1907: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Rudyard Kipling]] ontvangt de Nobelprijs voor de Literatuur. | || ||[[Rudyard Kipling]] ontvangt de Nobelprijs voor de Literatuur. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||1.|| Het allereerste verkennerskamp ooit onder leiding van [[Robert Baden-Powell]] op [[Brownsea island]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 dec 2005 12:19
1900 - 1901 - 1902 - 1903 - 1904 - 1905 - 1906 - 1907 - 1908 - 1909 |
Algemeen | |
Rudyard Kipling ontvangt de Nobelprijs voor de Literatuur. | |
Augustus | |
1. | Het allereerste verkennerskamp ooit onder leiding van Robert Baden-Powell op Brownsea island |