinggroep Maria Immaculata]] (fusie in 2008)<br />
*Erica: [[Scoutinggroep Sint Pancratius]] (fusie in 2008)<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Leek: [[Scouting Nienoord]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Steenwijk [[Johan van der Kornputgroep]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Con Tutti]]<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Almere: [[Scouting Hannie Schaft]]<br />
* Almere: [[Scouting de Meridiaan]]<br />
* Biddinghuizen: [[Scouting Osbornegroep]]<br />
* Dronten: [[Flevo-Scouts Dronten]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Lelystad: [[Ascanen]]<br />
* Lelystad: [[Bramzijger]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy (Lelystad)|Scouting John F. Kennedy]]<br />
* Lelystad: [[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]]<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Scouting Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franeker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]] (opgeheven in [[2012]]; in heroprichting [[2013]]-[[2014]])<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Joure: [[Jan van Hoof groep (Joure)|Jan van Hoof groep]] (opgeheven)<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Schout bij nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]]<br />
* Sint Nicolaasga: [[Oorspronggroep]] (opgeheven)<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Surhuisterveen: [[Wikel]] (opgeheven)<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[De Linde]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Apeldoorn: [[Scouting Balmoral]]<br />
* Apeldoorn: [[Scouting Dr. Ariënsgroep]]<br />
* Apeldoorn: [[Scouting St.Victor]]<br />
* Apeldoorn: [[Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck]]<br />
* Apeldoorn: [[Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell]]<br />
* Apeldoorn: [[ Scoutinggroep Hertog van Gelre]]<br />
* Apeldoorn: [[M J.P.G Moorrees]]<br />
* Arnhem: [[Aerendheemgroep]]<br />
* Arnhem: [[Kastanjegroep]]<br />
* Arnhem: [[Scoutinggroep Lido '76]]<br />
* Arnhem: [[Lincolngroep]]<br />
* Arnhem: [[Miguel Pro Waterscouting]]<br />
* Arnhem: [[WASA Willem Alexander Scouting Arnhem]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Arnhem: [[De Geuzen (Arnhem)|De Geuzen]]<br />
* Beneden-Leeuwen: [[Scouting Don Bosco (Beneden-Leeuwen)|Scouting Don Bosco]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Bennekom: [[Musinga Bennekom]] (nu onderdeel van Scouting Bennekom)<br />
* Beuningen: [[Scouting Beuningen '76]] (SB'76)<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Scouting St. Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Triton Scouting]]<br />
* Didam: [[Scouting St. Willibrord (Didam)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Extender Dieren]]<br />
* Dieren: [[Scouting Dieren]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Doetinchem [[Scouting Graaf Ottogroep]]<br />
* Doetinchem [[Scouting Roothaangroep]],[[hameland]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep (Dreumel)|Paulusgroep]]<br />
* Druten: [[Scouting De Rietkampers]]<br />
* Duiven : [[Scouting Duiven]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Elburg: [[N.S. Rambonnetgroep]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Ermelo: [[Alexandergroep]]<br />
* Ermelo: [[Irmingroep]]<br />
* Ermelo: [[Tawebgroep]]<br />
* Ewijk: [[Scouting Ewijk]]<br />
* Gaanderen: [[Scoga, Scouting Gaanderen]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Giesbeek: [[Scouting Abel Tasman Giesbeek]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Gorssel: [[Scoutinggroep Sint Joris (Gorssel)|Scoutinggroep Sint Joris]]<br />
* Gorssel: [[Kompasnaald groep]]<br />
* Groenlo: [[Scouting Groenlo]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* 't Harde: [[Guustaaf Adolfgroep]]<br />
* Harderwijk [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Harderwijk [[Scouting Verbraak-Margriet]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Huissen: [[Scouting Dannenburcht]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde]]<br />
* Lochem: [[Graaf Ottogroep Lochem]]<br />
* Lochem: [[Scouting de Witte Wieven]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]] (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)<br />
* Lunteren: [[Scouting Lunteren]] (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)<br />
* Malden: [[Scouting Malden]]<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Neede: [[Pakaweversgroep Scouting Neede]]<br />
* Nijkerk: [[Scoutinggroep Roncalli]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen: [[De Batavieren]]<br />
* Nijmegen: [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Albertus]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Amalgama]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Brakkenstein]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting d'Almaras]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Keizer Karel (Nijmegen)|Scouting Keizer Karel]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Traianus]]<br />
* Nijmegen: [[Sint Paulus Zeeverkenners]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkenners Canisius]]<br />
* Nijmegen: [[Zeeverkennergroep Phileretmai]] <br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rheden: [[Rhedense Pioniers]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Ugchelen: [[Ugchelse Woudlopers]]-Groep II<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sioniegroep (Veenendaal)|Sioniegroep]]<br />
