https://nl.scoutwiki.org/api.php?action=feedcontributions&user=Ronvwier&feedformat=atom
Scoutpedia.nl - Bijdragen van deze gebruiker [nl]
2024-03-28T16:12:50Z
Bijdragen van deze gebruiker
MediaWiki 1.39.5
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Sarto&diff=35137
Scouting Sarto
2008-08-14T17:13:31Z
<p>Ronvwier: Kaart opgezet</p>
<hr />
<div>{{Groep<br />
|Beweging=Scouting Nederland|<br />
|Regio=Regio Amsterdam Amstelland<br />
|Admiraliteit=Admiraliteit Rond Amstel en IJ<br />
|Plaats=Amsterdam<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=30 [[Augustus]] [[1973]]<br />
|Groepsnummer=1000 (oud 101900)<br />
|Website=www.scoutingsarto.nl<br />
|lat=52.36041<br />
|lon=4.816633<br />
|Open voor=beide <br />
|Levensbeschouwing=Openbaar <br />
|Provincie=Noord Holland <br />
<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Amsterdam. <br />
<br />
== Geschiedenis ==<br />
De groep werd opgericht in 1960. De allereerste opkomsten werden gedraaid in de kelder van een feestwinkel in Amsterdam-West nabij de Johan Huizingalaan. Niet veel later werden er opkomsten gehouden in een kerk in Amsterdam, dit duurde tot 1986. Na die tijd kwam er een eigen clubgebouw voor de groep. Het gebouw was een zeskant en elke speltak had zijn eigen lokaal. Temidden van de zeskant was er een speelveld.<br />
<br />
Sinds 1995 zit scouting Sarto in een blokhut aan het park en aan de Sloterplas.<br />
<br />
== De Vloot ==<br />
<br />
De vloot bestaat uit een vijftal lelievletten en de sleper. De 1462 en de sleper zijn zelf gebouwd. <br />
Scouting Sarto beschikt over de volgende boten:<br />
* 591 Freya Geel<br />
* 592 Thor Groen<br />
* 1462 Donar Rood<br />
* 1501 Loki Blauw<br />
* 1554 ---- Grijs<br />
* Sleper Wodan<br />
<br />
== Speltakken ==<br />
De groep heeft de volgende speltakken: <br />
*[[Bevers (Scouting Nederland)|Bevers]] - 5 tot 7 jaar<br />
*[[Welpen (Scouting Nederland)|Welpen]] - 7 tot 10 jaar<br />
*Ketelbinkies - 10 tot 12 jaar<br />
*[[Zeeverkenners]] - 12 tot 16 jaar<br />
*[[Wilde Vaart]] - 16 tot 18 jaar<br />
*[[Stam (Scouting Nederland)|Stam]] - 18 jaar en ouder<br />
<br />
<br />
==Uniform==<br />
Tijdens iedere opkomst wordt het scoutinguniform gedragen. In tegenstelling tot de meeste andere scoutinggroepen bestaat het uniform echter niet uit de blouse en toebehoren, maar uit een sweater en de das met hierop het logo van de scoutinggroep. Elke speltak is te herkennen aan de kleur van zijn [[uniform]]. Zoals bij vele andere scoutinggroepen gaan de bevers in rood, de welpen in groen, de ketelbinkies in kaki en de zeeverkenners en wilde vaart in het blauw. De kleuren van de sweaters die per speltak verschillen, komen overeen met de kleuren van de trui en de blousen die bij andere scoutinggroepen worden gedragen. <br />
<br />
http://www.scoutingsarto.nl/images/stories/truidas.jpg<br />
http://www.scoutingsarto.nl/images/stories/tshirts.jpg<br />
<br />
De stam draagt alleen de sweater met das.<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan de Admiralencup in Uithoorn, de Roei-Zeil-en-Wrikwedstrijden in Amsterdam en doet elk jaar mee met de Jantje Betoncollecte. <br />
<br />
De welpen hebben het afgelopen jaar meegeholpen met de Natuurwerkdag!<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep in Regio Amsterdam Amstelland|Sarto, Scouting]]</div>
Ronvwier
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Scouting_Sarto&diff=11094
Scouting Sarto
2006-09-03T21:18:29Z
<p>Ronvwier: </p>
<hr />
<div>{{groep|<br />
|Regio=Noord Holland<br />
|Plaats=Amsterdam<br />
|Leden=<br />
|Opgericht=<br />
|Groepsnummer=<br />
|Website=www.scoutingsarto.nl<br />
}}<br />
<br />
'''{{PAGENAME}}''' is een [[scoutinggroep]] in Amsterdam. <br />
<br />
== Geschiedenis ==<br />
De groep werd opgericht in ...... omdat .....<br />
<br />
== Speltakken ==<br />
De groep heeft de volgende speltakken: <br />
*[[Bevers]] - 5 tot 7 jaar<br />
*[[Welpen]] - 7 tot 10 jaar<br />
*[[Ketelbinkies]] - 10 tot 12 jaar<br />
*[[Zeeverkenners]] - 12 tot 16 jaar<br />
*[[Wilde Vaart]] - 16 tot 18 jaar<br />
*[[Stam]] - 18 jaar en ouder<br />
<br />
<br />
Elke speltak is te herkennen aan de kleur van zijn uniform. De bevers gaan in rood, de welpen gaan in groen, de ketelbinkies in kaki en de zeeverkenners en wilde vaart in het blauw.<br />
De speltakken hebben hun eigen leiding (de oudere begeleiding) en draaien een eigen programma aangepast aan de leeftijd van de kinderen Sommige speltakken hebben ook nog een onderverdeling!<br />
Zo bestaat de welpenhorde uit meerdere nesten en bestaan de zeeverkennerswacht uit meerdere bakken<br />
<br />
==Uniform==<br />
Het uniform is de kleding die we dragen tijdens een opkomst. Bij Scouting Sarto wordt in tegenstelling tot de meeste scouting groepen geen traditioneel scouting uniform gedragen.<br />
<br />
<br />
Het uniform bestaat uit een sweater en de das met hierop het logo van onze Scouting groep.<br />
<br />
http://www.scoutingsarto.nl/images/stories/truidas.jpg<br />
http://www.scoutingsarto.nl/images/stories/tshirts.jpg<br />
<br />
Daarnaast heeft elke speltak heeft een eigen kleur t-shirt. De Bevers dragen een rood t-shirt, de welpen groen, de ketelbinkies kaki, en de Zeeverkenners en wilde vaart blauw. De stam draagt alleen de sweater met das.<br />
<br />
==Activiteiten==<br />
De groep doet mee aan ... en organiseert ......<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
Ronvwier
https://nl.scoutwiki.org/index.php?title=Lijst_van_scoutinggroepen_in_Nederland&diff=11093
Lijst van scoutinggroepen in Nederland
2006-09-03T21:07:03Z
<p>Ronvwier: Toevoegen scouting Sarto</p>
<hr />
<div>{| align=center style="float:center;"<br />
|- align=center<br />
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: center; font-size: 90%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br><br />
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: <br />
* Druk op "bewerk"/"edit" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. <br />
* Klik op de rode link en schrijf vervolgens zelf een artikel over jouw groep. <br />
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een [[Scoutpedia:Voorbeeld groep|voorbeeldartikel]]. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden van deze pagina verwijderd.<br />
</div><br />
|}<br />
<br />
<br />
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per [[regio]] of [[admiraliteit]].<br />
<br />
<br />
==Drenthe==<br />
*[[Assen]]: [[Johannes Post Groep]]<br />
*Assen: [[Anthonie van Diemenstam]] (stam Johannes Post Groep)<br />
