1928: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|| ||De [[World Association of Girl Guides and Girl Scouts]] (WAGGGS) wordt opgericht | || ||De [[World Association of Girl Guides and Girl Scouts]] (WAGGGS) wordt opgericht | ||
|- | |- | ||
|| ||De eerste Katholieke | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''December''' | ||
|- | |||
|| ||De eerste Katholieke [[gidsen]]groep wordt opgericht, de [[Jeanne d'Arc groep]] in Breda. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 30 okt 2006 12:44
1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 |
Algemeen | |
Jean Jacques Rambonnet wordt uitgeroepen tot hoofdverkenner van De Nederlandse Padvinders | |
De World Association of Girl Guides and Girl Scouts (WAGGGS) wordt opgericht | |
December | |
De eerste Katholieke gidsengroep wordt opgericht, de Jeanne d'Arc groep in Breda. |