* Voorst: [[Hélène H. Wilkensgroep]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] (Studentenscouting, onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Warnsveld: [[Scouting Zona]]<br />
* Wijchen: [[Scouting St. Franciscus]]<br />
* Winterswijk: [[van Starckenrodegroep]] (Scouting Winterswijk)<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]]<br />
* Zeddam: [[Scouting St. Oswaldus]]<br />
* Zevenaar: [[Scouting Gimborngroep]]<br />
* Zevenaar: [[Subanhara Liemersgroep]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
* Zutphen: [[Nautilus]]<br />
* Zutphen: [[Jan van Riebeeck]] (JVR)<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik (Groningen)|De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Heeren van de Lemniscaat]]<br />
* Groningen: [[Scouting Impeesa (Groningen)|Scouting Impeesa]]<br />
* Groningen: [[Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[De Voerman]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Haren: [[Bestevaer]]<br />
* Haren: [[Look Wide]]<br />
* Haren: [[Tecumseh]]<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Scouting Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Pekela: [[Scouting Pekela]]<br />
* Slochteren: [[Scoutinggroep Fraeylema]]<br />
* Stadskanaal [[Scouting Stadskanaal]] (Schotse- en Pagistagroep)<br />
* Stedum: [[De Struners]] <br />
* Ter Apel [[Guy de Fontgalland]]<br />
* Uithuizen: [[Scouting Menkema]]<br />
* Veendam: [[Scouting Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winschoten: [[Winschoter Joodse Jeugd Groep]] (opgeheven 1939)<br />
* Winschoten: [[Groep III (Winschoten)|Groep III]] (fusie 1945)<br />
* Winschoten: [[André de Thaye groep]] (fusie 1967)<br />
* Winschoten: [[Wida groep]] (fusie 1972)<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Blerick: Scouting St. Lambertus<br />
* Bunde [[scouting Bunde]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Brunssum: [[Scouting de Landgraaf]]<br />
* Brunssum: [[Scouting St. Vincentius]]<br />
* Elsloo: [[Scouting Elsloo]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Geleen: [[Scouting Christiaan de Wet (Geleen)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Geulle: [[Scoutinggroep Gäöl]] (tussen 2000 en 2004 enige tijd onder de naam "Scouting Sint Joris Geulle")<br />
* Heerlen [[ Scouting Amicus]], Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf<br />
* Heerlen: [[Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen)|Scouting Sint Jan Baptist]] <br />
* Heerlen: [[Scouting Don Bosco Heerlerbaan]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Kapelaan Berix]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Nieuw-Einde]]<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Heerlen: [[Scouting Bekkerveld]], vroeger: St Joris, St Hubertus en St Lidwina<br />
* Heerlen: [[Scouting Welten]]<br />
* Hoensbroek: [[De Stutters]]<br />
* Horn: [[Robert Kennedy Groep (Horn)|Robert Kennedy Groep]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord (Kerkrade)|Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade)|Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef (Kerkrade)|Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Koningsbosch: [[Scouting Christus Koning (Koningsbosch)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting Pius XII (Landgraaf)]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting St. Tarcisius (Landgraaf)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting 't Eikske]]<br />
* Landgraaf: [[Scouting Pioniers Oude Mijnstreek]]<br />
* Leunen: [[Scouting Don Bosco Leunen]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Lord Baden-Powell (Maastricht)|Scouting Lord Baden-Powell]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Christus Koning (Maastricht)|Scouting Christus Koning]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Maastricht: [[Jan van Gent|Waterscouting Jan van Gent]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Middelaar: [[Scouting Sint Gabriël]]<br />
* Middelaar: [[Loodsenstam Lucifer]]<br />
* Mook: [[Scouting Don Bosco Mook]]<br />
* Munstergeleen: [[Scoutinggroep Munstergeleen]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Pey: [[Scouting Maria Goretti Pey]]<br />
* Roermond: [[Pater Bleijsgroep]]<br />
* Roermond: [[Scouting Secretaris Moonen]]<br />
* Roermond: [[Scouting Sint Joris Leeuwen]]<br />
* Roermond: [[Sint Jorisgroep Maasniel]]<br />
* Schinnen: [[Scouting Schinnen]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard: [[St. Tarcisius-Limburg]]<br />
* Sittard: [[Scouting St. Jozef (Sittard)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Stein: [[Scouting Stein]] <br />
* Susteren: [[Scouting Jeanne d'Arc]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
* Urmond: [[Scouting St. Tarcisius (Urmond)|Scouting St. Tarcisius]]<br />
* Venlo: [[Scouting Baden-Powell (Venlo)|Scouting Baden-Powell]]<br />
* Venlo: Belletable Stella-Maris (waterscouting)<br />
* Venlo: [[Scouting Miguel Pro]]<br />
* Venlo: [[Scouting St. Paulus (Venlo)]] <br />
* Venray: [[Peelspeurders]]<br />
* Voerendaal: [[Scouting Voerendaal]]<br />
* Weert: [[Scouting St. Maarten (Weert)|Scouting Sint Maarten]]<br />
* Weert: [[Scouting Keent-Moesel]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
<br />
===Scouting Regio De Baronie===<br />
* Breda: [[Albert Schweitzer Groep]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Breda: [[Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil]] (opgeheven)<br />