*Assen: [[St. George]]<br />
*Assen: [[Thriantastam]]<br />
*Assen: [[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]]<br />
*Beilen: [[Beyloo ter Horstgroep]]<br />
*Borger: [[Woudlopers]]<br />
*Coevorden: [[Drostengroep]]<br />
*Diever: [[Schultegroep]]<br />
*Emmen: [[Scouting Emmen]]<br />
*Erica: [[Scouting Erica]]<br />
*Exloo: [[Hunze-Hikers]]<br />
*Hoogeveen: [[Scouting Hoogeveen]]<br />
*Meppel: [[Scouting Meppel]]<br />
*Nieuw Schoonebeek: [[St. Willehadus]]<br />
*Paterswolde: [[De Trekvogels]]<br />
*Roden: [[Mensinghe]]<br />
*Vledder: [[Scouting Van Swietengroep]]<br />
*Vries: [[Scouting Vries]]<br />
*Zuidlaren: [[De Rangers]]<br />
<br />
==Flevoland==<br />
* Almere: [[Scouting Cornelis Lelygroep]]<br />
* Emmeloord [[Scouting emmeloord ]]<br />
* Lelystad: [[Scouting John F. Kennedy]]<br />
<br />
<br />
==Friesland==<br />
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]]<br />
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]]<br />
* Bolsward: [[Jambowa]]<br />
* Buitenpost: [[Brimzen]]<br />
* Dokkum: [[De Granaet]]<br />
* Drachten: [[de Wâldswalkers]]<br />
* Franker: [[Andromeda]]<br />
* Harlingen: [[Caspar di Robles]]<br />
* Harlingen: [[De Ontdekkers]]<br />
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]]<br />
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]]<br />
* Joure: [[Borgergroep]]<br />
* Leeuwarden: [[Burmania]]<br />
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]]<br />
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]]<br />
* Leeuwarden: [[Schout bij Nacht Doorman]]<br />
* Makkum: [[Burdine]]<br />
* Oosterwolde: [[Biezenhutters]]<br />
* Sneek: [[Greate Pier]]<br />
* Sneek: [[Tibrag]]<br />
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]]<br />
* Wolvega: [[Litjo]]<br />
<br />
<br />
==Gelderland==<br />
* Amerongen: [[Zuylensteyn]]<br />
* Arnhem: [[Ruitergidsen Anne de Guigné]]<br />
* Bennekom: [[Scouting Bennekom]]<br />
* Borculo: Scouting [[Cycloongroep]] Borculo.<br />
* Culemborg: [[Sint Stanislaus]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Didam [[Scouting St Willibrord]]<br />
* Dieren: [[Bospatrouille 74]] (onafhankelijke groep)<br />
* Doesburg: [[Scouting Doesburg]]<br />
* Dreumel: [[Paulusgroep]]<br />
* Ede: [[Jan Hilgers]]<br />
* Ede: [[Langenberg]]<br />
* Ede: [[Pieter Maritz]]<br />
* Ede: [[Tarcisius (Ede)|Tarcisius]]<br />
* Eerbeek: [[Tapawingo]]<br />
* Epe/Heerde: [[Buys Ballot]]<br />
* Gendringen: [[Scouting Gendringen]]<br />
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]]<br />
* Groessen: [[Scouting Groessen]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Herveld: [[De Spoorzoekers (Herveld)|De Spoorzoekers]]<br />
* Hummelo en Keppel: [[Scouting Sweder van Voorst]]<br />
* Lichtenvoorde: [[Girlscouting Lichtenvoorde]]<br />
* Lunteren: [[Hessengroep]]<br />
* Lunteren: [[De Zandkleppers]]<br />
* Maurik: [[Scouting Saffatin]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer I]]<br />
* Nijkerk: [[Kiliaen van Rensselaer II]] (waterscouting)<br />
* Nijmegen, [[De Bevers (Nijmegen)|De Bevers]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Karel de Stoute]]<br />
* Nijmegen: [[Scouting Paul Kruger]]<br />
* Ommeren: [[Baron van Brakell]]<br />
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]]<br />
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]]<br />
* Renkum: [[Emmagroep]]<br />
* Rhenen: [[Jhr.Schimmelpenninck]]<br />
* Scherpenzeel: [[Valleigroep]]<br />
* Scherpenzeel: [[Willaergroep]]<br />
* Tiel: [[Scouting Phoenix Tiel]]<br />
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]]<br />
* Veenendaal: [[Sionie]]<br />
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA)<br />
* Wageningen: [[Scouting Die Wiltgraeff]]<br />
* Wageningen: [[Yggdrasilstam]] ([[Studentenscoutinggroep]]; onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)<br />
* Wageningen: [[Musinga-Rijn]]<br />
* Zaltbommel: [[Scouting St. Martinus]]<br />
* Zetten: [[Scouting Zetten]]<br />
<br />
==Groningen==<br />
* Delfzijl: [[Fivelgroep-Eemsmond]]<br />
* Groningen: [[Chauken]]<br />
* Groningen: [[De Jutters]]<br />
* Groningen: [[De Havik]]<br />
* Groningen: [[De Zwervers (Groningen)|De Zwervers]]<br />
* Groningen: [[Woudlopers Kipling]]<br />
* Groningen: [[KDS Karel Doorman Stam]] (communicatie)<br />
* Groningen: [[Martinistam]] (studentenscouting)<br />
* Haren: [[De Trekvogels]]<br />
* Hoogezand-Sappemeer: [[De Trappers]]<br />
* Leek: [[Nienoord]]<br />
* Lettelbert: [[Waterscoutinggroep de Bevers]]<br />
* Slochteren: [[Freaylema]]<br />
* Uithuizen: [[Menkema]]<br />
* Veendam: [[Veendam]]<br />
* Winschoten: [[Scouting St. Vitus]]<br />
* Winsum: [[Vinchem]]<br />
<br />
==Limburg==<br />
* Beek: [[Scouting St. Martinus groep]]<br />
* Berg & Terblijt: [[St. Monulphus]]<br />
* Brunssum: [[St. Willibrordus (Treebeek)|St. Willibrordus]]<br />
* Eygelshoven: [[Scouting Eygelshoven]]<br />
* Eygelshoven: [[Verkennersgroep St. Hubertus]] (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Eygelshoven: [[Gidsengroep St. Lidwina]] (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)<br />
* Heerlen: [[St. Willibrordus (Heerlen)|St. Willibrordus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Lambertus (Kerkrade)|Scouting St. Lambertus]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Willibrord]]<br />
* Kerkrade: [[St. Joris (Kerkrade)|St. Joris]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting Gregor Brokamp]]<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Petrus]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Indaba]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting Charles de Foucauld]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Jozef]] (opgeheven)<br />
* Kerkrade: [[Scouting St. Hubertus]]<br />
* Maastricht: [[Scouting Theresia]]<br />
* Maastricht: [[Titus Brandsma (Maastricht)|Titus Brandsma]]<br />
* Mechelen: [[St. Martinus (Mechelen)|St. Martinus]]<br />
* Nederweert: [[Scouting Paus Pius X]]<br />
* Schinnen: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Sittard-Geleen: [[Scouting Sint Salvius Limbricht]]<br />
* Tungelroy: [[Scouting Tungelroy]]<br />
<br />
==Noord-Brabant==<br />
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Delmo]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Kizito (Bergen op Zoom)|Scouting Kizito]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Scouting Markiezaatsgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Menno van Coehoorngroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Petrus en Paulusgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Van Glymesgroep]] (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)<br />
* Bergen op Zoom: [[Scheldestam]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Zoomgroep]]<br />
* Bergen op Zoom: [[Karel Doormangroep]] ''Waterscouts''<br />
* Bladel: [[Scouting Bladel]]<br />
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]]<br />
* Breda: [[St. Martinus (Breda)|St. Martinus]]<br />
* Breda: [[Scouting Blauwe Kei]]<br />
* Budel: [[Frere Jacques]]<br />
* Den Bosch: [[Scoutig Den Bosch Noord]]<br />
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris]]<br />
* Dongen: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Duizel: [[Jubam]]<br />
* Eersel: [[Scouting Eersel]]<br />
* Etten-Leur: [[Scouting Paulus (Etten-Leur)|Scouting Paulus]]<br />
* Geldrop: [[Scoutinggroep Don Bosco]]<br />
* Geldrop: [[Hikegroep]]<br />
* Geldrop: [[Neil Armstrong Scouting]]<br />
* Geldrop: [[Stella Maris Zeeverkenners]]<br />
* Gemert: [[Scouting Willibrordus]]<br />
* Heeze: [[Sint Nicasius]]<br />
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]]<br />
* Helmond: [[Scouting Paulus (Helmond)|Scouting Paulus]]<br />
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]]<br />
* Luyksgestel: [[Sint Andries]]<br />
* Maarheze: [[Kizito]]<br />
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]]<br />
* Oosterhout: [[Erasmusgroep]]<br />
* Oosterhout: [[Marioagroep]]<br />
* Oss: [[Dorus Rijkers Groep]] ''Waterscouts''<br />
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]]<br />
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]]<br />
* Riethoven: [[Rythovius]]<br />
* Roosendaal: [[Luchtscouts "Seppe"]] ''Luchtscouts''<br />
* Roosendaal: [[Scouting st. Jan (Roosendaal)|Scouting st. Jan]] ''Luchtscouts''<br />
* Schaijk: [[Scouting Schaijk]]<br />
* Sleeuwijk: [[Scouting Altena]]<br />
* Steensel: [[Margarita]]<br />
* Tilburg: [[Esjeeka]]<br />
* Tilburg: [[Pastoor Vroomansgroep]] (Scouting PVG)<br />
* Tilburg: [[Scouting Groep Prins Hendrik]]<br />
* Uden: [[Scouting Uotha]]<br />
* Valkenswaard: [[Dick van Toor]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Maarten]]<br />
* Valkenswaard: [[Sint Stefanus]]<br />
* Veldhoven: [[Hertog Jan van Brabant]]<br />
* Veldhoven: [[Were-Di]]<br />
* Veldhoven: [[Sint Stanislaus Kostka]]<br />
* Veldhoven-Zeelst: [[Sint Aloysuis]]<br />
* Waalre: [[Scouting Aalst-Waalre]] (SAW2)<br />
* Waalwijk: [[Scouting Andreas Zijlmansgroep]] (AZG)<br />
* Woudrichem: [[Scouting Loevestein]] ''Waterscouts''<br />
<br />
==Noord-Holland==<br />
* Alkmaar: [[Dirk Duyvel]]<br />
* Alkmaar: [[Graaf Daron]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Hedera (Amstelveen)|Scouting Hedera]]<br />
* Amstelveen: [[Scouting Keizer Karel Groep Amstelveen]]<br />
* Amsterdam: [[Scouting Sarto]]<br />
* Beverwijk: [[Andre de Thaye]] <br />
* Beverwijk: [[De Banjaert]] <br />
* Beverwijk: [[Scouting Admiraal van Kinsbergen]] <br />
* Beverwijk: [[M'Hlala Panzi]] <br />
* Beverwijk: [[Mees Toxopeus]]<br />
* Beverwijk: [[Wiawaha Beverwijk]]<br />
* Beverwijk: [[Die Wijcker Duinjaghers]]<br />
* Bussum: [[Scouting Himalaya]]<br />
* Den Helder: [[Scouting Jutters Willemsoord]]<br />
* Dirkshorn: [[Scoutinggroep Aquarius]]<br />
