1902: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||de [[Woodcraft Indians]] worden opgericht door [[Ernest Thompson Seton]]. | || ||de [[Woodcraft Indians]] worden opgericht door [[Ernest Thompson Seton]]. | ||
|- | |||
|| ||[[Pastoor_Vroomansgroep|Pastoor Vroomans]] wordt tot priester gewijd. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 4 jan 2007 20:36
1900 - 1901 - 1902 - 1903 - 1904 - 1905 - 1906 - 1907 - 1908 - 1909 |
Algemeen | |
de Woodcraft Indians worden opgericht door Ernest Thompson Seton. | |
Pastoor Vroomans wordt tot priester gewijd. |