*Breda: [[Clemens Maria Hofbouwer]] (Blauwe vogels)<br />
* Breda: [[Scouting Driesprong]]<br />
* Breda: [[Scouting Frederik Hendrik (Bavel)|Scouting Frederik Hendrik]]<br />
* Breda: [[Scouting Ginneken]]<br />
* Breda: [[Scouting Haagse Beemden]]<br />
* Breda: [[Jeanne d'Arcgroep (Breda)|Jeanne d'Arcgroep]] (opgeheven)<br />
* Breda: [[Scouting Sint Joris (Breda)|Scouting Sint-Joris]]<br />
* Breda: [[Scouting Sint Martinus (Princenhage)|Scouting Sint Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Murk Jansen]] (Blauwe vogels)<br />
* Breda: [[Scouting Thomas More (Prinsenbeek)|Scouting Thomas More]]<br />
* Breda: [[Titus Brandsma (Breda)|Titus Brandsma]] (waterscouts)<br />
* Dongen: [[De Stormvogels (Dongen)|De Stormvogels]] (Blauwe vogels)<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius Dongen]]<br />
* Dongen: [[St. Jozefgroep (Dongen)|St. Jozefgroep]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Tarcisius (Etten-Leur)|Scouting Tarcisius]] <br />
* Etten-Leur: [[Scouting St. Lambertus (Etten-Leur)|Scouting Sint Lambertus]]<br />
* Geertruidenberg: [[Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg)|Mafekingroep]] (waterscouts)<br />
* Oosterhout: [[Scouting Erasmus]]<br />
* Oosterhout: [[Het Zuiderkruis]] (waterscouts)<br />
* Oosterhout: [[Mariagroep (Oosterhout)|Mariagroep]]<br />
* Raamsdonksveer : [[Scouting Raamsdonksveer]]<br />
* Sint Willebrord: [[Scouting Sint Willebrord]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]] (waterscouts) <br />
* Terheijden: [[D'n Hartel]]<br />
<br />
===Regio De Meierij===<br />
* Berlicum: [[Scouting Berlicum]]<br />
* Cromvoirt / Den Bosch: [[Prins Willem van Oranje groep]] (PWVO)<br />
* Den Bosch: [[Scouting 's-Hertogenbosch Noord]] (DeBoNo)<br />
* Den Bosch: [[Scouting Columbus]]<br />
* Den Bosch: [[Jeroen Bosch Verkennersband]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch)]] (P&P)<br />
* Den Bosch: [[Scouting Lucas]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris ('s-Hertogenbosch)|Scouting Sint Joris]]<br />
* Den Dungen: [[Scouting Bernadette (Den Dungen)|Scouting Bernadette]]<br />
* Hintham-Rosmalen: [[Scouting Sint-Christoffel]]<br />
* Rosmalen: [[St. Tarcisius (Rosmalen)|St. Tarcisius]]<br />
* Sint-Michielsgestel [[Scouting Petrus Donders]]<br />
* Vught: [[Scouting Vught Noord]]<br />
* Vught: [[Scouting JEEP Vught Zuid]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus (Zaltbommel)|Scouting St. Martinus]]<br />
<br />
===Regio De Langstraat=== <br />
* Drunen: [[Dr. Akkermansgroep]]<br />
* Elshout: [[St. Jan]] <br />
* Heusden [[St. Vicktor]]<br />
* Kaatsheuvel [[Martin Luther King (Kaatsheuvel)|Martin Luther King]]<br />
* Kaatsheuvel [[Mgr. Bekkersgroep (Kaatsheuvel)]]<br />
* Loon op Zand: [[Pastoor Simons Groep]]<br />
* Nieuwkuijk: [[Garcia Moreno]] <br />
* Sprang-Capelle: [[Jan de Rooij]]<br />
* Vlijmen: [[Maurice Flacard]] <br />
* Vlijmen: [[St. Jansgroep]]<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Waalwijk: [[Scouting Mgr. Bekkersgroep]] (MBG)<br />
=== Regio Eindhoven===<br />
* Best: [[Scouting Frama]]<br />
* Best: [[Scouting Oud Best]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Doornakkers]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Angelo Roncalli]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Frans]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Joris (Eindhoven)|Scouting St. Joris]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Père Kersten]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Hopman Latour]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Livingstone (Eindhoven)|Scouting Livingstone]]<br />
* Eindhoven: [[Waterscouting Dr. A.F. Philips]] (waterscouts)<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Rafaël]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting President F.D. Roosevelt]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Dr. A. Schweitzer]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting St. Sebastiaan]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Stratum]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Johannes Vianney]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Welschen]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Wielewaal]]<br />
* Eindhoven: [[Scouting Burgemeester Herman Witte]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Rudyard Kipling]]<br />
* Nuenen: [[Scouting Panta Rhei]]<br />
* Sint-Oedenrode: [[Scouting Rooi]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Mgr. Bekkersgroep (Son en Breugel)]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Dutmella]]<br />
* Son en Breugel: [[Scouting Margaretha Sinclair (Son en Breugel)]]<br />
<br />
=== Regio Hart van Brabant===<br />
* Biezenmortel: [[Scouting De Paraplu]]<br />
* Berkel-Enschot: [[Livingstonegroep (Berkel-Enschot)|Livingstonegroep]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Gilze: [[Scouting Gillesa]]<br />
* Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]]<br />
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]]<br />
* Riel : [[Scouting Bolstergroep]]<br />
* Rijen: [[Sint Bonifaas Groep]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Lord Baden-Powell (Tilburg)|Scouting Lord Baden-Powell]]<br />
* Tilburg: [[Celtica]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Charles de Foucauld (Tilburg)|Scouting Charles de Foucauld]] (gefuseerd tot Scouting The Challenge)<br />
* Tilburg: [[Scouting Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Scouting St. Jan Baptist]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)<br />
* Tilburg: [[Scouting St. Stanislaus Kostka]] (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)<br />
* Tilburg: [[St.Joris (Tilburg)|St.Joris]] (opgeheven)<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Prins Hendrik groep 1]] (gefuseerd tot Scouting The Challenge)<br />
* Tilburg: [[Scouting The Challenge]] <br />
* Tilburg: [[Dr. Mollergroep]]<br />
* Tilburg: [[St. Raphaël]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Rey de Carle]]<br />
* Tilburg: [[Scouting Groenewoud]]<br />
=== Regio Helmond===<br />
* Asten: [[Scouting Asten]]<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus (Gemert)|Scouting Willibrordus]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brandevoort]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Helmond: [[Scouting Jan Baloys Stiphout]]<br />
* Helmond: [[Scouting Rijpelberg (Helmond)]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]] <br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
<br />
===Regio Rond de Biesbosch===<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] (waterscouts)<br />
===Regio Noordoost Brabant===<br />
* Berghem: [[P.G. Frassatigroep]]<br />
* Boekel: [[Scouting Boekel]]<br />
* Geffen: [[Scouting Geffen]]<br />
* Heesch: [[Scouting Heesch]] <br />
* Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkersgroep Oss]] (waterscouts)<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]] <br />
* Schijndel: [[Scouting Schijndel]]<br />
* Uden: [[Jeanne d'Arc (Uden)|Jeanne d'Arc]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Uden: [[Scouting Icarus]] (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts))<br />
* Uden: [[Scouting Gabriël]] (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus")<br />
* Uden: [[Scouting ADM. Kortenaer]] (Opgeheven "Zeeverkenners Groep ADM. Kortenaer" (Waterscouts)) (Gelieerd met Scouting Icarus)<br />
* Veghel: [[Scouting Veghel]]<br />
* Vorstenbosch: [[Scouting Vorstenbosch]]<br />
<br />
=== Regio West-Brabant===<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep (Bergen op Zoom)|Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep (Bergen op Zoom)|Karel Doormangroep]] (waterscouts)<br />
* Ossendrecht: [[Scouting Ossendrecht]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] (luchtscouts)<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] (luchtscouts)<br />
* Roosendaal: [[Scouting Fridtjof Nansen]]<br />
* Roosendaal: [[Scouting Baden-Powell (Roosendaal)|Scouting Baden-Powell]]<br />
* Wouw: [[Scouting Wouw]]<br />
* Zevenbergen: [[Scouting Zevenbergen]] <br />
* Zevenbergen: [[Matthijs Heldtgroep]] (waterscouts) <br />
===Regio Zuidoost-Brabant===<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]] <br />
* Eersel: [[D’n Hazlaar]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]] (waterscouts)<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Scouting Kizito Maarheeze]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]] <br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Scouting Sint Maarten (Valkenswaard)|Scouting Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalre: [[Scouting Anton Coolen]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Waalre: [[St. Tarcisius (Waalre)|St. Tarcisius]] (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)<br />
* Weerselo: [[Scouting Weerselo]] <br />
===Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON)===<br />
* Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]]<br />
* Overloon: [[St Theobaldusgroep]]<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
===Regio Noord Holland Noord===<br />
* Anna Paulowna: [[Scouting Anna Paulowna]]<br />
* Akersloot: [[Jacobusgroep]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Don Bosco Alkmaar|Don Bosco]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Marco Polo (Alkmaar)|Scouting Marco Polo]]<br />
* Alkmaar: [[Scouting Sint Laurentius]]<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[De Geuzen (Alkmaar)|De Geuzen]]<br />
* Alkmaar: [[Scoutinggroep Graaf Daron]]<br />
* Bergen: [[Scoutinggroep de Heerlijkheid]]<br />
* Den Burg (Texel): [[Scouting Texel]]<br />
* Den Helder: [[Jutters Rainiero]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Den Helder: [[I.N.K.A.]]<br />
* Den Helder: [[Minerva]]<br />
* Den Helder: [[Helders Jachthoornkorps]]<br />
* Den Helder: [[Prinses Wilhelmina]]<br />
* Den Helder: [[Abel Tasman]]<br />
* Den Oever: [[Corvus Corone]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Enkhuizen: [[Scoutinggroep Mercury]]<br />
* Grootebroek: [[Arcadia]]<br />
* Heerhugowaard: [[Angela]]<br />
* Heerhugowaard: [[Sint joris (Heerhugowaard)|Sint Joris]]<br />
* Heiloo: [[Scouting Rurik Heiloo]]<br />
* Heiloo: [[Victoriegroep]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King (Hoorn)|Scouting Martin Luther King]]<br />
* Hoorn: [[Vaandrig Peetoom Vendel]]<br />
* Langedijk: [[Scouting Langedijk]]<br />
* Medemblik: [[Titus Brandsma (Medemblik)|Titus Brandsma]]<br />
* Nieuwe Niedorp: [[Scouting Dirck Rembrantsz]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Ursem: [[Don Bosco]]<br />
* Venhuizen: [[St. Lidwina]]<br />
* Wieringerwerf: [[Scouting Die Robben]]<br />
* Wognum: [[Pius X]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
===Regio Noord Holland Midden===<br />
* Assendelft: [[Scouting Assendelft]]<br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Castricum: [[Scouting JL Die Bogeheimers]]<br />
* Heemskerk: [[Adelbertusgroep]]<br />
* Heemskerk: [[Graaf Floris V]]<br />
* Heemskerk: [[Elfregi Helen Keller]]<br />
* Krommenie: [[Scouting Krommenie]]<br />
* Limmen [[Scouting Limmen]]<br />
* Purmerend: [[Lamoraal van Egmond]]<br />
* Uitgeest: [[Scouting Uitgeest]], Jeugdvereniging Don Bosco<br />
* Uitgeest: [[Thor Heyerdahl]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Velserbroek: [[Scouting Velserbroek]]<br />
* IJmuiden: [[de IJmondtrekkers]]<br />
* Zaandam: [[De Watergeuzen]]<br />
* Zaandam: [[Scouting Elfregi Zaanstreek]]<br />
* Zaandijk: [[Scouting Koog-Zaandijk]]<br />
<br />
===Regio Amsterdam Amstelland===<br />
* Aalsmeer: [[Scouting Tiflo (Aalsmeer) |Tiflo]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Keizer Karel Groep (Amstelveen)|Keizer Karel Groep]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Kantankye]]<br />
* Amstelveen: [[Japanse Scouting Amsterdam]]<br />
* Amstelveen: [[Livingstonegroep (Amstelveen)|Livingstonegroep]]<br />
* Amstelveen: [[Radboudgroep]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting De Teil]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|Scouting Sint Maarten]]<br />
* Amsterdam: [[Franklin Delano Rooseveltgroepen 54 en 74]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Elfregi]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Wartburg]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Erskine]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sloterplas]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Amsterdam: [[Impeesa groep 19]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]]<br />
* Badhoevedorp: [[Leeghwatergroep]]<br />
* Badhoevedorp: [[Lady Baden-Powell (Badhoevedorp)|Lady Baden-Powell]]<br />
* Hoofddorp: [[Scouting St. Maarten (Hoofddorp)|Scouting St. Maarten]]<br />
* Hoofddorp: [[Paula Geertsgroep (Hoofddorp)|Paula Geertsgroep]]<br />
* Monnickendam: [[Scoutinggroep Waterland]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
===Regio het Gooi===<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Bussum: [[Arrowegroep]]<br />
* Hilversum: [[Argonauten (Hilversum)|Argonauten]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hilversum: [[Scouting Heidepark]]<br />
* Hilversum: [[Scoutinggroep de Burcht]]<br />
* Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]]<br />
* Huizen: [[Scouting Montgomery (Huizen)|Scouting Montgomery]]<br />
* Huizen: [[Scouting Vasanta (Huizen)|Scouting Vasanta]]<br />
* Laren (N-H): [[Scouting Raboes]]<br />
* Laren (N-H): [[Maggy Lekeuxgroep]]<br />
* Muiden: [[Scouting Pampus Muiden]]<br />
===Regio Haarlem===<br />
* Bloemendaal: [[Bos en Duin]]<br />
* Bloemendaal: [[Elswout]]<br />
* Haarlem: [[B.I.M. Bakenessergroep]]<br />
* Haarlem: [[Brigitta]]<br />
* Haarlem: [[Vliegende Pijl]]<br />
* Haarlem: [[Hildebrand]]<br />
* Haarlem: [[Kameleon Kinheim]]<br />
* Haarlem: [[Kon Tiki]]<br />
* Haarlem: [[Marco Polo]]<br />
* Haarlem: [[Scouting Menno Simonsz]]<br />
* Haarlem: [[Prins Willem]]<br />
* Haarlem: [[Doortje en Dorus Rijkers]]<br />
* Haarlem: [[Pieter Hasselear / Bernadette]]<br />
* Haarlem: [[Kromhout]]<br />
* Haarlem: [[de Brug]]<br />
* Haarlem: [[Tarcisius]]<br />
* Heemstede: [[Graaf Bernadotte]]<br />
* Heemstede: [[Paschalis Baylon]]<br />
* Heemstede: [[Spaarnegeuzen]]<br />
* Heemstede: [[NVJ de Haven]]<br />
* Heemstede: [[Wabo]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Santpoort: [[St. Radboudgroep (Santpoort)]]<br />
* Velsen Zuid: [[Michiel Adrieanszn de Ruyter]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[Stella Maris - St. Willibrordus]]<br />
* Zandvoort: [[The Buffalo's]]<br />
* Zwanenburg: [[Rijnlandgroep]]<br />
<br />
===Historische groepen===<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Almelo: [[B.E. de Blauwe Reigers]]<br />
* Almelo: [[Homeentmeen]]<br />
* Almelo: [[H.J.B. Boemerang]] (opgeheven)<br />
* Almelo: [[H.J.B. Llanos]]<br />
* Almelo: [[H.J.B. Wateregge]]<br />
* Almelo: [[John F. Kennedygroep (Almelo)| John F. Kennedygroep]]<br />
* Almelo: [[Tubanten]]<br />
* Borne: [[Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Den Ham & Vroomshoop: [[Scouting Azoelen]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Delden: [[Van Rossum-Elisabethgroep]]<br />
* Denekamp: [[Margaretha sinclair]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Enschede: [[Scouting Mgr. Ariënsgroep]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Emisario]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Geuzennest]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Leppink Groep]]<br />
* Enschede: [[Enschedese Padvinders Marsband]]<br />
* Enschede: [[Radix Enschede]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Goor: [[Scouting Stoevelaargroep]]<br />
* Haaksbergen: [[Scouting de Klomp]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Rozendaelgroep Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Scouting Hasselo]]<br />
* Hengelo: [[dr. Ariëns Ingrid]]<br />
* Hengelo: [[St. Jeroen Bambi]]<br />
* Hengelo: [[St. Christoffel (Hengelo)|St. Christoffel]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ootmarsum: [[Scouting Ootmarsum]]<br />
* Oldenzaal: [[Titus Brandsmagroep (Oldenzaal)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof-Niej Begin]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vasse: [[Kameleongroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Vriezenveen: [[Admiraal Kruysgroep 1]]<br />
