1919: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Jaar1910}} | {{Jaar1910}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| ||[[Gilwell Park]] wordt geschonken aan Scouting | |||
|- | |||
|| ||Baden-Powell geeft de eerste [[Gilwelltraining]]. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
|| ||De [[Zuiderkruisgroep]] uit Hilversum wordt opgericht en is daarmee de [[Oudste scoutinggroep|oudste]], nog bestaande [[zeeverkenners]]groep in Nederland | |||
|- | |||
||~15||De Utrechtse Zwervers worden opgericht, de eerste [[Voortrekkers]]stam in Nederland | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 30 okt 2006 12:30
1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 |
Algemeen | |
Gilwell Park wordt geschonken aan Scouting | |
Baden-Powell geeft de eerste Gilwelltraining. | |
September | |
De Zuiderkruisgroep uit Hilversum wordt opgericht en is daarmee de oudste, nog bestaande zeeverkennersgroep in Nederland | |
~15 | De Utrechtse Zwervers worden opgericht, de eerste Voortrekkersstam in Nederland |