1910: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Sjabloon:Jaar1910}} | {{Sjabloon:Jaar1910}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| ||Start Scouting voor meisjes in Engeland | |||
|- | |||
|| ||Voorbereidingen voor het Spel van Verkennen in Nederland | |||
|- | |||
|| ||Op!, Hollandsche jongens naar buiten door W J van Hoytema Uitgegeven door den Nederlandschen Bond voor Lichamelijke Opvoeding verschijnt | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | |||
|- | |||
||3.||bezoek "XVI OXFORD" groep aan Nederland (tot 17 augustus). | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''December''' | |||
|- | |||
|| ||De Jonge Verkenners wordt opgericht in Den Haag. | |||
|- | |||
||19.||de [[Vaandrig Lengton Groep]] wordt opgericht in Zwolle | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 jan 2007 18:29
1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 |
Algemeen | |
Start Scouting voor meisjes in Engeland | |
Voorbereidingen voor het Spel van Verkennen in Nederland | |
Op!, Hollandsche jongens naar buiten door W J van Hoytema Uitgegeven door den Nederlandschen Bond voor Lichamelijke Opvoeding verschijnt | |
Augustus | |
3. | bezoek "XVI OXFORD" groep aan Nederland (tot 17 augustus). |
December | |
De Jonge Verkenners wordt opgericht in Den Haag. | |
19. | de Vaandrig Lengton Groep wordt opgericht in Zwolle |