* Wierden: [[Scouting Lancker]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Indabagroep]]<br />
* Zwolle: [[De IJsselgroep|IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amerongen-Leersum: [[Scouting Zuylensteyn]]<br />
* Amersfoort: [[Karel Doormangroep (Amersfoort)|Karel Doormangroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort/Hoogland: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius (De Bilt)|Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Niftarlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]] (is gefuseerd met [[Scouting Katimavik]] uit Odijk)<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone (Nieuwegein)|Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Oudewater: [[Scouting Jorisgroep Oudewater]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco (Soest)|Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht)|1e Charles de Foucauld Groep]] Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger<br />
* Utrecht: [[Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene" ]] Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger<br />
* Utrecht: [[K V Groep Kardinaal De Jong]] Opgeheven<br />
* Utrecht: [[K V Paulus/Paula Groep]] Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep<br />
* Utrecht: [[P V Groep Johan Friso]] Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Willem de Zwijger (Utrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]] (Opgeheven 31-12-2014)<br />
* Zeist: [[Scouting Luvaze]]<br />
* Zeist: [[Prinses Amalia Groep]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]] (Opgeheven 31-12-2014)<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Aardenburg: [[St.Baafsgroep]]<br />
* Arnemuiden: [[Baden-Powell (Arnemuiden)|Baden-Powell]]<br />
* Axel: [[Gregoriusgroep]] (opgeheven- oud KV/VKJB) <br />
* Axel: [[groep 1/ Ottawa groep]] (opgeheven- oud NPV)<br />
* Axel: [[Jhr. de Casembrootgroep]] (opgeheven- oud NPV) <br />
* Axel: [[Oda-groep]] (opgeheven- oud NGB) <br />
* Axel: [[Szydlowskigroep]] (opgeheven- oud NPG)<br />
* Axel: [[Scouting De Vier Ambachten]]<br />
* Brouwershaven [[Grevelingengroep]]<br />
* Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]]<br />
* Goes: [[st.Bernadette]]<br />
* Goes: [[Hertog van Beijeren-Gosaha]]<br />
* Goes: [[Jacob Valcke]]<br />
* Goes: [[Frans Naereboutgroep]]<br />
* Hulst: [['t Jagertje]]<br />
* IJzendijke: [[St. Paulustroep]]<br />
* Kapelle: [[Ridder van der Maelstedegroep]]<br />
* Kamperland: [[Zandkreekgroep]]+<br />
* Koudekerke: [[de Valkeniers]]<br />
* Kloosterzande: (St.)[[Canisiusgroep]]<br />
* Kloosterzande: [[De Zwarte Dassen (Kloosterzande)|De Zwarte Dassen]] (in 1985 met St.Canisius gefuseerd tot [[Canisiusgroep]])<br />
* Kloosterzande-Groenendijk: [[Charles de Foucauld (Kloosterzande)|Charles de Foucauld]] (na de oorlog St.[[Canisiusgroep]])<br />
* Kloosterzande: [[Greetje Schouten groep]] (opgeheven- oud NGB)<br />
* Middelburg: [[Berdenis van Berlekomgroep]]<br />
* Middelburg: [[Gouden Cirkelgroep]]<br />
* Middelburg: [[Scouting Kazan de Wolfgroep]]<br />
* Middelburg: [[Paul Krugergroep]]<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Overslag: [[Gerlofgroep|St. Gerlofgroep]] (opgeheven- oud KV/VKJB)<br />
* Sas van Gent: [[Lodewijkgroep]]<br />
* 's-Gravenpolder: [[Voortrappers groep]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
* Terneuzen: [[EOS/St. Hubertus]]<br />
* Terneuzen: [[Sint Hubertusgroep]] (RK - jongensgroep) (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)<br />
* Terneuzen: [[Eendracht Ons Streven / EOS-groep]] (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)<br />
* Terneuzen: [[Doormangroep (Terneuzen)|Doormangroep]]<br />
* Terneuzen: [[Sint Gertrudis groep]] (RK - meisjesgroep)<br />
* Tholen: [[Scouting Heenetrecht]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Westdorpe: [[WeWeKaBo]]<br />
* Westerschouwen: [[Kaninefatengroep]] <br />
* Yerseke: [[Ridder Boudewijngroep]]<br />
* Zierikzee: [[Mr. Bakkergroep]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Alblasserdam: [[Louis Wesselsgroep]] (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Maketgroep]] (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)<br />
* Alblasserdam: [[Scouting Alblasserdam]] <br />
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting Alphen aan den Rijn]]<br />
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting De Hollandse Nachtegalen]]<br />
* Alphen aan den Rijn: [[Scouting Willem Barendsz]]<br />
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]]<br />
* Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]]<br />
* Boskoop: [[Scouting Meester van Daal groep]]<br />
* Brielle: [[Bas 't Hart]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Guy Gibson squadron]] (luchtscouts, opgeheven)<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Hendrik van Halewijn]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Van Naeltwijck groep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Delft: [[Scouting Marco Polo Delft ]]<br />
* De Lier: [[Scouting De Lier]]<br />
* Den Haag: [[Scoutinggroep BePals Pr. Juliana groep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Stanley 55]]<br />
* Den Haag: [[Scoutinggroep ds Ferguson]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[Scouting de Rimboejagers]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Van Weerden Poelman]]<br />