* Hilversum: [[Athabascangroep]]<br />
* Hoorn: [[Scouting Martin Luther King]]<br />
* Overveen: [[Camerons-Duinzwervers]]<br />
* Schagen: [[Ridder Magnusgroep]]<br />
* Schagen: [[Vita Nova]]<br />
* Uithoorn: [[Admiralengroep]]<br />
* IJmuiden: [[Nannie van der Wiele]]<br />
* Zandvoort: [[StellaMaris St. Willibrordus]]<br />
* Velsen Zuid: [[Wiawaha]]<br />
* Zwaag: [[Scouting Discovery]]<br />
<br />
==Overijssel==<br />
* Borne: [[ Scouting Twickel]]<br />
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]]<br />
* Dedemsvaart: [[Scouting Dedemsvaart]]<br />
* Elburg: [[Scouting N.S. Rambonnet]]<br />
* Emmeloord: [[Scouting Emmeloord]]<br />
* Enschede: [[Scouting 't Volbert]]<br />
* Enschede: [[Scouting Euregio Glanerbrug]]<br />
* Enschede: [[Scouting Nanne Zwiep]]<br />
* Enschede: [[Vaandrig Lepping Groep]]<br />
* Giethoorn: [[Scouting Brederwiede]]<br />
* Hardenberg: [[Stanleygroep]]<br />
* Hasselt: [[Scouting de Veste]]<br />
* Hattem: [[Voermangroep]]<br />
* Hattem: [[Wijnaendts Franckengroep]]<br />
* Heino: [[Scouting Heino]]<br />
* Hellendoorn - Nijverdal: [[De Reggegroep]]<br />
* Hengelo: [[Bataven Ludger]]<br />
* Hengelo: [[De Bataven]] (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)<br />
* Hengelo: [[Scouting Cunera-St. Marcellinus]]<br />
* Hengelo: [[Hendrik Hudson Groep]]<br />
* Hengelo: [[Ludger-ursula groep]] (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)<br />
* Harderwijk: [[Tjerk Hiddes]]<br />
* Holten: [[BE St. Joris Overijssel]]<br />
* Kampen: [[Henk Bruntgroep]]<br />
* Kampen: [[Hanzeluiden]]<br />
* Kampen: [[Martin Gasmangroep]]<br />
* Nieuwleusen: [[Gold'n Zendegroep]]<br />
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]]<br />
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]]<br />
* Vilsteren: [[St. Lodewijkgroep]]<br />
* Zwartsluis: [[Pieter Marits]]<br />
* Zwolle: [[Christofoor Zeeverkenners]]<br />
* Zwolle: [[Henk Eelsinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Hopman Kippersgroep]]<br />
* Zwolle: [[Huysmangroep III]]<br />
* Zwolle: [[Scoutinggroep Indaba]]<br />
* Zwolle: [[IJsselgroep]]<br />
* Zwolle: [[Jan Lijdinggroep]]<br />
* Zwolle: [[Vaandrig Lengton Groep]]<br />
* Zwolle: [[Zwolse Zeeverkenners]]<br />
<br />
==Utrecht==<br />
* Abcoude: [[Scouting Pandergroep]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting St. Ansfridus]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Cay-Noya]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Impeesa (Amersfoort)|Scouting Impeesa]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Mondriaan]]<br />
* Amersfoort: [[Scouting Soekwa]]<br />
* Baarn: [[Scouting Ernst van Kempen]]<br />
* Baarn: [[Mango Kwane Wilco Jiskoot]]<br />
* Baarn: [[Scouting Merhula]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Ben Labre]]<br />
* de Bilt: [[Scouting Laurentius]]<br />
* Bilthoven: [[Akoteh]]<br />
* Bilthoven: [[Rover Crofts Groep]]<br />
* Breukelen: [[Scouting Nifterlake]]<br />
* Bunnik: [[Scouting Bunnik]]<br />
* Culemborg: [[Scouting Triton]]<br />
* Doorn: [[Scouting Thorheim]]<br />
* Driebergen: [[Scouting Dr. A.E. Hermansgroep]]<br />
* Harmelen: [[Scouting Willem Alexander]]<br />
* Hoevelaken: [[Scouting Hiawatha]]<br />
