1925: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|| ||Eerste [[Landelijke ScoutingWedstrijden]] op [[Gilwell Ada's Hoeve]] | || ||Eerste [[Landelijke ScoutingWedstrijden]] op [[Gilwell Ada's Hoeve]] | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 5 jan 2007 19:33
1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 |
Algemeen | |
Eerste internationale scoutingcentrum; Kandersteg International Scout Centre, Zwitserland wordt geopend. | |
Eerste Landelijke ScoutingWedstrijden op Gilwell Ada's Hoeve | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |