1916: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
|- | |- | ||
||31.||Het [[Nederlandsche Meisjesgilde]] wordt opgericht | ||31.||Het [[Nederlandsche Meisjesgilde]] wordt opgericht | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''maart''' | |||
|- | |||
||31.||Groep II in Eindhoven [[Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2]] wordt opgericht | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' |
Versie van 10 jan 2007 17:51
1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 |
Algemeen | |
.. | ..... |
Januari | |
31. | Het Nederlandsche Meisjesgilde wordt opgericht |
maart | |
31. | Groep II in Eindhoven Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 wordt opgericht |
April | |
24. | Prins Hendrik reikt de nieuwe vaandels uit aan het Nederlandsche Meisjesgilde |