* Hooglanderveen: [[Scouting St. Jozef (Hooglanderveen)|Scouting St. Jozef]]<br />
* Houten: [[Scouting Schonauwen]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Dirk Vink]]<br />
* Huis ter Heide: [[A.J.V. Hiram Edson]]<br />
* Leusden: [[Scouting Manitoba]]<br />
* Lopik: [[Scouting Cliffort Reichert]]<br />
* Maarn-Maarsbergen: [[Scouting Maarn-Maarsbergen]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Jan Campert]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Marsua]]<br />
* Maarssen: [[Scouting Willy Hems]]<br />
* Maartensdijk: [[Scouting Agger Martini]]<br />
* de Meern: [[Scouting Rhenova]]<br />
* Montfoort: [[Scouting Montfoort]]<br />
* Mijdrecht/Wilnis: [[Scouting Jan van Speyk]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Jan van Hoof]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Livingstone]]<br />
* Nieuwegein: [[Scouting Prins Bernhard]]<br />
* Odijk: [[Scouting Katimavik]]<br />
* Soest: [[Scouting Don Bosco]]<br />
* Soest: [[Fakkeldraagsters|Scouting De Fakkeldraagsters]]<br />
* Soest: [[Hopman Masselmangroep]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Baracuda]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Derde Utrechtse]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Hoograven]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Jan Pieterszoon Coen]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Peka 18]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Salwega]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Tekakwitha Zeeverkenners]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Utrecht Oost]]<br />
* Utrecht: [[Scouting de Vliegende Pijl]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wepadojeb]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Wilhelmina]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Willem de Zwijger]]<br />
* Utrecht: [[Scouting Zuilen]]<br />
* Vianen: [[Scouting Batenstein]]<br />
* Vinkeveen: [[Scouting Eliboe]]<br />
* Vleuten: [[Scouting Ridderhofgroep]]<br />
* Wijk bij Duurstede: [[Scouting Sea Lions]]<br />
* Woerden: [[Scouting Albert Schweitzer]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Anne Frank]]<br />
* IJsselstein: [[Nico Steenbeekgroep]]<br />
* IJsselstein: [[Scouting Sint Nicolaas]]<br />
* Zeist: [[Scouting De Bison]]<br />
* Zeist: [[Scouting Dryade]]<br />
* Zeist: [[Scouting LuVaZe]]<br />
* Zeist: [[Prinses Beatrix Groep]]<br />
* Zeist: [[Scouting Rambonnet]]<br />
* Zeist: [[Sleutelgroep]]<br />
* Zeist: [[Woudlopers (Zeist)|Woudlopers]]<br />
<br />
==Zeeland==<br />
* Oostburg: [[Scouting Oostburg]]<br />
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]]<br />
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]]<br />
* Sluiskil: [[Scouting Sluiskil]]<br />
<br />
==Zuid-Holland==<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Johan van der Veeckengroep]]<br />
* Capelle a/d IJssel: [[Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep]]<br />
* Delft: [[Scouting Aymon]]<br />
* Delft: [[Scouting Hedera (Delft)|Scouting Hedera]]<br />
* Delft: [[Scouting Paulus (Delft)|Scouting Paulus]]<br />
* Delft: [[Delftsche Zwervers]] (studentenscouting)<br />
* Delft: [[Scouting Nautilus]]<br />
* Delft: [[Willem de Zwijger (Delft)|Willem de Zwijger]]<br />
* Den Haag: [[De Mohicanen]]<br />
