1902: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Iets meer context voor pastoor Vroomans, voordat mensen zich gaan afvragen wat zijn priesterwijding in hemelsnaam tussen de scoutingdata doet) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Pastoor_Vroomansgroep|Pastoor Vroomans]], één van de latere voorvechters voor Scouting voor katholieke jongens, wordt tot priester gewijd. | || ||[[Pastoor_Vroomansgroep|Pastoor Vroomans]], één van de latere voorvechters voor Scouting voor katholieke jongens, wordt tot priester gewijd. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 jan 2007 19:31
1900 - 1901 - 1902 - 1903 - 1904 - 1905 - 1906 - 1907 - 1908 - 1909 |
Algemeen | |
De Woodcraft Indians worden opgericht door Ernest Thompson Seton. | |
Pastoor Vroomans, één van de latere voorvechters voor Scouting voor katholieke jongens, wordt tot priester gewijd. | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |