1920: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Baden Powell -> Robert Baden-Powell) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Jaar1920}} | {{Jaar1920}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| ||[[Robert Baden-Powell]] wordt benoemd tot Chief Scout of the World. | |||
|- | |||
|| ||J.J. [[Rambonnet]] wordt benoemd tot Hoofdverkenner van het NPV. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |||
|- | |||
||30.||De allereerste [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] gaat van start, en duurt tot en met 8 Augustus. Deze wordt gehouden bij Londen in Engeland. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
||11.||Voortrekkersstam "[[Delftsche Zwervers|De Delftsche Zwervers]]" wordt opgericht | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 6 jan 2007 15:14
1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 |
Algemeen | |
Robert Baden-Powell wordt benoemd tot Chief Scout of the World. | |
J.J. Rambonnet wordt benoemd tot Hoofdverkenner van het NPV. | |
Juli | |
30. | De allereerste Wereldjamboree gaat van start, en duurt tot en met 8 Augustus. Deze wordt gehouden bij Londen in Engeland. |
Oktober | |
11. | Voortrekkersstam "De Delftsche Zwervers" wordt opgericht |