1929: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Johannes Post Groep]] uit Assen wordt opgericht. | || ||[[Johannes Post Groep]] uit Assen wordt opgericht. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |- | ||
|| ||[[Burmania]] uit Leeuwarden wordt opgericht. | || ||[[Burmania]] uit Leeuwarden wordt opgericht. |