* Den Haag: [[HWS Baron van Pallandtgroep]]<br />
* Den Haag: [[Scouting Haagse Hout]]<br />
* Den Haag: [[scoutingg El Andalus ]] opgeheven in 2006<br />
* Dordrecht: [[Royal Rangers]] (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)<br />
* Dordrecht: [[Scouting Van Speijk]]<br />
* Dordrecht: [[Willem de Zwijgergroep]]<br />
* Gorinchem: [[Scouting APV]]<br />
* Gorinchem: [[Gorinchemse Zeeverkenners]] (ook wel "Scouting GZV")<br />
* Gouda: [[Die Kantanky's]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting A15]]<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Lutine]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hardinxveld-Giessendam: [[Scouting Zilvermeeuwen]] ''(gefuseerd tot A15)''<br />
* Hoek van Holland: [[Prins Hendrikgroep]]<br />
* Hillegom: [[Tjarda Hillegom]]<br />
* Katwijk: [[De Katwijkse Zeeverkenners]]<br />
* Leerdam: [[Scouting Hagemans]]<br />
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]]<br />
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Zeeverkennersgroep De IJssel]]<br />
* Pijnacker: [[Scouting Pijnacker]]<br />
* Reeuwijk: [[St. Willibrordus (Reeuwijk)|St. Willibrordus ]]<br />
* Rijswijk: [[Scoutinggroep 'De Jaguars']]<br />
* Rijswijk: [[Scouting Gordongroep]]<br />
* Rotterdam: [[Bernadette/St. Willibrordus]]<br />
* Rotterdam: [[Menod]]<br />
* Rotterdam: [[The Rangers Rotterdam]]<br />
* Rotterdam: [[De Spoorzoekers (Rotterdam)|De Spoorzoekers]]<br />
* Rotterdam: [[Willem de Zwijger (Rotterdam)|Willem de Zwijger]]<br />
* Sassenheim: [[Tjarda Sassenheim]]<br />
* Schiedam: [[Franciscus-Lodewijkgroep]]<br />
* Sliedrecht: [[Merwegroep]] ''(inmiddels opgeheven)''<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Ruwaard van Puttengroep]]<br />
* Spijkenisse: [[Scouting Hartelgroep]]<br />
* Vlaardingen: [[De Geuzen (Vlaardingen)|De Geuzen ]]<br />
* Vlaardingen: [[Willem de Zwijger (Vlaardingen)|Willem de Zwijger]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]]<br />
* Voorburg: [[Scouting Orion]]<br />
* Waddinxveen: [[Klimop]]<br />
* Wassenaar: [[Van Wassenaer Van Obdam]]<br />
* Wassenaar: [[Van Woesik groep]]<br />
* Wassenaar: [[Marduin]]<br />
* Zoetermeer: [[Scouting Impeesa]]<br />
* Zoetermeer: [[Brownsea Island groep]] (FSE/CES groep)<br />
<br />
==Landelijke stammen==<br />
* [[Cyberscouts]], Leusden<br />
* [[Delta Echo Stam]], Uden<br />
* [[Explo Stam]], Leusden<br />
* [[ICIS]], Ossendrecht<br />
* [[Kanderstam]], Velp<br />
* [[Kse Iii Stam]], Utrecht<br />
* [[La Thes]], Landelijke Theater Stam uit Breda<br />
* [[Landelijke Loodsen Zeezeil Stam]], Leusden<br />
* [[Landelijke Luchtscouting Stam]], Rijswijk<br />
* [[Landelijke Ondersteunings Stam]], Rotterdam<br />
* [[Medische en EHBO Stam]], Ommen<br />
* [[Radio Interesse Stam]], Rotterdam<br />
* [[Scouting Garbage Nederland Stam]], Leusden<br />
* [[Scoutlink Activiteiten Stam Holland]], Leusden<br />
* [[Sir Edmund Hillary-Stam]], Almelo<br />
* [[Scouting Motor Stam]], Nuth<br />
* [[Scoutnet|Scoutnet Nederland]], Maarssenbroek<br />
* [[Z.O.U.T.]], Den Dolder<br />
* [[Rampenstam]], Sint Michielsgestel<br />
* [[Scouting Doven Nederland]],Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag<br />
<br />
<br />
[[Categorie:Scoutinggroep]]</div>
Ronvwier