* Den Haag: [[Scouting PéPé Loosduinen]]<br />
* Den Haag: [[Scouting El Andalus]] (opgeheven)<br />
* Dordrecht: [[TESRA]]<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Scouting Christiaan de Wet (Dordrecht)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijger (Dordrecht)|Willem de Zwijger]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]] Deel van [[Regio de Baronie]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (Scouting GZV) Deel van [[Regio de Baronie]]<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Gouda: [[St. Willibrordus (Gouda)|St. Willibrordus]] (waterscouting)<br />
* Gouda: [[Scoutinggroep Cornelis de Houtman]]<br />
* Gouda: [[Scouting Jan van Hoof Groep]]<br />
* Gouda: [[Scouting Wilo]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] (gefuseerd tot A15)<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] (gefuseerd tot A15)<br />
* Hellevoetsluis: [[Scouting Hellevoetsluis]]<br />
* Hendrik IDO Ambacht: [[Scouting Vikings]]<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Kwintsheul: [[Scouting Kwintsheul]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Leiden: [[Scouting St. Jozef (Leiden)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Leiden: [[Paulusgroep Leiden]]<br />
* Leiderdorp: [[Scouting Van der Does Liethorp groep]]<br />
* Leidschendam: [[Scouting Pius XII]]<br />
* Lisse: [[Graaf van Lyndengroep]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Lisse: [[Shawano's Lisse]]<br />
* Mijnsherenland: [[Scouting Mijnsherenland]] Lodewijk van Praetgroep<br />
* Monster: [[Scouting Polanen]]<br />
* Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]]<br />
* Naaldwijk: [[Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Waterscouting "De IJssel"]]<br />
* Noordwijk: [[Norvicus Noordwijk]]<br />
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]]<br />
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bosgeest]]<br />
* Nootdorp: [[Scouting Nootdorp]]<br />
* Numansdorp: [[Driestromengroep]]<br />
* Oegstgeest: [[Sagara Satrya's]]<br />
* Oegstgeest: [[Shawano's Oegstgeest]]<br />
* Oegstgeest: [[Derjagroep]]<br />
* Oostvoorne: [[G.J. Geysendorffergroep]]<br />
* Ouddorp: [[Scouting Jan Joosten]]<br />
* Ouderkerk a/d IJssel: [[Scouting Christiaan de Wet (Ouderkerk)|Scouting Christiaan de Wet]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus]]<br />
* Ridderkerk: [[Scouting Sint Joris (Ridderkerk)|Scouting Sint Joris]]<br />
* Ridderkerk: [[Scouting Florence Nightingale]]<br />
* Rijnsburg: [[Scouting Rijnsburg]] (opgeheven)<br />
* Rijswijk: [[Martin Luther King Groep (Rijswijk)|Martin Luther King Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Hoeve Ypenburg Groep]]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Albert Schweitzer Groep Rotterdam | Albert Schweitzer Groep Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Brownsea Groep 66]]<br />
* Rotterdam: [[Calandtroep]]<br />
* Rotterdam: [[Cornelis Tromp groep]]<br />
* Rotterdam: [[Scouting Dorus Rijkers Nesselande]]<br />
* Rotterdam: [[Hillegersberg]]<br />
* Rotterdam: [[Hendrik van Halewijn]]<br />
* Rotterdam: [[Impeesagroep]]<br />
* Rotterdam: [[Kralingsche Troep 10]]<br />
* Rotterdam: [[Klaas Kitten Groep]]<br />
* Rotterdam: [[Lischgroep]]<br />
* Rotterdam: [[Maasgroep 18]]<br />
* Rotterdam: [[Margrietengroep]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[Olivier van Noort groep 48]]<br />
* Rotterdam: [[Prinses Irene Groep 45]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Scouting Sint Patrick (Rotterdam)|Scouting Sint Patrick]]<br />
* Rotterdam: [[Starrenburg]]<br />
* Rotterdam: [[Stedost groep]]<br />
* Rotterdam: [[Stella Maris (Rotterdam)|Stella Maris]]<br />
* Rotterdam: [[Wetrogroep]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Scouting Scojesa Sassenheim]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Scheveningen: [[Sint Jorisgroep 5]]<br />
* Schiedam: [[Burgemeester van Haarengroep]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] (opgeheven)<br />
* Spijkenisse: [[Baden-Powell Band]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Ter Aar: [[Scouting Wapata]]<br />
* Vlaardingen: [[Scouting Allart van Heemstede]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen]]<br />
* Vlaardingen: [[Prins Mauritsgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Vioolgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Maurits-Vioolgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Vlaardingen: [[wesselgroep]]<br />
* Voorburg: [[Hubertus-Brandaan]]<br />
* Voorburg: [[Livingstonegroep (Voorburg)|Livingstonegroep]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Voorhout: [[Boerhaavegroep Voorhout]]<br />
* Voorschoten: [[Scouting Impeesa (Voorschoten)|Scouting Impeesa]]<br />
* Voorschoten: [[Scouting Mauritsgroep]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Scouting Willibrord (Wassenaar)|Scouting Willibrord]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa (Zoetermeer)|Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting John McCormick]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Pocahontas]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Ashanti]]<br />
* Zoeterwoude: [[Scouting Zoeterwoude]]<br />
* Zwijndrecht: [[Scouting Panoord]]<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Bermudastam]], Leusden<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Zeeland<br />
* [[Explostam]], Leusden<br />
* [[F.R.E.T.]], Friesland<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thès]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* MPSE ([[Most Primitive Scouting Experience]]), Elst<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
* [[Landelijke Activiteiten en Regio Ondersteuning Stam]], de Laro Stam<br />
<br />
[[Categorie:Scouting in Nederland]]</div>
Richardjager
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Sint_Willibrordus_(Heerlen)&diff=86247
Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)
2016-02-23T15:55:05Z
<p>Richardjager: groep bestaat niet meer</p>
<hr />
<div>Deze groep is in 2014 gefuseerd met Scouting 't Eikske in Landgraaf. De nieuwe groep heet nu Scouting Amicus</div>
Richardjager
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Rsa230&diff=84547
Rsa230
2015-09-17T08:09:43Z
<p>Richardjager: Nieuwe pagina aangemaakt met 'De RSA 230 is de Explorer afdeling van Scouting Amicus in Heerlen. De afdeling is van origine opgericht bij Scouting Willibrordus uit Heerlen. Door de fusie van Sco...'</p>
<hr />
<div>De RSA 230 is de Explorer afdeling van Scouting Amicus in Heerlen. De afdeling is van origine opgericht bij Scouting Willibrordus uit Heerlen. Door de fusie van Scouting Willibrordus met scouting 't eikske uit landgraaf werden 2 afdelingen samen gevoegd. <br />
<br />
Scouting 't eikske had de afdelingen 577 en 578 waarvan alleen 577 nog actief was. Na de fusie is men met het oudste nummerverder gegaan dus de 230. Wel werd het voorvoegsel van Ra veranderd in RSA omdat er al jaren gemengd gedraaid werd in beiden afdelingen.</div>
Richardjager
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Amicus&diff=84546
Scouting Amicus
2015-09-17T08:02:16Z
<p>Richardjager: ingevuld</p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Logo =<br />
|Groepsdas =<br />
|Beweging = Scouting Nederland<br />
|Regio = Regio Parkstad Limburg<br />
|Groepsnummer =<br />
|Plaats = Heerlen<br />
|Provincie = Limburg<br />
|Land = Nederland<br />
|Open voor = Meisjes en jongens<br />
|Levensbeschouwing =<br />
|Genootschap =<br />
|Leden =<br />
|Opgericht = <br />
|Oprichter =<br />
|Website =<br />
|lat =<br />
|lon =<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Heerlen, Limburg.<br />
<br />
== Geschiedenis ==<br />
De groep is ontstaan door een fusie tussen [[Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)|Scouting Sint Willibrordus]] uit Heerlen en [[Scouting 't Eikske]] uit Landgraaf. <br />
<br />
De fusie is in 2014 officieel een feit maar al vanaf 2012 werd intensief samen gewerkt. Scouting Willibrordus is opgericht in 1958 't Eikske is jonger en werd in 1980 opgericht. <br />
<br />
Voor de fusie waren het 2 kleine groepen van beiden ongeveer 40 leden. Na de fusie is er door het opnemen van leden van groepen die er mee stopten en een werving van leden nu 120 leden. Waarvan een speltak voor scouts met een verstandelijke beperking.<br />
<br />
== Speltakken ==<br />
De groep heeft de volgende speltakken: <br />
* [[Bevers (Scouting Nederland)|Bevers]]- 5 tot 7 jaar<br />
* [[Welpen (Scouting Nederland)|Welpen]]- 7 tot 11 jaar<br />
* [[Scouts (Scouting Nederland)|Scouts]]- 11 tot 14 jaar<br />
* [[Explorers]]- 14 tot 18 jaar<br />
* [[Roverscouts (Scouting Nederland)|Roverscouts]]- 18 tot 23 jaar<br />
* [[Plusscouts]]- 23 tot 88 jaar<br />
* [[Scouts met een handicap|Scouts met een verstandelijke beperking]]- de Wombats - 10 tot 88 jaar<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan RSW, Expeditie Joti, Joti, Scout In en organiseert Joti weekend, Zomerkamp, weekenden</div>
Richardjager
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Amicus&diff=84545
Scouting Amicus
2015-09-17T07:59:21Z
<p>Richardjager: de onstaansgeschiedens uitgebreid</p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Logo =<br />
|Groepsdas =<br />
|Beweging = Scouting Nederland<br />
|Regio = Regio Parkstad Limburg<br />
|Groepsnummer =<br />
|Plaats = Heerlen<br />
|Provincie = Limburg<br />
|Land = Nederland<br />
|Open voor = Meisjes en jongens<br />
|Levensbeschouwing =<br />
|Genootschap =<br />
|Leden =<br />
|Opgericht = <br />
|Oprichter =<br />
|Website =<br />
|lat =<br />
|lon =<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Heerlen, Limburg.<br />
<br />
== Geschiedenis ==<br />
De groep is ontstaan door een fusie tussen [[Scouting Sint Willibrordus (Heerlen)|Scouting Sint Willibrordus]] uit Heerlen en [[Scouting 't Eikske]] uit Landgraaf. <br />
<br />
De fusie is in 2014 officieel een feit maar al vanaf 2012 werd intensief samen gewerkt. Scouting Willibrordus is opgericht in 1958 't Eikske is jonger en werd in 1980 opgericht. <br />
<br />
Voor de fusie waren het 2 kleine groepen van beiden ongeveer 40 leden. Na de fusie is er door het opnemen van leden van groepen die er mee stopten en een werving van leden nu 120 leden. Waarvan een speltak voor scouts met een verstandelijke beperking.<br />
<br />
== Speltakken ==<br />
De groep heeft de volgende speltakken: <br />
* [[Bevers (Scouting Nederland)|Bevers]]- 5 tot 7 jaar<br />
* [[Welpen (Scouting Nederland)|Welpen]]- 7 tot 11 jaar<br />
* [[Scouts (Scouting Nederland)|Scouts]]- 11 tot 14 jaar<br />
* [[Explorers]]- 14 tot 18 jaar<br />
* [[Roverscouts (Scouting Nederland)|Roverscouts]]- 18 tot 23 jaar<br />
* [[Plusscouts]]- 23 tot 88 jaar<br />
* [[Scouts met een handicap|Scouts met een verstandelijke beperking]]- de Wombats - 10 tot 88 jaar<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan ... en organiseert .......</div>
Richardjager